Tankování s 2.8 CRD

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Odpovědět
LUKI

Tankování s 2.8 CRD

Příspěvek od LUKI »

Nedalo mi to , a dnes po milionté co jsem se rozčiloval u stojanu benzinového čerpadla, jsem se rozhod napsat tenhle příspěvek:
Nevím jak ostatní co mají Jk s motorizací 2,8 CRD , ale u mně je obrovský problém natankovat nádrž. Skoro u všech pump mi pistole vypíná , ať používám jakýkoliv ůhel a ani jógonské postoje nepomáhaji. Tímto se pro mne tankování stalo noční hruzou. Vždy strávím cca minimálně čtvrthodiny než natočím plnou. Minule už si ze mne dělal srandu i řidič kamionu a divil se kam tu naftu leju, protože on tankoval stejnou dobu jako já :cheche: .
Chtěl jsem původně předělat víčko nádrže na ůplnou záklopku od fy.Bestop, ale při představě že se mi ty ůhly kdy šermují různě pistolí ještě zmenší o to otevřené víčko , tak jsem to raději vzdal.

Máte taky takový problém, nebo je to zase jen u mne :lol:
Marek
brňáci
Příspěvky: 103
Registrován: 28 led 2009, 09:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo má Jk na ropu ??

Příspěvek od Marek »

Ahoj, já mám dlouhé JK CRD a stalo se mi to asi 2x za 8měs a to tankuju cca 2x do měsíce, jsem přesvědčenej, že to bylo pistolí.
LUKI

Re: Kdo má Jk na ropu ??

Příspěvek od LUKI »

Já už hoši vyzkoušel všechno, dovnitř ven, nahoru dolů, různé pumpy prostě jsem v pr...i, víc jak centimetr tu páčku nesmím zmáčknout jinak to okamžitě vypne :lol: . Budu asi tankovat do kanystru a doma to přečepovávat, nemám na to nervy a nedej bože když je zima tak mám pomalu omrzlou ruku :cheche:
Michael
hodně velkej kecal
Příspěvky: 108
Registrován: 07 led 2007, 15:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo má JK na ropu ??

Příspěvek od Michael »

jak už psal Robin, tohle je stejný u TJ. Prostě nezastrkovat až nadoraz.
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo má JK na ropu ??

Příspěvek od Standa »

U mýho TJ - benzín, to samý.
De to líp když se tam pistole strčí fakt jen kousek, ale musí to člověk držet v ruce.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo má JK na ropu ??

Příspěvek od Harley »

Neříkám,že se mi to nestalo ale vinu vidím v citlivosti pistole. U JK spíš ze začátku,než jsem si našel správnou polohu.Prostě nechat,co nejvíc na kraji.Jinak to plní samo,bez držení.
Hrdla nádrží budou asi stejný ,benzín/diesel.?
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo má JK na ropu ??

Příspěvek od Standa »

Já myslím, že je to stejný, alespoň jsem nikde neviděl jinou nádrž, hrdlo, nebo víčko pro diesel. Je fakt, že natočení pistole také hraje roli. Asi je ale nejdůležitější je jí tam nestrkat celou. Problém ale je u mě cca. stejný u všech možných pump.
No nezbývá to vzít než jako další drobný "Jeepovský neduh" :lol: :up:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo má JK na ropu ??

Příspěvek od Jirka »

To není jen u Jeepů - třeba Oktávky maj to samý - nesmíte číst návod :lol:
V návodu a i logicky, člověk strčí pistoli do hrdla celou - to ale pak nefunguje. Dávám jak benzin, tak naftu, pistoli do hrdla u všech aut přesně po ten zlom co na konci má, tj. asi do tak do půlky, než by tam šla strčit celá. U jeepů je to přesně tak, že jen tak tak si odklopí tu záklopku. NIcméně jednak v této pozici pistole drží sama, aniž bych ji musel držet a jednak tankuje na automat bez pomoci - funguje perfektně - vyzkoušejte :up:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo má JK na ropu ??

Příspěvek od Harley »

Jo,jo,tak to funguje. :up:
Jagy

Re: Kdo má JK na ropu ??

Příspěvek od Jagy »

Jo, naprostý souhlas, mám ty samý potíže u mého JK... U předváděcího vozu u prodejce to bylo to samé, takže problém asi všech. Asi to chce při tankování moře trpělivosti. :down: Jagy[quote][/quote]
Zivel 30

Re: Tankování s JK 2.8 CRD

Příspěvek od Zivel 30 »

Tak to jsem rád, že tu jetoto téma. Už jsem si myslel, že jsem úplně blebej a neumím tankovat nebo mám obě ruce levé. Ten problém mám od začátku a na každé benzince si připadám jak vůl, že tankuju tak dlouho nějakých 50 l nafty. Nevíte někdo jak se to dá vyřešit?? nedá se to úzký hrdlo nějak upravit nebo vyndat, aby se ta pistole dala zasunout a tankovat bez problému?? Budu vděčný za každou rozumnou radu.
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Tankování s JK 2.8 CRD

Příspěvek od meett »

no je fakt ze poslední troje tankování jsem si taky užil svý . a dotankoval do prazdné jen 18 lt a mazal radši jinam .
myslim že tady pomuže jiná CS ne každá ma v pistolích stejné tlaky . V HB tankuju u Shellu a je to fakt pohoda, jinde problem ...
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tankování s JK 2.8 CRD

Příspěvek od Harley »

Tak když zesumíruju čtyřměsíční ježdění s JK,tak s tím nemám problém vůbec.
cummis norek

Re: Tankování s JK 2.8 CRD

Příspěvek od cummis norek »

Jé to já s tim mam taky problém a už jsem si začal nadávat že neumim ani tankovat :cheche: :cheche: :lol:
Max00011

Re: Tankování s JK 2.8 CRD

Příspěvek od Max00011 »

ja som mal taky isty problem, nedalo sa tankovat. tak som to bol reklamovat a vymenili mi to hrdlo nadrze. teraz to uz ide OK
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host