Řadící páka JK

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Řadící páka JK

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

Nazdar všici,chci se zeptat jestli se dá odmontovat z řadící páky v manuál JK ta koule,nebo jak to nazvat.Zkrátka to držátko co na něm jsou směry jak řadit :cheche: jestli je na té tyčce závit nebo jak to je uchycené.Diky :nečtešnevíš:
Honza1

Re: Řadící páka JK

Nový příspěvek od Honza1 »

Přesně! Já bych tam dal lebku z kuny! Ať to má šmrnc :cheche:
Když odloupneš ten stříbrnej kroužek zeshora a utrhneš ukazatele řazení, objeví se pojistný šroub, jestli si to pamatuju správně.
Kroužek se uvolňuje tahem nahoru, jsou tam takový umělohmotný packy, trošku ulomený od tý doby, co mě měnili čidlo neutrálu kvůli nefunkčnímu stopstartu.
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Řadící páka JK

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

Tak dik,bude tam štír zalitý v pryskyřici,který se mnou putuje po autech už 22 let :blééé:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Řadící páka JK

Nový příspěvek od Jirka »

JK 2007 - nic šroubovacího se zhora tam není - to byývalo na předešlých TJ, YJ, apod.. - koncovka je zajištěna jen naražením - na řadící páce je velkej zářez a do toho zapadá ocelová pružná zarážka která je zastříknutá v tom plastu. Jedinej způsob je velmi silně to vyrazit - poškození toho originálu je téměř jisté.......

Novou koncovku mám zajištěnou ve stejném místě z boku červíkem.....
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Řadící páka JK

Nový příspěvek od Harley »

Přesně tak. Já ji ale nepoškodil tím vytržením.Jen sem si s ní málem vyrazil zuby a pak prostřeli střechu,jak sem jí vytrhnul. :cigarko:
Ta západka by neměla bejt jen na jedno použití.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Řadící páka JK

Nový příspěvek od Jirka »

Jo, to jsem zapomněl dodat - chce to opatrně vytrhnout - pak se to opravdu dá opatrně a bez poškození /tedy té páky :cheche: /, a ne to vyrážet zespodu kladivem - pak se to vzpříčí ještě víc a poškodí se :todáš:
Ssob

Re: Řadící páka JK

Nový příspěvek od Ssob »

Hlavici nevyrážej ani nervi, ale pevně ji čapni oběma rukama, nakláněj ji střídavě ke spolujezdci a k řidiči, táhni mírně nahoru a trochu otáčej vlevo a vpravo. Západka vyjede z ozubu jak po másle a nic se nezničí, jen tvý zuby, když budeš moc bejčit. Zpátky se jen nacvkne.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host