Wrangler JK Unlimited - jaký lift a převody

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
mac78

Wrangler JK Unlimited - jaký lift a převody

Nový příspěvek od mac78 »

Zdravím!

Začínám pošilhávat po nějakých těch úpravách na Wranglera JK Unlimited, jako lift (cca. 3"), změna převodů a větší kola (35"). Doporučíte mi prosím někdo solidního výrobce liftu a prodejce u nás? Zvažoval jsem AEV, který ale není z nejlevnějších nebo Teraflex kde jsem zase nenašel prodejce v ČR. Stejně tak u převodů. Není problém to objednat v USA, ale zase je s tím něco starostí navíc a hlavně je kvůli vysoký váze drahá doprava.

Díky za radu!
Martin
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Wrangler JK Unlimited - jaký lift a převody

Nový příspěvek od Tom »

AEV je hodně propracovaný, pokud chceš zavolej - mam zastoupení. 602336921
VoVo

Re: Wrangler JK Unlimited - jaký lift a převody

Nový příspěvek od VoVo »

Ahoj, já sice už částečně nadzvedaný JK koupil, ale jelikož to bylo vyřešený jen podložkou pod pérama a byly tam Warn asi dost těžký nárazníky a vepředu na něj jsem dal naviják ComeUp 9.5i a vzadu je tlustej kryt vejfuku a tažné, tak to bylo dost pokleslý a na propérování už moc místa nezbylo, teda vzadu OK a vepředu spíš žádný, jsou tam delší špunty -gumy na dorazech. Tak jsem koupil od SkyJackeru tlustší (prostřední tuhost, mají tři stupně) a ruším o 2,5" delší péra, v sadě za cca 650 USD + doprava + DPH byly i tlumiče, ty už jsem tam ale delší měl, tak nové jsou v rezervě. Nemusel jsem předělávat uložení panhardky, ani vepředu, ani vzadu, i když v sadě na to byl mezikus. Kola jsou v rovině, kupodivu. Akorát jsem napřed pověsil horní úchyt zadní brzdový hadičky níž pomocí kusu plechu se dvěma dírama, ale zrovna dneska mi přišly od Crownů dvě sady delších kevlaroteflonovejch, tak je tam dám, až přestane pršet. Dvě sady proto, prtože jsem je objednal 2x z různých zdrojů a dorzily oba. Hlavně je dám dozadu. Pod přední péro od Skyjacekru jsem dal ještě polyuretanovou podložku 3/4", která tak nahrazuje původní izolátor, takže je to vlastně teoreticky zvedlý vepředu o 2,5 + 3/4" což je dohromady tuším 3 1/4" a vzadu , jelikož jezdím prázdnej, jsem nechal původní péro a podložku 2,5" (ona má spíš 3") a je to krásně v rovině a péruje to pěkně, tedy v rámci možností. Kola 34,6" (315/70R17), víc bych tam ani nedával. Ještě tam časem dám RCV přední klouby s osama a tím je to auto hotový podle mý představy. Jinak je to všechno krásná a jednoduchá práce, nejsou na to potřeba žádný přípravky a speciální nářadí. jen pár heverů a kozy (teda ty železný).
mac
malej kecal
Příspěvky: 1
Registrován: 01 kvě 2010, 16:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Wrangler JK Unlimited - jaký lift a převody

Nový příspěvek od mac »

Tak zatím to vyřeším jenom podložkama od Teraflexu a uvidíme co to udělá. S navijákem ani pevnostním nárazníkem (zatím) nepočítám, tak to snad nebude tak zlý ;)

Díky!
Martin
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Wrangler JK Unlimited - jaký lift a převody

Nový příspěvek od Harley »

Pokud s tím chceš jezdit převážně po silnici a nejít do větších pneu jak 33" ,tak to rozhodně špatný není a funguje a chová se to velice dobře. Sadu Terafex mám už rok a půl na autě,jezdím denně a o upgrade vůbec neuvažuju. Set mám od Toma Hlaváče.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host