Špatný chod motoru

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů YJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatný chod motoru

Nový příspěvek od Harley »

No jo! To je ale celý zapalování. Tak to potom jo.

Tak tohle neznám.To už je moc velkej veterán. :lol:
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatný chod motoru

Nový příspěvek od Ondřej »

Mám stejnou je to běs. :rolleyes:

:exclaim: Přišel mi novej palec rozdělovače :up: je to žůžo,teď ještě víčko a bude to super :wink:
Uživatelský avatar
Konopnik
malej kecal
Příspěvky: 35
Registrován: 14 led 2009, 15:55
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatný chod motoru

Nový příspěvek od Konopnik »

Mám problém. Přestalo mi to jezdit na 5 a 6 válec. Motor nastartuju celkem v pohodě, je slyšet hádání a brblání. Při prudkým přidání plynu to střílí do sání. Když odpojim při volnoběhu 5 nebo 6 válec, chod motoru se nezmění, když odpojim 1 - 4 tak se chod zhorší. Dělá to při studeným i teplým motoru. Po asi 10ti minutách chodu motoru se mi zdálo, že při odpojení 5 válce se mírně chod motoru zhoršil a už tolik nestřílel po prudkým přidání, ale mohlo to bejt jenom zbožný přání. Vyměnil jsem svíčky, kabely, palec i víčko rozdělovače a nezměnilo se lautr nic. Nedošlo ani k malýmu zlepšení. Podtlaky jsou už vyřešený, ty mě zlobily předtím. Jen pro úplnost, protože mi klekla cívka, dal jsem tam z WV a pár měsíců to jezdilo v pohodě Už se přikláním k názoru kolegy, že je cívka zvyklá na 4 válce a víc neumí spočítat :blb: . Jo, YJ 89 4,2l
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatný chod motoru

Nový příspěvek od Harley »

To sice není ale pravděpodobně odešla. Cívka musí ohmově odpovídat zapalování.Na nouzi jde dát jakákoliv ale buď jí zníčí zapalko a nebo naopak,může ona zničit jeho.Dej cívku co tam má bejt a pak dyštak hledej problém dál.
lord
malej kecal
Příspěvky: 27
Registrován: 29 lis 2010, 01:34
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatný chod motoru

Nový příspěvek od lord »

Zdravim, kedze je tato tema o zlom chode motora rata sa tu aj nastavenie karburatora?
Potreboval by som vediet ako ma byt nastaveny lebo mi ho v servise uplne rozladily. Jedna sa o Wrangler 2,5L model 1989

Dik :)
paveldos

Re: Špatný chod motoru

Nový příspěvek od paveldos »

Zdarec.

Měl jsem podobnou věc,mám YJ /93 při studeným motoru jel ok,asi po 15 min.netáhl otáčky šli dolů.Po odstavení a chvilce vypnutí se vše rozeběhlo na chvíli normálně,ale po krátké chvilce bylo to samé.
Vyměnil jsem čidla,cívku,víčko u rozdělovače,palec,kabely VN,prošel potrubí benzínu a výsledek 0.
Potom jsem vyndal čerpadlo,ono běželo asi 15 min dobře,ale potom začalo se trhat až se skoro zastavilo.Tedy chyba byla jasná,koupil jsem u Crownů nové a je věc v pohodě.
Možná Tě trápí podobný problém.

Ahoj Pavel Ústí n.L.
lord
malej kecal
Příspěvky: 27
Registrován: 29 lis 2010, 01:34
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatný chod motoru

Nový příspěvek od lord »

Ahoj,
no mam taky problem ako opisujes. No mam uz problem aj pri startovany ak chcem aby mi motor nabehol musim plyn napumpovat ako sa zvikli skodovky inac mi nenatiahne palivo. Moze to byt dalsi prejav?

Dik

paveldos píše:Zdarec.

Měl jsem podobnou věc,mám YJ /93 při studeným motoru jel ok,asi po 15 min.netáhl otáčky šli dolů.Po odstavení a chvilce vypnutí se vše rozeběhlo na chvíli normálně,ale po krátké chvilce bylo to samé.
Vyměnil jsem čidla,cívku,víčko u rozdělovače,palec,kabely VN,prošel potrubí benzínu a výsledek 0.
Potom jsem vyndal čerpadlo,ono běželo asi 15 min dobře,ale potom začalo se trhat až se skoro zastavilo.Tedy chyba byla jasná,koupil jsem u Crownů nové a je věc v pohodě.
Možná Tě trápí podobný problém.

Ahoj Pavel Ústí n.L.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler YJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů