Jak se mohu stát členem Jeep Wrangler clubu?

... zde jsou zveřejňovány všechny novinky, které jsou určeny všem příznivcům Wranglerů
Pravidla fóra
Pro přispívání je nutná registrace. Díky! :wink:
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Jak se mohu stát členem Jeep Wrangler clubu?

Nový příspěvek od Ondřej »

Četl jsem stanovy klubu a informace o členství,ale nějak jsem nepochopil, jak se stát členem? :question:
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se mohu stát členem Jeep Wrangler clubu?

Nový příspěvek od Standa »

Ahoj Ondřeji,
Nejlépe bude když mi zavoláš a já ti vše vysvětlím, bude to rychlejší než to tady rozepisovat.
Naposledy upravil(a) Standa dne 15 lis 2012, 08:35, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se mohu stát členem Jeep Wrangler clubu?

Nový příspěvek od cihlík »

Díky za info, hned mi je to jasnější jak se k Vám dostat :wink: .....díky za uvedení mých foto mezi příznivce klubu:) jen jestli bych tě mohl poprosit o opravu mého jména na Marek Cihlář. Jiří Cihlář je můj otec:). Vím jak k záměně asi došlo, vycházel jsi ze jména z adresy odesílatele mailu. Už se mi to stalo parkrát:) Mám totiž pod svým mailem více klientů (aliasů) a každý počítač v síti odesílá s jinou identitou. Takže přestože mi napíšeš na cihlar.m@valachnet.cz, tak se ti může stát, že ti odepíšu z cihlar.j@valachnet.cz a odesílatel bude Jiří Cihlář. Je to tím, že zrovna jsem někde mimo domov a používám tátův laptop. Tak ještě jednou sorry za zmatek a chaos, kterým jsem tímto způsobil. Marek :wink:
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se mohu stát členem Jeep Wrangler clubu?

Nový příspěvek od Standa »

Takže pro všechny zájemce o členství v JWC.

Jak již psal Robin výše, máme na webu zveřejněny podmínky pro přijímání nových členů, včetně výhod a nevýhod které členství v JWC přináší. :up:

Sledujte proto prosím web a klubové akce a snažte se včas na některé z nich přihlásit aby jste splnili dané podmínky.
Ohledně přihlášení na akce se obracejte rovnou na náčelníky jednotlivých akcí, emailové spojení a telefon je tam vždy uveden. Náčelníci akcí Vám podají všechny potřebné informace.
Přijímání nových členů je vždy 1x ročně na celorepublikovém srazu v Plzni, což je jiř pomalu za rohem. Předpokládám ale že do května ještě přibyde nějaká akce na kterou se bude možné přihlásit.
Dnes zasílám Robinovi ještě přihlášku do JWC (soubor xls.), kterou je nutné vyplnit. Přihláška bude také ke stažení na webu.
Pokud tedy budete mít zájem o členství, vyplňte přihlášku, udělejte pár fotek auta (pro vytvoření fotogalerie v příznivcích klubu)
a vše zašlete na email : standa@jeepwrangler.cz.

Před celorepublikovým srazem v květnu (po absolvování dvou klubových akcí) budete cca. začátkem dubna vyzváni k zaplacení členských příspěvků a zakoupení balíčku klubové výbavy.
Za členy JWC budou přijati všichni kteří splní podmínky při slavnostním ceremoniálu v Plzni. :up: :up: :up:
Uživatelský avatar
Čejka Jiří
hodně velkej kecal
Příspěvky: 137
Registrován: 06 úno 2007, 09:48
Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se mohu stát členem Jeep Wrangler clubu?

Nový příspěvek od Čejka Jiří »

V té přihlášce chybí pár kolonek ale to si vyšetříme osobně.
:cheche: :cheche:
1. Činnost před rokem 1989 :cheche: :cheche:
2. Dosažené vzdělání :cheche: :cheche:
3. Stav konta (podle toho se určuje výše členských příspěvků)
:cheche: :cheche:
4. Podrobné biometrické údaje (zejména u žen) :cheche: :cheche:
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se mohu stát členem Jeep Wrangler clubu?

Nový příspěvek od Standa »

Můžeme přihlášku rozšířit, žádný problém. :cheche:
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se mohu stát členem Jeep Wrangler clubu?

Nový příspěvek od cihlík »

No jo měl :lol: ....to nové Jiří se sice taky pěkné a u vás v klubu určitě oblíbené, ale zůstal bych u Marka :lol:

1) je to praktičtější - všichni mě tak už znají. A sám víš jaké jsou problémy si ze začátku (nebo po delší době :lol: ) spojit obličej se jménem :lol:
2) Rodičům jsem odpustil už dávno :lol:, taky už jsem si zvyknul na to svoje a ani mi už tolik nevadí :cheche: ......ale díky za snahu mi najít lepší, příhodnější jméno :up: :cheche:
Čejka Jiří píše:V té přihlášce chybí pár kolonek ale to si vyšetříme osobně.
:cheche: :cheche:
1. Činnost před rokem 1989 :cheche: :cheche:
2. Dosažené vzdělání :cheche: :cheche:
3. Stav konta (podle toho se určuje výše členských příspěvků)
:cheche: :cheche:
4. Podrobné biometrické údaje (zejména u žen) :cheche: :cheche:
Standa píše:Můžeme přihlášku rozšířit, žádný problém. :cheche:
Jinak před rokem 1989 jsem nosil poctivě sběr do školy a sušil jitrocel:) :lol: . Studovat jsem se pak snažil co to šlo. (a když to dál nešlo, tak to holt nešlo :wink: ). Stav konta je momentálně mizerný, ale snažím se držet v černých číslech co to jde - hospodářská recese a koupě wraníka ho pořádně vyluxovala :eek: :confused: :rolleyes: :cheche:. Biometrické údaje u mě kolísají v závislosti těchto faktorech: ročním období, množství práce a jak často se dostanu k nějakému zdravému pohybu :wink: :lol:, ale to vás stejně asi moc nezajímá, vzlášť když mi dole nechybí to, co tam podle mě má být - sice jsem Valach, ale s gulama jako Mirda :cheche:
Krtek

Re: Jak se mohu stát členem Jeep Wrangler clubu?

Nový příspěvek od Krtek »

No řekněte jim pravdu. Já s Krtkovou už objíždíme nějaký ten sraz od loňska a členi pořád nejsme. Co nás to stálo kořalky, peněz, zdraví a nervů. To je pořád večer: "Tak my vás teda přijímáme" a ráno si to nikdo nepamatoval a druhý den na novo. A také ty drsné přijímací rituály. Tažení na lonži za Wranglerem na kapotě takovou rychlostí až se utrhne sedadlo. Kdo to přežije, tak večer zase závody v pití. Někteří to i vzdali (pár ze Španělska nebo chlapi ze Štětí). :cheche: :cheche: :cheche: :cheche: :cheche: :cheche:

A nyní vážně. Pokud můžu říci za nás zelenáče tak je to skvělá partička lidí, kteří vždy ochotně poradí a pomůžou. A souhlasím s nějakou minimální lustrací. Není to pro každého a pokud vím, tak se nestalo že by někoho nepřijali. Takže hodně zdaru. Není to jen o autě ale životním stylu. :up:
Odpovědět

Zpět na „JWC aktuality“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti