Hardtop

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
cihlík

Hardtop

Nový příspěvek od cihlík »

Zdravím všechny členy JWC i ostatní pány a paní Wranglerovy :wink: ! Tak už mám taky jednoho JK wráníka Saharu z US a musím říct, že mě naprosto učaroval. (Škoda že jen moje přítelkyně nesdílí mé nadšení, prý je to zcela nepraktické a hranaté auto s velkou spotřebou :rolleyes: - no snad se na mě přestane brzy zlobit a taky si ho zamiluje, nebo nás bude aspoň tolerovat :lol: ). Mám tam i čerstvě namontované SGi LPG od LOVATA a za těch pár kilometrů co jsem s ním najezdil jsem spokojený. Tímto bych chtěl poděkovat za rady a ochotu Velitele Robina:) (ten se asi divil, když mu volal naprosto cizí člověk a ptal se ho na nádrž, co vozí vzadu ve svém wraníkovi:)) Musel jsem nakonec oželet sklápění lavice, protože i ta Robinova nádrž byla příliš velká :rolleyes: . Nakonec tam mám buclatou 55l a dokonce mi tam zbylo místo na jeden menší batůžek vedle a drobné příslušenství a povinnou výbavu v přihrádce pod nádrží:)
Radost mi zkazil tento týden jen nějaký lump, co se mi v pondělí nad ránem vloupal do mého JK v domnění, že asi najde něco zajímavého, co by si odnesl a zpeněžil:(. Měl jsem auto zaparkované na ulici v centru Ostravy a kolem třetí ráno mě probudil alarm...no musím říct, že houkání šlo slyšet i přes zavřené okno na cca 150m. Ovšem to byla pouze jedna pozitivní věc na tom všem. Kdyby si aspoň ten dotyčný otevřel ten soft top zipem, ale on na to šel nožem :confused: . Tak mi po jeho návštěvě zbylo skoro kompletně vyřezané okýnko za spolujezdcem:(. Teď to mám aspoň nějak provizorně zalepené, ale nevím, jak dlouho to vydrží. Mám to sice jen dočasně, než seženu nějakou náhradu, ale kdybyste někdo znali lepší způsob opravy, než pásku budu moc rád za radu:) Tato příhoda mě taky přinutila přemýšlet o hardtopu, takže kdybyste někdo z vás věděli o nějakém použitém, nebo vám nějaký přebýval :lol:, dejte vědět! :wink: DÍK! Ale počítám že sehnat hard topík na JK je teď ještě brzy....Zdravím vás všechny. Marek Cihlář, Rožnov p.R.

Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázekObrázek
cihlík

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od cihlík »

Díky za uvítání, tak rychlou odpověď jsem ani nečekal :lol: ....no pravda, když jsem pak na to koukal, že se ten dotyčný snažil nejprve propíchnout softtop na 2 místech bezúspěšně, tak mě napadlo, že kdyby si odepnul ty zipy, ušetřil si práci a čas.... no nic až seženu nahradní okna, tak to zalepené budu sebou vozit v kufru, speciálně na výlety do Ostravy :lol:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Harley »

Zdar! Je to nepříjemný a těmhle blbům,co ani nic neukradnou a jen zničí,bych prošlapával kolena.
V létě mi někdo chtěl s Wranglera sebrat rádio ,který mělo sundanej čelní panel! :rolleyes: . Když nemá pršet,tak parkuju před barákem bez střechy a tak mi tam vlezl jen od zadu ale zničil rámeček kolem rádia a vzal mi k rádiu návod a dálku. Rádio nevytrh,neboť bylo zezadu přišroubovaný.To naštěstí u Wranglera jde narozdíl od jinejch aut.

Nevím,jestli ti hard top tohle vyřeší.jen bude víc škody.. Původně jsem taky chtěl tvrdou střechu ale přes léto chci jezdit se soft topem a pevnou bych neměl kam v paneláku složit. navíc teď u Unlimited je to velký jak kůlna :lol:

Na Tj jsem kupoval všechny tři okna softopu nový,jelikož přes původní poškrábaný už nebylo pořádně vidět.Kupoval jsem origo,sadu,zatmavený a platil jsem je všechny asi 240Usd plus poplatky sem.


Dyštak tady: http://www.jeepsareus.com
Prodávají i jednotlivý okna ale sada příjde levnějc.

Nebo můžeš koupit okna od Bestopu. Budou úplně stejný jako od Jeepa jelikož Bestop vyrábí střechy pro Jeep do prvovýroby. Bestop tady prodává http://www.rdr.cz
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od cihlík »

Díky Robine za nabídku....určitě pošlu, jen co budu nějaké mít :lol: ....zatím se seznamuju s autíkem a na focení jsem moc nemyslel :lol: ....mám jen pár takových fotek, co jsem přidal ke svému příspěvku, ale jsou focené mobilem, takže kvalita asi nic moc co?....ale klidně ti je můžu poslat na maila, poud myslíš že jsou pro web dostatečné :wink: ....rád bych se stal i členem...někdy v budoucnu, ale teď to nejde, protože by mě moje Kačenka asi zabila :lol: ....musím ji nechat čas na to, aby nejprve rozdejchala toho Wranglera....no říkal jsem ji, že to bude takový kabriolet, jakého moc lidí nemá :rolleyes: , tak nevím co se ji teď na tom nelíbí :wink: ...doufám že si časem zvykne....láska hory přenáší....a zbytek projede wraník:)....Marek
Birddog
malej kecal
Příspěvky: 26
Registrován: 21 led 2007, 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Birddog »

:up: :up: :up: Vítej, cihlíku ! Vyřidˇsvé partnerce, že se bude vozit v nejfantastičtějším autě na světě ! Ona změní názor až ji bude svítit sluníčko na nosánek a ve vlasech se ji bude prohánět vlažný letní vánek. Klid...S tou nádrží se to dá vyřešit jinak : můžeš ji za sebou vozit v přívěsu. V našem JZD takovou maj na močůvku. A sedadlo bude i nadále sklápěcí.....Tihle LPGáááácííí :down: :down: :down:
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od cihlík »

Díky Harleyi za info...no já teď koukal na ebay a když bude mít člověk štěstí, tak se tam dají okna sehnat taky za parádní cenu. S tím hardtopem máš možná pravdu, ale přece jen si ho neotevřeš jako konzervu :lol: ....no já teď stejně na něj nemám moc peněz a kdyžtak bych to řešil nějakým použitým, bo jak jsem se dneska informoval v IMPEXTĚ, tak mi ho nového seženou za 117 000 CZK a to mi přijde jako celkem dost, vzhledem k tomu na kolik mě přišlo celé auto:)....p.s. taky bydlím v paneláku, ale počítám že hardtop bych si schovával někde ve firmě, v době krize máme velké, prázdné, nevyužité sklady :lol:
Birddog
malej kecal
Příspěvky: 26
Registrován: 21 led 2007, 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Birddog »

:up: :up: :up: Cihlíku, až Kačenka uvidí tu JWCáckou sebranku, tak radši uteče ! :cheche: :cheche: :cheche:
Birddog
malej kecal
Příspěvky: 26
Registrován: 21 led 2007, 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Birddog »

:cool: Cihlíku, já jsem hardtop dal na léto ke známým na zahradu a jejich pes to využíval jako letní byt. To ale fakt nekecám ! :up:
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od cihlík »

Robine s tou tvou Kačenkou mě to mrzí.....to bych opravdu nechtěl zažít....nevím, ale přijde mi, že holkám se Wranglery moc nelíbí, anebo líbí taky moc a proto tak žárlí....Birddogu (promiň, neznám jméno :rolleyes: ) na ten vítr a sluníčko si budu muset asi chvíli počkat, no moc strategicky jsem to nevymyslel, měl jsem si ho pořídit tak v březnu, dubnu...to by byla jiná :cool: .....co máš proti LPG, je to palivo jako každé jiné a benzín tam mám stále :wink: ....ten kufr byl opravdu, ale opravdu malý, tak jsem zas o tolik nepřišel, těch výhod je daleko více, větší dojezd, úspora nákladů, menší opotřebení motoru:)...abych řekl pravdu, taky jsem nejprve váhal, hlavně jsem se bál dát něco takového do relativně nového auta (2007), ale koukal jsem na net (musím přiznat, že mi byl inspirací i Robin) něco si o tom přečetl a musím říct, že jsem teď rád, že tam to LPG mám:). Myslím že kolem LPG je zbytečně mnoho předsudků, v takové Itálii je to palivo běžné jako nafta.....Marek
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Harley »

Ad kufr. Jezdím nakupovat jednou týdně,v neděli.Když jsem nejel Grandem ale Wranglerem,tak už ve čtvrtek byla rodina o hladu.Jelikož víc tašek s nákupem s Tesca,jsem do auta nenaložil.Tři do "kufru" jednu vedle mladýho na zadní sedačku a pátou sem měl na klíně! :cheche:

Ad Lpg. je to každýho věc,úspora je neodiskutovatelná(ale jen při velký kilometráži),předsudky k tomu nemám a vím,že co do nebezpečí ,je to bezpečnější než plná nádrž s benzínem,přesto všechno bych si to do auta nedal. Jednak kvůli záboru místa nádrží a druhak,mám rád pohled na motor bez rušivejch elementů,který k poctivýmu motoru nepatřej.Mě by to v motoráku rušilo hezkej pohled:

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Harley »

Ale kdepak! Co pak mě neznáš? Denní provozka!

Bohužel,dneska prodaná :frown:

Ale taky víš ,s jakýho důvodu? :lol:
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Standa »

Harley,
ten motor jsem už viděl na jeep klubu, musím ale znovu konstatovat, že je ro paráda. Tohle mám rád. :up:
Vím proč jsi to dal pryč a držím palce aby vše dobře dopadlo, neměj ale strach, v německu je to na 99% vždy OK.
Těším se až uvidíme tvoji novou galerii a doufám, že už i na našich stránkách. :lol: :up:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Harley »

malej předkrm :lol:

Obrázek

V úterý ho jedu vyzvednout(když se nic nepodělá)
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Standa »

Já to tušil, že někdo přijde se Žabí zelenou. :cheche:
Harley to neřeš, mě se tahle barva docela líbí a počkej co pěkných doplňků k ní půjde. :lol: :up:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Jirka »

...to je strašný.....zase další autobus........A já vám pořád říkám, že Jeep je pohodový rodiný auto a vy to pořád nechcete slyšet a pořád ne..... :frown:
/slovem "Jeep" samozřejmě myslím něco, co má maximálně dvoje dveře... :lol: /
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti