Uzamykání kapoty

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů TJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
XXXZX@seznam.cz

Uzamykání kapoty

Nový příspěvek od XXXZX@seznam.cz »

Potřeboval by jsem poradit, kde se dá koupit uzamykání kapoty na JEEP Wrangler rok výr.2002, 4litr, automat, Sahara. Poradil by jste mi prosím někdo?
Pavel
Michael
hodně velkej kecal
Příspěvky: 108
Registrován: 07 led 2007, 15:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Michael »

XXXZX@seznam.cz

Nový příspěvek od XXXZX@seznam.cz »

Díky, koukal jsem na to, ale neumim moc německy, takže ten rozdíl v těch zámcích jsem úplně nepochopil. Máš s tím zkušenosti z toho Německa to lze normálně objednat? Ještě mne napadlo jestli to zamykání třeba u nás někdo nedělá na zkázku nebo tak něco? Pavel
Michael
hodně velkej kecal
Příspěvky: 108
Registrován: 07 led 2007, 15:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Michael »

objednat to normalne jde, ma tam e shop.
Harley

Nový příspěvek od Harley »

Proč to schánět v německu,když to má RDR-Crown v čechách? Dle ceníku to stojí 1114 Kč
Návštěvník

Nový příspěvek od Návštěvník »

:up: Odhadují, že to v Německu levnější taky nebude. Tyhle sarapatičky jsou vzhledem k "náročnosti" vždycky dost drahé. Nic na tom není. :up:
Michael
hodně velkej kecal
Příspěvky: 108
Registrován: 07 led 2007, 15:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Michael »

tak to bych to bral z RDR, nevěděl jsem , že to mají taky skladem
Návštěvník

Nový příspěvek od Návštěvník »

:up: POKUD NEMAJÍ, OBJEDNAJÍ Z AMERIKY !!!
XXXZX@seznam.cz

Re: Uzamykání kapoty TJ

Nový příspěvek od XXXZX@seznam.cz »

Takže v RDR to skladem nebylo, takže jsem chvíli čekal než to po objednání dorazilo. Už to mám namontovaný. Super :lol: . Ještě jednou díky za tip. Pavel
Uživatelský avatar
Radek 66
hodně velkej kecal
Příspěvky: 343
Registrován: 23 led 2010, 00:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Uzamykání kapoty

Nový příspěvek od Radek 66 »

K zámkům na kapotu.
1. Asi nejjednudušší je systém zajištění háčku - pojistky proti zvednutí haubny.
Taky jsem to na svojem udělal, ale s originál plechem to moc nefungovalo, tak že plech vlastní výroby a použil jsem nakonec jen ten zámek s klíčkem.
2. Druhá varianta jsou dva zámky po stranách haubny, namísto klipsů.
Montovali jsme to na jedno TJ, ale je s tím dost štelování, originál nerez plech je tenkej a pod ním cca 3 mm guma, tak že to dost hraje na všechny strany a musí se připasovávat - možná jak na kterým autě.
Nakonec když se dělal novej lak, udělal jsem pod to vlastní nerez 4 mm plech, ale i tak se nedá říct, že by to zapadlo vždy přesně.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Dr.Ti.

Re: Uzamykání kapoty

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

Ty zámky se rozhodně osvědčily a jsou jakous takous zárukou,že se mi pod haubnu nepodívá kdokoliv tak jednoduše,jako v případě klipsů.
Poloha trnu vůči zámku se musí při zamknutí vyhledat,ale zámky fungují spolehlivě a drží kapotu i při 100km bez jakéhokoliv náznaku nadzvednutí.
Největší potíž byla, jak popisuje Radek66,s upevněním trnu-nakonec se musel vyrobit výlisek 3mm plech ukotvený v blatníku ve 3 bodech. V originál balení je trn "prostrčen pouze plíškem prochází bez ukotvení po stranách a navíc je plech pouze1 mm silný, co nestačilo zabránit prohnutí.
Takže po téhle úpravě zámek spolehlivě slouží, je dostatečně robustní, pěkně provedený a nijak esteticky neruší.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler TJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host