Brzdy

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů YJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Tomáš

Nový příspěvek od Tomáš »

matky jsou k trubičkám přirezlí, ale třeba by šli odvrtat...kdybych aspoň věděl jakej je na těch převlečnejch matkách závit tak by se možná nechaly udělat. nijak jsem to neměřil ale zda se mi že matka u kostky má jinej průměr závitu než u prasátka...
Návštěvník

Nový příspěvek od Návštěvník »

Jestli to u YJ není jinak(asi ne) tak je tam závit 3/8 - 24
Uživatelský avatar
Čejka Jiří
hodně velkej kecal
Příspěvky: 137
Registrován: 06 úno 2007, 09:48
Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Čejka Jiří »

Stavil bych se ve Vršovicích u kluků na vrakáči vyškemral matky a trubičky si udělal sám v mědi.Je to navždycky a je to práce na krátké odpoledne.
Tomáš

Nový příspěvek od Tomáš »

Tak v simixu jsem taky nepochodil, prý by musely objednat alespoň 1000ks... nakonec jsem si trubičky udelal sám a matky jsem si nechal udělat u táty v nástrojárně :wink:
leki

Re: RDR

Nový příspěvek od leki »

Dog píše::up: RDR 4x4Int. Automotive, Podleská 940, Praha 14-Uhříněves, tel. 267 713 735, Fax : 272 702-369, http://www.rdr.cz , mail : rdr@rdr.cz, mobile 602 611 868. Dovážejí ze Států orig. díly za slušné ceny, hlavně na"novější" Jeepy , Renegade až po současnost. :up:
ahoj, pokud zadám rdr.cz tak mi to nic nenajde,dál je crown to taky nic, je ta adresa dobře www.rdr.cz??? rád bych se tam podíval.
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 722
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy

Nový příspěvek od Henry »

leki

Re: Brzdy

Nový příspěvek od leki »

jooooo,díky podařilo se.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler YJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů