Motokrosově - offroadový areál Vážany nad Litavou

... jelikož v ČR není moc míst, kde by se dalo jezdit, uvítáme jakýkoliv tip na lokalitu vč. podmínek vstupu do ní
doktor
malej kecal
Příspěvky: 42
Registrován: 17 pro 2006, 19:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Motokrosově - offroadový areál Vážany nad Litavou

Nový příspěvek od doktor »

je to ZDE

Fota z areálu zde: www.jeep-wrangler.cz/akce/pojezdenimorava/index.html


Perfektní poježdění, převisy, náklony, tahání - a to všechno do 30 km od Brna!!
Jediný problém - je to všechno na hlíně, takže pokud zaprší doporučuji vzít s sebou traktor (a dostatečně dlouhou kurtu - tak 100 metrů :mrgreen:)
doktor
malej kecal
Příspěvky: 42
Registrován: 17 pro 2006, 19:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od doktor »

No - já to zjišťoval a bylo mi odpovězeno takto:
Celý areál je na soukromém pozemku, a zbudoval a dobudovává ho jakýsi nadšenec. Není oplocený a při vjezdu je jenom tabule "vstup a ježdění na vlastní nebezpečí" - kluci kteří tam řádí na motorkách tvrdí, že se nikdy a nikoho nedovolovali a že to není třeba - jezdí tam tak všichni, prý to je z návozů ze staveb a ten majitel, který taky jezdí to dotvořil aby plocha neležela ladem.... Není tam ani žádná další info tabule, či budka s vrátným nebo něco podobného, ani kontakt na majitele či výstraha "Soukromý pozemek - vstup zakázán!!!" Já sám, (až tam budu organizovat klubovou ofiko akci) se pokusím majitele vyhledat, spojit se s ním a domluvit oficiální ježdění. Pokud nebude nic chtít, stojí za to, dát mu aspoň pár Jackových "vitamínů" :lol:
Odpovědět

Zpět na „Lokality na ježdění“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti