Spínač mlhových světel

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů TJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Lelek
velkej kecal
Příspěvky: 78
Registrován: 15 pro 2006, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Spínač mlhových světel

Nový příspěvek od Lelek »

Vážení, posílám následující dotaz a prosím fundovanou odpověd´: jako zodpovědný řidič chci na můj zadní pevnostní nárazník domontovat přídavné a povinné mlhové světlo. Technicky to problém není, ale starost mám se spínačem. Nejraději bych samozřejmě originální tlačítko. A to nikde v autě nemám, jen vedle tlačítek vyhřívání zadního skla a zadního stěrače je jedno zaslepené místo. To by šlo asi využít, ale zase mi chybí to tlačítko. Poradíte mi, pěkně prosím, někdo, kdo to máte vyřešené :?: Děkuji všem nápadům :lol:
Uživatelský avatar
Lelek
velkej kecal
Příspěvky: 78
Registrován: 15 pro 2006, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Lelek »

Vážení přátelé, kruh se uzavírá a tak to má byt :cool: Tímto bych poděkoval všem zúčastněným a hlavně doktorovi, který uhodil hřebíček na hlavičku. Na svém TJ mám opravdu spínač zadní mlhovky už z výroby v levé páčce spínače světel a sice po otočení spínače do polohy tlumené zapnuto se vytažením páčky spíná i zadní mlhovka :exclaim: Není tudíž na to zapotřebí zhola nic dokupovat, jen ta zadní mlhovka, chybí-li někomu. Tak mám aspoň navíc spínač předních mlhovek, pokud bych je někdy chtěl montovat, nebo byly povinné, což zatím nejsou, tak je nebudu na pevnostní nárazník montovat. Ještě mi zbývá najít drát, který by měl k té zadní mlhovce vézt, dodat mlhovku, zapojit a bude to :up: Tak přeji všem, kteří se do toho pustíte taky, mnoho zdaru. Jo, a kdyby někdo věděl, jakou barvu a kam vede ten drát, tak sem s tím :cool:
Odpovědět

Zpět na „Wrangler TJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů