Re: PÁTRÁNÍ PO UKRADENÝCH WRANGLERECH

... zde jsou zveřejňovány všechny novinky, které jsou určeny všem příznivcům Wranglerů
Pravidla fóra
Pro přispívání je nutná registrace. Díky! :wink:
Oldřich Hyvnar
malej kecal
Příspěvky: 36
Registrován: 22 led 2007, 09:30
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: PÁTRÁNÍ PO UKRADENÝCH WRANGLERECH

Nový příspěvek od Oldřich Hyvnar »

Tak ta reportáž, to je bomba! Ostatně to je obrázek celého našeho státu a jeho politiky. Ještě že máme svůj klub a můžeme si navzájem pomáhat po celé republice a částečně i v zahraničí.
Mirek

Re: PÁTRÁNÍ PO UKRADENÝCH WRANGLERECH

Nový příspěvek od Mirek »

Jenom jsem chtěl všem, kteří své auto najdou poblahopřát.
Já jsem majitel toho třetího nešťastníka :-( Jsem sijistý, že někde stojí, podle mně buď na Plzeňsku, naposled spatřen v Plešnici a nebo na Klatovsku (Město Touškov) je to zapeklitá historie, kde čas nehraje roli. Vše co je uvedeno,kontakt, provize, platí. Naděje umírá poslední.
Nevím proč, ale to auto mi nějak přirostlo k srdci a strašně rád bych se s ním znovu shledal. Koupil jsem ho chudáka v Áčkách opo docela zdrcujícím smlouvání, kdy mi ho nakonec dali za tu cenu, kterou jsem nabídl, tehdy nějakých 165 tis. Hned jsem se v něm cítil dobře. Po malé zastávce na Čerňáku sme ho hnedka startovali kabelama, protože měl v háji baterku, ale cestou domů jsme se skamarádili hodně rychle. Jsem tak trochu magor, a podle mně, kdo nemá u baráku wranglera, i když ho vůbec nepotřebuje, tomu něco chybí... Děkuji všem, kteří věnují jenom pár minut svého času jakékoliv činnosti v souvislosti s tímto vozem.
Díky! Míra Vejman, 603510691
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: PÁTRÁNÍ PO UKRADENÝCH WRANGLERECH

Nový příspěvek od Standa »

Ahoj Míro, jsem plzeňák a jakožto dlouholetý majitel Wraníka si prakticky každého auta které potkám všimnu, tvého bílého Wraníka jsem ale bohužel zatím na Plzeňsku nepotkal. :down:
Věř mi ale, že budu mít oči otevřený. Každej kdo ukradne někomu auto by měl být o ruku kratší. Krádež Wraníka jakožto srdeční záležitosti je ještě horší, naštěstí se mi tohle nikdy nestalo, ale asi se dokážu alespoň trochu vžít do tvé kůže. :frown:
No jak řílám, budu koukat kde se co mihne,
Lůca
hodně velkej kecal
Příspěvky: 289
Registrován: 04 kvě 2009, 20:17
Kontaktovat uživatele:

Re: PÁTRÁNÍ PO UKRADENÝCH WRANGLERECH

Nový příspěvek od Lůca »

Míro, když jsem se loni v Plzni totálně zbláznila do Wranglerů a sháněla nějakého i pro sebe, tak mne všechny projíždějící nebo zaparkované Jeepy děsně přitahovaly a byla jsem naštvaná, že už ho "všichni" mají a já pořád nic! Připadala jsem si jako "radar" - věděla jsem i o Jeepech,které se ke mě teprve blížily,ale já je ještě neviděla-cítila jsem je prostě "v kostech"..
Jsem ze severu, ale toho tvého Jeepíka jsem tu taky neviděla. Jezdí mi tu 2 TJ-fialový s twistrem a černý s novým softopem, a pak jeden hóóódně nízký červený,kterého všichni z clubu znají... :cheche:
Jakmile mé bystré oko :eek: nějaký podobný Jeep tvému zahlédne, tak dám ihned vědět. :up:
Jo a že ti tohle auto přirostlo k srdci se vůbec nedivím - já bych se asi zbláznila, kdyby se mi tohle stalo :blb: :blb:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

PÁTRÁNÍ PO UKRADENÝCH WRANGLERECH

Nový příspěvek od Jirka »

No, musím říci, že s bazarem "Áčkaˇ - nic moc zkušenost - mám asi dva známé, kde se jim též záhadně ztratily auta téměř ihned po koupi tam....Vždycky kolem toho byly nějaké podivnosti - druhé klíčky náhodně nalezené v zrcátku apod..... Dáváš tam vždy adresu nového majitele, takže není problém to vystopovat.....Možná zkus nějakou tuto cestu, i když těžko říci, zda lze vůbec předpokládat, že bude alespoň minimálně úspěšná :cry:
Odpovědět

Zpět na „JWC aktuality“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů