Fotky motoru 4.0

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů YJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Michael
hodně velkej kecal
Příspěvky: 108
Registrován: 07 led 2007, 15:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Fotky motoru 4.0

Nový příspěvek od Michael »

cau, mohl by nejaky ochotny majitel ctyrlitrovyho YJ udelat par fotek motoru? pripadne poslat na muj mail.


dik M.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Jirka »

Není problém, ale radši napiš důvod, aby bylo možno udělat odpovídající detaily - jinak budeš mít jen několik nic neříkajících celkových pohledů, včetně toho, že skoro každej má v motorovým prostoru něco, co tam seriově není - např. ovládání navijáků, různé sirény, relátka navíc apod....

Jinak 4litry jsou stejné u YJ, TJ, Cherokee, Grand, ale taky Ch. Voyager, apod. už ca od sedmdesátých let - ten motor mají stále stejnej, liší se jen zda máš karburátor, pak jednobodový vstřik a pak vícebodový vstřik. Další rozdíly asi nejsou viditelné na první pohled a jsou různé i pro různé státy v USA - hlavně se jedná o systém emisní - tj. kolik má auto katalyzátorů, kolik lambda sond, jak má řešeno odsávání klikové skříně, kudy vedou trubky ke klimačce, atd atd....Prostě detaily.
Michael
hodně velkej kecal
Příspěvky: 108
Registrován: 07 led 2007, 15:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Michael »

ale zase blbnu, stavim model YJ 1/24, motor je tam oholenej, jde mi o kabelaz a nejaky celkovy pohled do motorovyho prostoru abych dodelal co dodelat pujde
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Jirka »

Jo, tak v kabeláži se ty auta taky dost liší. Tak to ti nepomůžu. Zkus v galerii kouknout kdo má YJ 4litr přibližně stejnej rok a domluv se s ním.to bude nejlepší. Kdybys nepochodil, můžu ti dát ještě spojení na kluky do servisu do Radotína a až tam nějaký takový auto přijede, tak by ses tam na to mohl kouknout, případně ofotit.
ravolf
hodně velkej kecal
Příspěvky: 346
Registrován: 16 led 2007, 10:34
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od ravolf »

Jestli vydržíš do příštího týdne, tak Ti to nafotím a pošlu. Mám teď auto na heveru asi dva metry nad zemí a motor podepřenej vzpěrou, tak by to focení bylo trochu obtížný. O víkendu to snad dodělám, tak vydrž. Mám 4,2 l karburátor.
Jen tak mimochodem... Co je to za model? Já se snažím sehnat YJ už delší dobu a nic. Všechny modely wraníka, co jsem viděl byly TJčka.
Michael
hodně velkej kecal
Příspěvky: 108
Registrován: 07 led 2007, 15:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Michael »

diky moc, budu rad a zase tak strasne to nespecha :up:
Odpovědět

Zpět na „Wrangler YJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů