15" plechy na JK ??

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
LUKI

15" plechy na JK ??

Nový příspěvek od LUKI »

Mám dotázek, nemáte někdo zkušenosti zda-li jdou použít na Rubicona UNLIM. JK 15" palcové ráfky ???? Nejsem si jist jestli nezavází brzdiče, možná už jste to někdo zkoušel nebo viděl. Dík Lukáš
Návštěvník

Nový příspěvek od Návštěvník »

Takže opravdu nejdou potvrzeno, je to mizérie sehnat tady v ČR obutí na ráfek 16" nebo 17". Tímto se zmenšuje radikálně výběr obutí v rozměrech 34" a výš .... :frown:
LUKI

Nový příspěvek od LUKI »

usranger píše:Ono vůbec sehnat takový velký gumy je tady problém :confused:
Já bych možná sehnal 35x12.5 R16.5 BFGoodrich T-A KO, ale to je z těch větších asi jediný
16,5 ?? co je k tomu potřeba za ráfek ??? 16" nebo 17" :wink:
LUKI

Nový příspěvek od LUKI »

OK , už jsem zvolil náhradní plán :lol:
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Tom »

Umim dohnat jak ráfky 16 a 17", taktéž umim dohnat gumičky v rozmezí 32-37" na tyto ráfky v různých šířích. Pokud neuspěješ, napiš požadovaný rozměr. Taky mam JK a tento problém úspěšně řešim...
Návštěvník

Nový příspěvek od Návštěvník »

Už máme hotovo ;-), ale díky za nabídku.

Více tady: http://www.4x4nazory.cz/phpBB2/viewtopic.php?t=8919

LUKI
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Tom »

ty ráfky jsou od ProComp?
Uživatelský avatar
Lelek
velkej kecal
Příspěvky: 78
Registrován: 15 pro 2006, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Lelek »

Tome, ty ráfky mi připadají jako Mangelsy, co jsem měl. Ale jistě to nevím. A mimochodem, proč ten šikovný chlapec s tím nádherným Rubiconem není ještě naším členem :question: Byli by jistě ozdobou JWC. To auto je překrásné a ani nevadí, že je to dlouhán a Luki by byl určitě přínosem nejen do Techtipů :lol:
LUKI

Nový příspěvek od LUKI »

Ráfky jsou american wheels masivní hliníky, s plecháčema typu mangels modular nemám dobré zkušenosti, po nějakém čase se stává že na velkých balónech např. od interca SS TSL SX , které jsou hodně těžké, dochází k tomu že se samotný ráfek na dírách při určité rychlosti dokáže rozvlnit , připadá mi že je nedostačující tloušťka použitého materiálu .
Používal jsem je na SS 35x15,5x15 a byli v tomto ohledu problémové.
Ale pro lehčí pneu typu BFG 33" by měli být dostačující. :wink:
Uživatelský avatar
Lelek
velkej kecal
Příspěvky: 78
Registrován: 15 pro 2006, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Lelek »

Ahoj Luki, jsem rád, že ses ozval a mohu komunikovat s tebou: ty moje mangelsy byly z Al a zdály se velmi masívní a odolné....... Prosím tě, budeš někde popisovat tu tvoji úpravu Rubicona? Myslím tím, jaké díly či sadu jsi použil, na kolik to asi vyjde, kde se to dá objednat, kolik vyšly gumy, disky......... Zajímá mě opravdu všechno, i třeba, kolik by to stálo od tebe na klíč a jestli bys do toho šel.......... Nebo to budeš někde zveřejňovat :question: Nového JK Unlimita zatím nemám, ale po této tvé úpravě mi připadá, že už ta délka dlouhého JK není na závadu v terénu a myslím si, že když se na Rubiconu udělá, už ho nic nezastaví :lol: Předem ti děkuji, pokud se svěříš a těším se. :lol:
LUKI

Nový příspěvek od LUKI »

Zdarec , mrkni na ten výše uvedený odkaz, tam bych to chtěl, všechno postupně nastrkat, jinak to nové JKačko rubicon vypadá že něco vydrží, ale má také své mouchy , na které příjde taky řada, za prvě přední kříže nejsou opatřeny žádnýma maznicema pro ůdržbu, tudíž je opravdu nutné pravidelně udržovat v čistotě a mazat aspoň sprayem, ale už hledám něco čím by se dali nahradit, za druhé má to obě nápravy dana 44 ale ta přední je slabší v nohavicích, takže je potřeba opatrně co se týká (skoků) nemusela by to vydržet a rupnout ....., nová cca 1500 USD. Starší těžko se ženeš. Jinak jestli budeš v sobotu v pardubicích tak se přihlas , postavit a udělat a sehnat jde všechno, záleží jen co od toho očekáváš a na co to chceš používat, toho mého stavím na trial závody ...
LUKI

Nový příspěvek od LUKI »

Jinak co se týká te délky, já si nemyslím že kratši auta jsou lepší při dlouhých strmých sjezdech je právě to delší auto lepší je stabilnější , to samé při bočním náklonu spojeném s křížením mi připadá také délka výhodnější , snad jediné co mě napadá je přechodový ůhel ale to při zakrytování podvozku a při instalaci pevnostních prahů taky přečůráš prostě se pošoupneš . :wink:
Uživatelský avatar
Lelek
velkej kecal
Příspěvky: 78
Registrován: 15 pro 2006, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Lelek »

Díky za info a prosím tě, dávej sem aspoň odkazy, pokud budeš zase něco nového řešit nebo fotit. Vždy se rád podívám. Žel na akci na letišti nebudu, ale moc vám všem fandím. Snad se uvidíme někde jinde, abych okoukl toho tvého krasavce / včetně správné barvy, vid´ Tome :up: :lol:
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů