Neznámá verze Wranglera?

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Pavel

Neznámá verze Wranglera?

Nový příspěvek od Pavel »

Zdravím Wrangleráře.
V Egyptě jsem vyděl delší verze Wranglerů, které měly v zádu dvě podélné řady lavic . Byla to dost stará auta, ale také téměř funglovky. název Wrangler měli vždy. Je to africká verze? Nebo je k sehnání také v Evropě.
Děkuji za odpověď. Pavel.
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od meett »

fotku mám někde doma, večer ji sem zkusim pověsit jestli ji najdu . Myslim , že je to stejnej typ co jsem videl v Israeli , tam ho používá armáda stále a je to dělaný někde v náký licenci .
Pavel

Odpověď

Nový příspěvek od Pavel »

Fotky budou tak asi za týden, pak je sem šoupnu díky Pavel.
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od meett »

tak tohle jezdi v Israeli , neco podobnyho by mohlo bejt i v tom egypte...Obrázek
Návštěvník

Nový příspěvek od Návštěvník »

na banány a na fíky a pomerančeee!!! Kdepak to u nás na hnoji... :cheche:
Tak to jen na okraj k tý Africe. Oni skutečne vyráběj starší modelovou řadu Wranglera - YJ s označením HEAVY DUTY, maj lisťáky a vzadu dvě lavice podél jak v Defendru. Zkusim prolistovat starý německý Offroady a snad to ještě vyštrachám...
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Tom »

Tak kamarádíčci, musim se omluvit ale... v Africe jsou banány, fíky a pomeranče... ale Jeepy tam nerostou. Ty rostou jak správně napsal a foto poslal Meett v Israeli a dělaj jak benzin tak naftu... Tady jsem vám naskenoval celý článek z 4wheel fun, což je US časopis přeložený pro Germány

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od meett »

ta trojsedacka ve predu to musí bejt pekne do pohody :cheche: :cheche: :cheche: :cheche:
Uživatelský avatar
Ricardo
BumbleBee
Příspěvky: 157
Registrován: 05 čer 2007, 09:45
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Ricardo »

:up: meette ty BEJKU :up:
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

:up: Robine ty BEJKU :up:
Návštěvník

Nový příspěvek od Návštěvník »

Byl jsem tam letos v létě a jezdí jich tam opravdu hodně. Ono vůbec bez přehánění,v Egyptu nejčastější auto SUV/Off je tak ze 70% značka Jeep.Nejvíc Liberty ,Grandy a XJ Cherokee a pak tyhle dlouhý YJ.

Chrysler má v Cairo svojí filiálku.Takže asi proto. Bude se tam vyrábět i vojenská J8.
Harley

Nový příspěvek od Harley »

Podařilo se mi najít fotku s telefonu


Obrázek

Jo a přízpěvek ned tím nebyl podepsanej tak aspoň teď
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů