Expedice Rusko - z Petrohradu za polární kruh

... pokud máte v hlavě nějaký nápad, co za akci uspořádat, kam zajet, jaký program udělat a pod. - sem s ním
doktor
malej kecal
Příspěvky: 42
Registrován: 17 pro 2006, 19:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od doktor »

Lelek píše:Jak tak na vás v údivu koukám, tak ta letošní Uk bude asi moje poslední expedice. To už nejsou ani tak expedice, jako spíše pozvolné cesty okolo zeměkoule. Ale dobře vám tak - užijte si to ve zdraví :lol:
Neboj Honzo - můj diskusní přízpěvek je spíše hypotetický - moje účast v něčem podobném není v brzké době reálná - s Jirkou Prokopem jsem řešili ten Nordkap - ale určitě ne příští rok a najet toliko kilometrů se mi také nechce - já sám uvítám něco kratšího - a hlavně v klídku na krásný místa. Jet tři týdny - měsíc divočinou tisíce kilmetrů - to není pro mě. Já raději vytipovat zajímavý místa (historicky, geologicky, politicky, přírodně...) jako např. v Rumunsku, poskládat do to nějakýho itineráře a pak hurá za nimi... :cool: Tohle jako "outdoor vodvaz" možná není špatný, ale.... Na druhé straně je dobře, že jsou další aktivní, kteří o něco podobného stojí a něco takového pro ostatní stejně zaměřené nadšence zorganizují :up: Bude to stát hodně práce - ale i peněz jak si dovedu představit. Ale čím větší výběr akcí - tím (snad) více spokojených členů.. :wink: já sám mám pro příští rok vytipovaný už dvě či spíše tři reálný destinace - Provance, Krym nebo Bulharsko. Ale "nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko" - letos musíme ve zdraví a v pohodě absolvovat UK - a pak můžeme plánovati další. Ale v hlavě už mi to taky dozrává :wink: - takže se bude na co těšít hihi.
Navíc se Standou i Robinem jak víš, jsem řešili i rodinné akce typu "Slovensko" či "napříč republikou" - takže i "normálních" akcí bude habaděj :lol:
Uživatelský avatar
Lelek
velkej kecal
Příspěvky: 78
Registrován: 15 pro 2006, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Lelek »

Krásné by bylo asi i Slovenský ráj, ale to by znamenalo někam dojet a pak pěšky. Do ráje, ač je to neuvěřitelné, nás asi Jeepama nepustí :lol: Nebo to spojit i s Nízkýma Tatrama - tam jsem také nebyl........ a zase to není na konci světa........ :lol:
Jožin
Předseda JWC
Příspěvky: 150
Registrován: 05 bře 2007, 18:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Jožin »

Jestli dostanu svolení dovést si tučňáka tak se hlásím hned a mitfaru upresnim pozděj,
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od meett »

Jožine svolení máš :lol: takže si tam .
Nejsem si jestej , jestli tam tučňáci jsou :cheche: .
Přinejhorším dovezeš něco jinýho . :up:
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od meett »

Připravil jsem orientační body , pro představivost vzdáleností . Jendotlivé body jsou cca 200- 250 km . Nad Moskvou poslední 4 jsou pak 350 km .

Přikládám odkaz na podrobější mapu 5 km , kde když se podíváte na ty nejsevernější body je opravdu už jen sníh . Takže dyž ne tučňáci tak tuleni :up:

Myslím , že ta mapa je dost podrobná ( jde o vojenskou mapu ) .





http://maps.poehali.org/ mapu si zvetšte a pak přibližujte vybrané území až na polní cesty :up:

Obrázek
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Tom »

Mno Meette nevim. To kuva kus fláku země. Při těch necestách, to se nedá zvládnout. Viděl bych to na alternativní zkracování podle místních podmínek. Ale mít ty zkratky dopředu přichystaný...
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od meett »

Jo jo kus fláku to je . Souhlasím s tebou a počítám s tím , že i cíl je plovoucí . Na mapce je ta trasa nastíněná tak abychom si nalili čistého vína :up: a měl každý jasno do čeho jde

Alternativy cest musíme mít připravený o tom žádná .
Ani do názvu jsem radši nepsal žádnej cíl :lol: Jedna več je ale jasná tam u toho ledu musí bejt krásně :up: a pomyslnej cíl je tam .
ale jak se zpiva " i cesta je cíl "
Sháním tedka informace o zajímavejch místech na té straně , nějaké fotky přímo od lidí z Archandelska tak uvidíme :cheche: . Zatim je to bída ale do leta urco neco sezenu.


Věřim , že dokážeme hodně .

Tak zdar a expedicím zvášť :cheche:
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Tom »

Už abych začel shánět další zaměstnance :cool: když jedem na ten půl rok :lol:
Uživatelský avatar
Lelek
velkej kecal
Příspěvky: 78
Registrován: 15 pro 2006, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Lelek »

Tak koukám, že nám tady vzniká expediční rentiérská skupina..... :lol:
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Expedice Rusko 2009 - z Petrohradu za polární kruh

Nový příspěvek od meett »

kazdopadne se to pojede ale asi v roce 2010 ... to je lepsi datum :up: :up:
Odpovědět

Zpět na „Nápady na akce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů