Padá benzin?

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů TJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
erikfury

Padá benzin?

Nový příspěvek od erikfury »

Pánové, prosím o radu.
Postupně mě Wraník víc a víc znepokojuje při startování. Startovával téměř na škyt. Ale nyní se starty postupně zhoršují. Když delší dobu stojím tak to nechce chytnout. Musím startér dlouho trápit, nebo chytne až na podruhé. Když však už chytně a vypnu motor, další nastartování je bezproblémové.
Podle indikací bych řekl že mi padá benzin zpět do nádrže a nějakou netěsností se palivová soustava zavzdušňuje. Co bývá u TJčka achilovou patou? Je tam nějaká zpětná klapka, nebo nějaký "více namáhaný" spoj na, který bych se měl zaměřit?
Ještě si vpomínám, že jsem si před dvěma lety nechal v servisu měnit palivový filtr. Tehdy když jsem si došel pro auto vyzvednout tak mě poslali dom, že až na druhý den. Protože se jim dle jejich slov nepodařilo zatěsnit víčko!? Předokládám asi to víčko kterým vedou hadičky do nádrže, bo ten palivový filtr je nafigu strčený dovnitř nádrže. Tak mě napadá jestli se ta netěsnost víčka neprobrala. Ale zas na druhou stranu když se dívám na nákresy, tak netěsnost víčka by měla vliv snad jen na výpary z nádrže, nebo se mýlím?

Díky předem za tipy a vaše zkušenosti.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler TJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host