úprava JK na spaní uvnitř

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Vladimír Plíva
velkej kecal
Příspěvky: 97
Registrován: 28 pro 2013, 23:27
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

úprava JK na spaní uvnitř

Nový příspěvek od Vladimír Plíva »

máte někdo upravený JK na spaní uvnitř? Pošlete foto a když tak nějaký rady, moc prosím a moc děkuji. Vláďa Plíva obchod@elkus-gastro.cz
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava JK na spaní uvnitř

Nový příspěvek od Laco »

Ahoj,

nespominam si, ze by niekto spaval v aute, ale samozrejme to neznamena, ze to tak niekto nerobi. Obvykle a najcastejsie sa pouzivaju stresne stany, rozne druhy, roznym sposobom uchytene. Niektori riesia spanie v klasickom stane. Tymto vsetkym som si presiel a skusam teraz offroadovy prives, ktory dokoncujem.
Uživatelský avatar
PETARDAK
hodně velkej kecal
Příspěvky: 145
Registrován: 30 pro 2009, 22:20
Bydliště: Nový jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava JK na spaní uvnitř

Nový příspěvek od PETARDAK »

Spíme tak po expedicích a výletech 6 let, dnes už je místo jednoho z.šuplíku kompresorová lednička. Jinak rozložení plochy 140x195 se sendvičovou matrací, trvá 15s a dík vyhozeným z.sedačkám je dost místa pro bagáž i na dva týdny...
Přední část spaní jde vyndat nahodit z.sedačky a za nimi zůstane zakrytí "korby" se šuplíky.

Projeď si toto vlákno:
http://www.4x4nazory.sk/diskusia/viewto ... =22&t=2897
Uživatelský avatar
Vladimír Plíva
velkej kecal
Příspěvky: 97
Registrován: 28 pro 2013, 23:27
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava JK na spaní uvnitř

Nový příspěvek od Vladimír Plíva »

PETARDAK píše:Spíme tak po expedicích a výletech 6 let, dnes už je místo jednoho z.šuplíku kompresorová lednička. Jinak rozložení plochy 140x195 se sendvičovou matrací, trvá 15s a dík vyhozeným z.sedačkám je dost místa pro bagáž i na dva týdny...
Přední část spaní jde vyndat nahodit z.sedačky a za nimi zůstane zakrytí "korby" se šuplíky.

Projeď si toto vlákno:
http://www.4x4nazory.sk/diskusia/viewto ... =22&t=2897

Viděl jsem tvé auto asi na srazu u Karlštejna v kempu na ostrově, myslím, že jsi tam měl na starosti hod granátem, že jo? :-). Zajímalo by mne, jak to tam máš technicky vyřešené, protože ten prostor za sedačkami je i na rozkládací plochu krátký. Jestli mohu poprosit o foto na meil? obchod@elkus-gastro.cz Děkuji, Vláďa
Uživatelský avatar
PETARDAK
hodně velkej kecal
Příspěvky: 145
Registrován: 30 pro 2009, 22:20
Bydliště: Nový jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava JK na spaní uvnitř

Nový příspěvek od PETARDAK »

Nafocené to nemám a teď marodím s úrazem a ani nenafotím... ale za chvíli je "Berounka" zas tak to skoukneš live...

Jinak jen sklopíš dopředu př. opěradla a překlopíš ten jeden segment co je vidět na foto a narovnáš přehlou madraci :wink:
V Rumunsku v průtrži, jsme to zmákly i bez vystoupení z auta, ale to už byla trochu gymnastika :cheche:
TomaNovy
malej kecal
Příspěvky: 39
Registrován: 10 dub 2011, 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava JK na spaní uvnitř

Nový příspěvek od TomaNovy »

Ja pouzivam hammock. To upnu kdekoliv venku. Kdyz prsi, tak celtu nad sebe. Dle teto fotky lze hammock zavesit i uvnitr Jeepa. Pro jednoho asi vyhovujici. 2 uz maji smulu.
Hammock.jpg
Vojta
velkej kecal
Příspěvky: 96
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava JK na spaní uvnitř

Nový příspěvek od Vojta »

Mám to udělané jednoduše- vyhodil jsem zadní sedačky, místo nich dal desku z laťovky, aby ten hrb pod sedačkama byl v rovině. K přichycení té desky jsem použil šroub s velkou plochou hlavou do původních závitů pro sedačky. Tím vznikne rovina a pod ní dutina na věci. Můžeš tu desku podložit stojinama a dát ji výš, aby ta díra pod tím byla vyšší.
Na tom mám speciálně vyrobenou matraci s výřezem pro tu pixlu mezi předníma sedačkama. V pohodě 2 lidi, akorát že je mi to teď na nic, protože mám karavan a v něm je přeci jen víc místa a hlavně záchod se sprchou. Což se mi samozřejmě do JK byť UNLIM nevešlo. Jedině že bych modifikoval tu otevírací pixlu mezi sedačkama na WC.
Takže to matraci klidně někomu dám skoro zadarmo, stála si dvojku.
Uživatelský avatar
Vladimír Plíva
velkej kecal
Příspěvky: 97
Registrován: 28 pro 2013, 23:27
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava JK na spaní uvnitř

Nový příspěvek od Vladimír Plíva »

Díky za nápad, ale realizovat to budu asi ve výšce šroubů pod okny a budu mít pod tím větší úložný prostor. Mám také karavan, ale když jedu někam "za barák", tak stačí nocleh v autě. Ten záchod mezi sedačkama je dobrej nápad :-)
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů