Průjezd konvoje US Army českem

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Průjezd konvoje US Army českem

Nový příspěvek od Jirka »

Jelikož v příštích dnech projede českem konvoj americké armády, o kterém je tolik diskuzí, připravují se různé akce na vyjádření podpory.

Kluci z military klubů a Harley klubů o tom intenzivně jednají, pravděpodobně o nějaké společné akci na Ruzyni v pondělí.

Byl by zájem ze strany Jeepařů se takové akce zúčastnit?

Prozatím má tato akce podporu jak ministra obrany tak gen. Maleninského. Je s nimi intenzivné jednáno a jakmile budou nějaké další informace, zveřejním zde.
Prozatím by bylo dobré sem napsat zda by zájem byl, případně kdo by se chtěl s Jeepem zúčastnit. :todáš:
romanoffroad
malej kecal
Příspěvky: 9
Registrován: 27 srp 2013, 08:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Průjezd konvoje US Army českem

Nový příspěvek od romanoffroad »

Ahoj, tady Roman, já se určitě zúčastním, Rusákům je dát třeba najevo, že se z nich neposerem! Já + můj wrangloš se jich nebojíme :-)
ravolf
hodně velkej kecal
Příspěvky: 346
Registrován: 16 led 2007, 10:34
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Průjezd konvoje US Army českem

Nový příspěvek od ravolf »

Nejsem žádnej zapřísáhlej amerikanofil, tak mě průjezd kolony nechával celkem chladným. Ale hysterické běsnění některých kryptokomunistů a jim podobných "nezávislých" v posledních dnech ve mně vyvolalo rozhodnutí se podpory kolony zúčastnit. Nota bene s harykářema a militaristama se vždycky rád na společné akci setkám. :todáš:
bobeš

Re: Průjezd konvoje US Army českem

Nový příspěvek od bobeš »

Z časových důvodů se do Prahy nedostanu...
Ale měli by projíždět (jedna ze tří kolon) také přez Královéhradecký kraj?!

Nevíte někdo ty jejich trasy a časový harmonogram?! Vím, že to dost tají, kvůli těm komančům a dalším blbcům....

Člověk by jim aspoň rád zamával a podpořil!
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Průjezd konvoje US Army českem

Nový příspěvek od Jirka »

Zatím stále nemám žádné info - jakmile bude, dám ihned sem.
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Průjezd konvoje US Army českem

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

V pondělí být v Praze taky nemohu - bohužel. Pokud bychom znali harmonogram cesty.. ? V neděli se budeme přeci motat někde na střední Moravě..
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Průjezd konvoje US Army českem

Nový příspěvek od Jirka »

Tak mám informace, které se samozřejmě jednak mohou měnit a jednak doplňovat:

- konvoj by měl dorazit do kasáren v Praze na Ruzyni v pondělí, 30.3., cca mezi 13.00 až 16.00 hodin, Vše je samozřejmě závislé na cestě, podmínkách a situaci..........
Old car rangers club se svými Jeepy budou dělat stafáž při příjezdu do kasáren a samozřejmě tam ve velmi hojném počtu budou čekat dokud konvoj nepřijede aby ho mohli uvítat. A toto je chvíle, kdy se my s Wranglery můžeme přidat. Kluci z Old car rangers jsou ti, se kterými jezdíme na Novorční vyjížďku, takže se v podstatě všichni velmi dobře známe. Takže - kdo má skutečně zájem, toto je ta pravá chvíle! Je mi jasné, že čas není ideální, ale toto bohužel my určitě nezměníme :wink:

- další program na úterý je asi takový, že v úterý dopoledne bude vstup jen a pouze pro VIP hosty = novináři apod., a s tím cca 8 Jeepů Willys s klukama v dobových uniformách, kteří se mohou zúčastnit. Odpoledne - hodina bude ještě upřesněna - by měl být vstup pro veřejnost, kdy bude možné si prohlédnout techniku, promluvit s vojáky apod..... Přesné časy asi nikdo nezná, ale to vše se bude upřesňovat, případně bude známo na místě.

- středa ráno bude odjezd směr Plzeň.

Takže - kdo opravdu bude chtít konvoj podpořit a zúčastnit se s Jeepem, je možnost v pondělí odpoledne. Je třeba sledovat stránky kluků z Old car rangers clubu, kde by vše mělo být postupně upřesňováno:
http://www.oldcarrangers.cz/

Toť zatím vše - pokud se dozvím jakékoli další info, dám samozřejmě ihned sem :todáš:
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Průjezd konvoje US Army českem

Nový příspěvek od Standa »

:todáš: Jiří díky... :todáš: :pako:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Průjezd konvoje US Army českem

Nový příspěvek od Jirka »

Tak máme další upřesnění konvoje a jeho uvítání a podpory :todáš: . Sledujte prosím tyto stránky - zde budou aktuální informace:

http://www.oldcarrangers.cz/
romanoffroad
malej kecal
Příspěvky: 9
Registrován: 27 srp 2013, 08:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Průjezd konvoje US Army českem

Nový příspěvek od romanoffroad »

Pondělí mi vyhovuje, určitě se tam vypravím s wranglošem i s americkou vlajkou na rezervě! Chystá se nějaký sraz naší wrangleří kolony, nebo každý na vlastní triko?
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Průjezd konvoje US Army českem

Nový příspěvek od Jirka »

Hele, já to vidím docela složitě.... Myslím že nejlepší skutečně bude připojit se ke klukům z OCR na místě, protože ti jednak budou mít nejčerstvější info a jednak nás znají. Pak - mají také domluveno místo kde budou stát atd....... Takže já bych viděl vše až na tu Ruzyni - i kdybychom se měli jen Pražáci sejít a udělat kolonu, tak stejně je nejlepší místo někde u Ruzyně, páč jsme z velmi různých míst..... Takže asi bych to viděl na tu Ruzyni napřímo.
Duch klubu

Re: Průjezd konvoje US Army českem

Nový příspěvek od Duch klubu »

Ahoj,rád se zúčastním a podpořím tuto akci.Každopádně jedem :todáš: :todáš: :todáš:
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Průjezd konvoje US Army českem

Nový příspěvek od Standa »

Zdarec Kubo,

Čím vyrazíš, Jeepem, nebo Dogou? :todáš:
Dlouho jsem tě tu neviděl, ale umíš se ozvat ve správný čas a udělal jsi mi velkou radost.
Klub třetí armády bude nastoupen s Jeepy a v bojových uniformách těsně u dálnice, hned za výjezdem z tunelu Valík na obchvatu Plzně. :todáš:
Marek
brňáci
Příspěvky: 103
Registrován: 28 led 2009, 09:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Průjezd konvoje US Army českem

Nový příspěvek od Marek »

Všechny zdravím, Praha a pondělí jsou pro mě bohužel nerealné, takže budu s Vámi alespoň mentálně :todáš: :todáš: :todáš:
Zamčeno

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům - 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti