tiahlo zadnych dveri

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Lukas

tiahlo zadnych dveri

Nový příspěvek od Lukas »

Ahojte..

Vo firme mame novy wrangler unlimited sahara a po prvych par jazdach v terene sa objavil nasledujuci problem.
Isiel som par km po blatistej lesnej ceste. Zastal som otvoril kufor vylozil veci a ked som chcel dvere opat zavriet nedalo sa. Aretacne tiahlo ktore drzi dvere sa posuva pomedzi dva valceky na pruzinach. Tiahlo sa zasunulo len po jeho hrubsiu cast a dalej ani za svet. Takze daleko od civilizacie som na novom aute nemohol zatvorit kufor. Po par hodinach skusania som zistil ze odspodu za kolesom nie je ziadny kryt a do valcekov sa dostali blato a kamienky. Preto to neslo zatvorit.. Ked som to poleziacky nejako vycistil dvere sa mi podarilo zatvorit, ale s cudnym chrastanim a praskanim. V servise tiahlo vymontovali a teraz mame dvere bez neho lebo bolo deformovane(asi pri prvom pokuse o zatvorenie). Povedali ze tam nema byt original ziadny kryt odspodu. Neviem ci to vymenia v ramci zaruky... Ale obavam sa ze ked daju novy aretacny pant stane sa to iste lebo na to tiahlo sa ukladaju necistoty pri zatvorenych dverach a pri otvoreni sa dostavaju medzi valceky.
Stalo sa to uz niekomu z Vas? Tiez to mate za zadnym kolesom otvorene a necistoty sa dostavaju do aretacneho pantu?
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: tiahlo zadnych dveri

Nový příspěvek od Laco »

Nejako sa mi to nezda. Podrobil som auto okrem ineho aj niekolkym obzvlast vydatnym bahennym zabalom a nikdy som takyto problem nemal.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tiahlo zadnych dveri

Nový příspěvek od Harley »

Mluvíš o tomhle táhle dorazu,co mají JK 2012+ ?
Přílohy
12 - 6.jpg
Gilmer-20120927-00567.jpg
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tiahlo zadnych dveri

Nový příspěvek od Tom »

se mi nezdá... minimálně tam mam krycí gumu, ale mam 2013... každopádně bych to viděl jako konstrukční chybu a trval bych na záruce! Kde máš subwofer? v boku nebo v podlaze?
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tiahlo zadnych dveri

Nový příspěvek od Harley »

V tý dutině za světlem je dole na dně na volno položený kryt s takový ty tvrdý mechovky,nebo jako polystyren.není nijak aretovanej,drží na dně jen svojí váhou. Prach a voda při brodění se tam dostane ale bláto to má zastavit.
Do tý dutiny zajíždí to táhlo.Pokud tam ten kryt nebude,tak kolo to tam nahází.
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tiahlo zadnych dveri

Nový příspěvek od Tom »

mno a proto pokud tam kryt není, reklamoval bych to. Není možný aby autu do terénu nešly zavírat dveře z důvodu znečištění omezovače :blbost: . Navíc ani nemusí do terénu. To táhlo se bude zanášet jemným písečkem ze silnice trvale = problém s táhlem může nastat kdykoliv :down:
Lukas

Re: tiahlo zadnych dveri

Nový příspěvek od Lukas »

Ahojte

Ano je to to tiahlo ktore pridal na foto Harley..

Pozeral som sa za druhe koleso a tam je ta dutina za zadnym svetlom zapchata tym ciernym "molitanom" ako ste pisali. Ale na druhej strane kde chodi to tiahlo nebolo nic a je to tam kvalitne zablatene az po svetlo.
Takze tam bol ten problem.. v servise tvrdili ze to tak ma byt... teraz museli objednat cely aretacny pant lebo to tiahlo sa neda samostatne.. ale budem sa s nimi hadat ze aby to uznali v ramci zaruky ked tam ten molitan nebol. A ze tam musia nieco dat lebo sa to stane znovu.. Ved to je uplny nezmysel ze sa do toho pantu dostava plno blata a oni tvrdia ze to tak ma byt original.... Tak uvidime-za 3-4 tyzdne.. dovtedy mam zadne dvere bez tiahla a dutinu za kolesom plnu blata...

A subwofer mam v kufri ale to s tym asi nesuvisi...
Dakujem za doterajsie ohlasy....
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tiahlo zadnych dveri

Nový příspěvek od Harley »

Má to tam bejt. Koukni na nějaký jiný JK.Třeba funglovku v prodejně. Nevím jestli jezdíš do servisu,kde je i prodávaj abys jim to mohl ukázat.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tiahlo zadnych dveri

Nový příspěvek od Harley »

Snažil jsem se to najít v parts catalogu ale je to těžko hledatelný.
Je dost možný,že to ani jako ND neexistuje.
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tiahlo zadnych dveri

Nový příspěvek od Tom »

posílám fotku podběhu ze showroomu novýho JK. Je jasně vidět záslepka podběhu!
Přílohy
PC030800b.jpg
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tiahlo zadnych dveri

Nový příspěvek od Harley »

:todáš: Tak nový,jak koukám,to maj ještě vymakanější,než starší modely. Já to tam mám jen položený na dně a trošku ,jak je to většího obvodu,je to tam jen skřípnutý. Když to meju wapkou,tak to vždy nadzvednu.
Tady je parádní nosná mřížka.
Chválím inovaci! :todáš:
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: tiahlo zadnych dveri

Nový příspěvek od elvis »

Harley píše::todáš: Tak nový,jak koukám,to maj ještě vymakanější,než starší modely. Já to tam mám jen položený na dně a trošku ,jak je to většího obvodu,je to tam jen skřípnutý. Když to meju wapkou,tak to vždy nadzvednu.
Tady je parádní nosná mřížka.
Chválím inovaci! :todáš:
To by mohlo existovat jako n. díl, hned bych to vyměnil za ten molitan. A z Lukasovo Jeepa to už asi někdo kdo má JK ukradl už třeba v prodejně, když tak vehementně tvrdí, že to tam nemá bejt.
Uživatelský avatar
PETARDAK
hodně velkej kecal
Příspěvky: 145
Registrován: 30 pro 2009, 22:20
Bydliště: Nový jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: tiahlo zadnych dveri

Nový příspěvek od PETARDAK »

Pevně věřím, že Harley už to "gůglí" :todáš: a objednává :wink: .... prosím Tome, pokud najdeš, šoupni sem odkaz. Dík :tožvitaj:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tiahlo zadnych dveri

Nový příspěvek od Harley »

Jo Aleši,nechytám se! Včera mi to nedalo a hledal jsem tenhle díl. Neznám přesnej anglickej název pro to. Zkoušel jsem to nazvat po svým. ale nic. Nemám to ani v parts catalogu a tak se nemám ani od čeho odpíchnout.
Ale budu na to myslet.
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tiahlo zadnych dveri

Nový příspěvek od Tom »

podle fiše je to K68079188AA a stojí 113,- Kč bez DPH :wink:
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů