4. Medzinárodná WRANGLER SHOW pod Hradom 31.VII-2.VIII.2015

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům.
Uživatelský avatar
tauro
hodně velkej kecal
Příspěvky: 152
Registrován: 04 lis 2012, 00:10
Bydliště: slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. Medzinárodná WRANGLER SHOW pod Hradom 31.VII-2.VIII.2

Nový příspěvek od tauro »

Henry - tot stranka na priestor pre stanovanie http://www.splavhrona.sk/ je to od Namestia v Slovenskej Ľupči vzdialené cca 3 km. A este riešim jednu možnosť :nápad: - postavit stany vedla chatiek ktore su takmer 70m od Mnichovho dvoru - je to areal patriaci fare, takze v priebehu par dni budem na reči s panom fararom a uvidime :wink:
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. Medzinárodná WRANGLER SHOW pod Hradom 31.VII-2.VIII.2

Nový příspěvek od Henry »

tauro píše:Henry - tot stranka na priestor pre stanovanie http://www.splavhrona.sk/ je to od Namestia v Slovenskej Ľupči vzdialené cca 3 km. A este riešim jednu možnosť :nápad: - postavit stany vedla chatiek ktore su takmer 70m od Mnichovho dvoru - je to areal patriaci fare, takze v priebehu par dni budem na reči s panom fararom a uvidime :wink:
No tak to by bylo skvělé řešení .... nám stačí jen místo na auto a dvě židličky, stan bude na střeše a budeme ho s sebou pořád vláčet na všechny přejezdy :cheche:
Na druhou stranu, 3 km nejsou tak daleko, ale zase bychom nebyli s klukama tak nějak "uprostřed dění" a mohlo by nám lecos ujít :todáš:

No však dej vědět, uvidíme, nějak to dopadne. Je mi jasné, že toho místa pro stanování je třeba zajistit asi více a ne jen pro dvě auta.

zatím díky za info
Uživatelský avatar
tauro
hodně velkej kecal
Příspěvky: 152
Registrován: 04 lis 2012, 00:10
Bydliště: slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. Medzinárodná WRANGLER SHOW pod Hradom 31.VII-2.VIII.2

Nový příspěvek od tauro »

Henry - v nedelu budeme naistom - co sa tyka miesta na stanovanie, dam vediet
Naposledy upravil(a) tauro dne 23 črc 2015, 15:13, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
tauro
hodně velkej kecal
Příspěvky: 152
Registrován: 04 lis 2012, 00:10
Bydliště: slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. Medzinárodná WRANGLER SHOW pod Hradom 31.VII-2.VIII.2

Nový příspěvek od tauro »

aktualny pocet registrovanych vozidiel ..........46
Uživatelský avatar
tauro
hodně velkej kecal
Příspěvky: 152
Registrován: 04 lis 2012, 00:10
Bydliště: slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. Medzinárodná WRANGLER SHOW pod Hradom 31.VII-2.VIII.2

Nový příspěvek od tauro »

tak priatelia - program podujatia je aktualizovaný ;-) za 5 dni je to tu :-)

Henry stanovanie vyriesene v centre ;-)
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. Medzinárodná WRANGLER SHOW pod Hradom 31.VII-2.VIII.2

Nový příspěvek od Henry »

tauro píše:tak priatelia - program podujatia je aktualizovaný ;-) za 5 dni je to tu :-)

Henry stanovanie vyriesene v centre ;-)
Tauro, díky za info ... v pátek dorazíme a dořešíme vše.

čus henry
Uživatelský avatar
tauro
hodně velkej kecal
Příspěvky: 152
Registrován: 04 lis 2012, 00:10
Bydliště: slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. Medzinárodná WRANGLER SHOW pod Hradom 31.VII-2.VIII.2

Nový příspěvek od tauro »

Tak milí priatelia máme po skvelom víkende. Štvrtý medzinárodný zraz Jeep Wrangler je za nami a myslím že dopadol výborne. Celkovo sa zúčastnilo 49 posádok a fanúšikov nám z roka na rok narastá, čo nás teší a hreje na srdci. V priebehu pár dní na našej stánke a taktiež na FB uverejníme celkové výsledky sobotňajšej jazdy "napanské", predstavíme partnerov tohtoročného podujatia a samozrejme po spracovaní uverejníme postupne, už teraz očakávané fotečky a nejaké tie záznamy. A plánujeme aj nejaké malé prekvapenie ale všetko sa včas dozviete. °IIIIIII°
Přílohy
DSCF3003 – kopie – kopie.JPG
David
hodně velkej kecal
Příspěvky: 155
Registrován: 10 dub 2013, 15:22
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. Medzinárodná WRANGLER SHOW pod Hradom 31.VII-2.VIII.2

Nový příspěvek od David »

Ahoj Tauro super akce a řekl bych že se ti daří stále se zlepšovat úroveň je radost se zúčastnit i když v mém případě je na chvíli ale i tak to bylo super už se těším na příště
Tak zdar David
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. Medzinárodná WRANGLER SHOW pod Hradom 31.VII-2.VIII.2

Nový příspěvek od Henry »

Ahoj Tauro a Eri
Sice se zpožděním, ale také bychom rádi poděkovali za skvělý víkend mezi vámi.
Přejeme vám i nadále hodně nadšení, ať vám dlouho vydrží i všem co pomáhali.
Těšíme se zase někdy na viděnou.
henry Milena
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. Medzinárodná WRANGLER SHOW pod Hradom 31.VII-2.VIII.2

Nový příspěvek od cihlík »

Ahoj Tauro, Eri a ostatní. Konečně mi to letos vyšlo a mohl jsem se k Vám podívat poprvé! A musím říct, že se Vám akce povedla :todáš: Moc se mi to líbílo a jen lituju že jsem ten pátek nestihl trefit dřív :bit: :cheche: Pokud budu někde v dosahu a pojízdný, určitě přijedu i příští rok! Držím Vám palce a věřím, že se to zase povede, minimálně stejně tak, jako letos :todáš:....rád jsem poznal spoustu fajn lidí ze Slovenska, něco se zas přiučil z jízdy v terénu a poseděl se všemi u dobrého pití a muziky :wink: ....pro ostatní z JWC nebojte, do příště potrénuju a ten stan sbalím do 5 minut, jinak Vám platím panáka !!!! :pako: :kaficko: (mimochodem doufám Henry, že se ti podaří nějak kultivovaně sestříhat ten letošní záznam a nebude z toho němá groteska, spíš poučení pro všechny, kdo v zime poprvé nasazují řetězy na sněhu a v létě skládají rozhazovací stan poprvé až před odjezdem :blb: :nototo: :cheche: )

Jinak na FB mi psal ještě Andrej Agi Gonda ze Slovenské Ľupči, že mu zbyly jěště nějaké parádní dřevěné Jeep Wrangler přívěšky, které dostávali všichni účastnící srazu, kdybyste někdo měli ještě zájem, dejte mi tu vědět a já zkusím domluvit předání/zaslání. Cenu neznám, ale myslím si, že bude symbolická :wink: a až se ji dovím, dopíšu...spíš jde o to, aby se k těmto unikátním přívěškům na klíče/batoh apod. dostali lidi, co mají Wranglera v srdci, a budou rádi za tento krásný a originální doplněk :wink: :todáš:
Přílohy
privesek 2.jpg
privesek 1.jpg
Uživatelský avatar
tauro
hodně velkej kecal
Příspěvky: 152
Registrován: 04 lis 2012, 00:10
Bydliště: slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. Medzinárodná WRANGLER SHOW pod Hradom 31.VII-2.VIII.2

Nový příspěvek od tauro »

dakujeme
a pre tych ktorí nie su facebookovy, tu je odkaz kde si mozete pozriet par foto z akcie :wink:
http://www.jeepwrangler.sk/foto-2015/
Zamčeno

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům - 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti