VELKÝ JEEP WRANGLER SRAZ 2015 1.5. - 3.5. 2015

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům.
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ JEEP WRANGLER SRAZ 2015 1.5. - 3.5. 2015

Nový příspěvek od Standa »

Ahoj všem,
Sice pozdě, ale přece. :-)
Doufáme, že jste si program srazu, klíčové :cheche: i neklíčové večery užili a že jste snad byli spokojeni i s akcí v Koterově.
Omlouváme se, ale nakonec jsme přes velkou snahu a chuť za Vámi nemohli přijet. Vzhledem ke vzdálenosti, nabitému programu a únavě jsme to prostě nedali. :frown:
Jsme ale moc rádi, že jsme se alespoň s některými z Vás potkali na chviličku v Koterově, že jsme si mohli podat ruce a říci ahoj.
Měl jsem z toho strašně dobrý pocit a nějak jsme s Ivkou cítili že přece jen do té velké rodiny JWC pořád tak trochu patříme. Všem za to moc děkujeme, na takové okamžiky se nezapomíná a já si jich moc vážím. :todáš:
Doufáme, že se snad někde potkáme, já chci udělat určitě podzimní Šumavu a co nevidět zveřejním termín a program.
Posílám pár fotek s pozdravy a vzpmínkami na Slavnosti Svobody jak v Plzni, tak i jinde.
Ještě jednou moc díky a mějte se fajn,
1Lt. Stanley & Ivka :tožvitaj:
Přílohy
Veterán US army při odhalení desky na Dílech.jpg
Nová pamětní deska v obci Díly.jpg
Jednotka US army před bitvou v Koterově.jpg
Pozdrav do JWC2.jpg
Pozdrav do JWC1.jpg
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ JEEP WRANGLER SRAZ 2015 1.5. - 3.5. 2015

Nový příspěvek od Jirka »

Pozdě ale přece..................

Díky moc všem za účast a super náladu, zdá se že se snad i většině lidí líbilo - jak už to tak bývá, nezavděčíš se nikdy všem, takže i to je realita............

Myslím že jsme si delší víkend docela užili, Koterov, alespoň podle mne, neměl chybu - přišel nám i děkovný dopis od starosty Koterova - příležitostně ho zde vložím.
Také moc díky Jirkovi Kolářovi s jeho HD akcí, kteří nám pomohli udělat překrásnou spanilou jízdu svobody Plzní, kterou jsme si snad všichni naplno užili :todáš:

O tom že plzeňské slavnosti jsou v rozumné podobě minulostí, už jsme si povídali dost a nechci to rozebírat, takže myslím že nás do těchto končin asi nic moc už nepotáhne....Plzeňský magistrát je takový jaký je, s tím asi nikdo moc neudělá................ale uvidíme, třeba to čas a podmínky změní, jen snad ne k horšímu...............

Nicméně - jelikož mi docházejí síly, nápady a podobně, tak prostě nemám energii na to, dělat příští rok velký sraz...... Takže prosím všechny členy i nečleny klubu, všechny příznivce těchto krásných aut, aby se zamysleli a pokusili se vyvinout trochu více energie k tomu, tento sraz uspořádat. Pevně věřím že se někdo aktivní najde a sraz příští rok bude. Takže kdokoli máte jakýkoli nápad - sem s ním - pak založíme nové vlákno a věřím že to někdo dotáhne...... :todáš:
Samozřejmě jsem nápomocen ve všech oblastech, ale celkové pořádání už prostě nedám...................
Zamčeno

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům - 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti