Bestop Trektop NX

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Bestop Trektop NX

Nový příspěvek od elvis »

Má někdo zkušenost s bezrámovým softopem Bestop Trektop NX?
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bestop Trektop NX

Nový příspěvek od Harley »

Tom Hlaváč je prodává a brali je od něj už dva moji kamarádi.Jsou spokojeni a auta vypadaj úžasně!!Mě to bude taky čekat. Jinej soft nechci.
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Bestop Trektop NX

Nový příspěvek od elvis »

Harley píše:Tom Hlaváč je prodává a brali je od něj už dva moji kamarádi.Jsou spokojeni a auta vypadaj úžasně!!Mě to bude taky čekat. Jinej soft nechci.

To jsem chtěl slyšet, mě se taky líbí a zřejmě se asi dává dolu a zpět lépe. A ještě by mě zajímalo jaký je rozdíl mezi Trektop a Trektop NX, kromě toho, že ten Trektop je trochu levnější.
samui
malej kecal
Příspěvky: 3
Registrován: 31 říj 2013, 18:59
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bestop Trektop NX

Nový příspěvek od samui »

elvis píše:
Harley píše:Tom Hlaváč je prodává a brali je od něj už dva moji kamarádi.Jsou spokojeni a auta vypadaj úžasně!!Mě to bude taky čekat. Jinej soft nechci.

To jsem chtěl slyšet, mě se taky líbí a zřejmě se asi dává dolu a zpět lépe. A ještě by mě zajímalo jaký je rozdíl mezi Trektop a Trektop NX, kromě toho, že ten Trektop je trochu levnější.
Toma Hlaváče doporučuji.
Nx je kvalitnější, líp řešený. Víc Ti popíše asi Tom. A co je základ dovnitř ani kapička a to s ním jezdím už víc než tři měsíce a za tu dobu dost pršelo.
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Bestop Trektop NX

Nový příspěvek od elvis »

samui píše:
elvis píše:
Harley píše:Tom Hlaváč je prodává a brali je od něj už dva moji kamarádi.Jsou spokojeni a auta vypadaj úžasně!!Mě to bude taky čekat. Jinej soft nechci.

To jsem chtěl slyšet, mě se taky líbí a zřejmě se asi dává dolu a zpět lépe. A ještě by mě zajímalo jaký je rozdíl mezi Trektop a Trektop NX, kromě toho, že ten Trektop je trochu levnější.
Toma Hlaváče doporučuji.
Nx je kvalitnější, líp řešený. Víc Ti popíše asi Tom. A co je základ dovnitř ani kapička a to s ním jezdím už víc než tři měsíce a za tu dobu dost pršelo.
Takže jdu do NX, ale problém je, že Tom má skladem jen na dlouhány. Tak mi to koupí syn v Německu, kde jsou skladem na kraťasy.
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Bestop Trektop NX

Nový příspěvek od elvis »

Tak Trektop NX je již doma. Koupil jsem i držák na US RZ, ale nebyl u něj žádný montážní materiál.
Co to těch čtyřhraných děr v plechu patří? Zřejmě asi plastové rozpínací matky? Je to tak?
A RZ se bude muset asi na čtyřech místech asi provrtat?

Předem dík za rady.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bestop Trektop NX

Nový příspěvek od Harley »

Do kastle patří kovový rychlomatky.Plastový karosářský "hmoždinky" asi taky můžeš použít. Já mám SPZ provrtanou na tři šrouby-vruty.
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Bestop Trektop NX

Nový příspěvek od elvis »

Harley píše:Do kastle patří kovový rychlomatky.Plastový karosářský "hmoždinky" asi taky můžeš použít. Já mám SPZ provrtanou na tři šrouby-vruty.
Dík za odpověď, zajímalo by mě jak vypadají ty kovový rychlomatky a kde se dají koupit.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bestop Trektop NX

Nový příspěvek od Harley »

č.8 a třeba u mopardily.cz
Přílohy
parts SPZ.jpg
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Bestop Trektop NX

Nový příspěvek od elvis »

Harley píše:č.8 a třeba u mopardily.cz
Tak matky mi z mopardíly.cz pošlou. Matka stojí 13Kč + 150Kč doprava na dobírku. Napsal jsem jim, že za dopravu 150Kč nedám, tak mi navrhli zaplatit převodem a pošlou v obálce. Takže to ve finále vyšlo na 53.24 Kč.

Jinak ty rychlomatky mají odborný název "matka v kleci". A mají je snad v každým obchodě se spojovacím materiálem.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů