Držáky přední kapoty

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Držáky přední kapoty

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

Už chvilku jsem přemýšlel jak vyřešit pootvírání se kapoty při rychlejší jízdě.Ne že bych lítal nízko nad zemí,ale občas se mi to stalo.Pravda nejvíc se otvírala když do proti směru proletěl kamion a jeho vzduchovy pytel rozglábil kapotu.Našel jsem na netu různé druhy úchytů,ale 5litrů se mi opravdu dávat nechtělo.Tak po jednom bujarém večírku v garáži :pivko: jsem ty plastové držáky rozdělal vyhodil ty gumy naměřil a druhý den nechal udělat trochu delší z duralu.Kupodivu když jsem je montoval tak pasovaly :nototo: .Pravda když zavírám kapotu tak ju musím trochu přimáčknout(páč jsem dal ještě ze spoda ty štelovací dorazy) ale......kapota už nezývá :todáš:
D R Ž A K.jpg
tož zdarte
Uživatelský avatar
Radek 66
hodně velkej kecal
Příspěvky: 343
Registrován: 23 led 2010, 00:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Držáky přední kapoty

Nový příspěvek od Radek 66 »

:hopsa: :hopsa:
Tý jo tak dural jo ?
No ty seš hračička, jen aby ti teď zase ty plastový lemy netřčely nahoru a nezamávaly jak něco potkáš.
:wink: :tožvitaj:
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Držáky přední kapoty

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

...tož to jsme klidní.... :cheche: nic se neboj :todáš:

:tožvitaj:
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů