Přídavné pracovní (couvací) světlo???

... cokoliv o čemkoliv, pokud to nemá povahu odborných technických diskuzí, které se píšou do jiného tématu
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Uživatelský avatar
Remi
hodně velkej kecal
Příspěvky: 174
Registrován: 13 říj 2010, 21:21
Bydliště: Praha/China
Kontaktovat uživatele:

Re: Přídavné pracovní (couvací) světlo???

Nový příspěvek od Remi »

Na vrcholu zadních doleva lamp. (TJ). Není obraz se mnou. Měl jsem odmrazování drát jen uvnitř. Rezervní pneumatika je nějaký stín na pravé straně. :frown:
Nejlepší pozice je od Radek 66 ... :todáš:
Uživatelský avatar
Radek 66
hodně velkej kecal
Příspěvky: 343
Registrován: 23 led 2010, 00:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Přídavné pracovní (couvací) světlo???

Nový příspěvek od Radek 66 »

Myslivec ze Zlína píše:
Remi píše:Pro mě to stejni. LED světlo, 2x10W. 1700 lumenů. (přední světlo je 1200 lumenů ...)
Připojeno na zadní rozmrazování drátu a vypínač. (Mám soft top...)
http://morsunled.com/products/led-worki ... ht-27.html
20 Eur + dodavka
Nebyla by fotečka? Máš to na rezervě na tom brzdovém světle předpokládám.Nebo???
tady psal pan návštěvník :cheche: , že to nebude svítit tam kde má :nototo:
tož jak teda?
To jsem byl já.
A myslím že 60° není moc, u těchto čínošmejdů to nakonec bude pod 50 a to už mi přijde jako zádní dálkový.
Kluci nic proti tomu, ale já bych si nic na brzdovku nedal - tedy nic tak velkýho.
To co má na autě Tom je pěkně udělaný, leč zcela jinak náročný na práci a asi i cenu.
Ty přídavný co jsem sem dal mi přijdou fakt moc pěkný a malinkatý, navíc tvrdím že LED 6 W je dostatek světla - počítám že by bylo vlevo i vpravo, bohužel ale i cena je někde nad 2 za jedno.
Tu dvojdiodovou čínu bys si tedy já na auto nedal a zvlášť ne tak viditelně - i když uznávám že výhodou by bylo hodně silný osvětlení za autem, i s vozíkem, ale podle mě z blbýho místa a v malým úhlu - těsně za kola to prostě svítit nemůže, to by muselo mít víc jak 120°.
Tohle mám
https://www.google.cz/search?hl=cs&site ... D#imgdii=_
a tvrdím že je to ad jedna nejjednodušší na montáž, cenovka cca 2 a hlavně dobře proveditelnej úhel hned za kolama a do boku.
Já to dal "složitě" těsně nad tažný - podruhé bych to asi klidně dal rovnou zespoda na rám, velice jednoduše si víc otevřu horizontální úhel i nad 120 ° a vertikální úhel to má z výroby téměř dokonalej.
No a montáž, jak píšou - click a je to :wink:
Při odběru do 0,5 A zapojeno napřímo a práce na pár minut.
:todáš:
Přílohy
LED 6W.jpg
Odpovědět

Zpět na „Kecací koutek“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů