Vtipný Ondrův koutek

... cokoliv o čemkoliv, pokud to nemá povahu odborných technických diskuzí, které se píšou do jiného tématu
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipný Ondrův koutek

Nový příspěvek od Ondřej »

Poslouchej, ztratila se mi manželka.""I mně. Jak vypadá ta tvoje?""Blond vlasy, vysoká 175 cm, prsa čtverky. A ta tvoje?""Na tu se teď vyser, jdeme hledat tu tvoji..."

Povídají si takhle dvě kamarádky a ta jedna tý druhý říká: "No představ si co ten můj včera udělal. Normálně jdu do mrazáku hledám kuře a ten můj přijde vyhrne mi sukni a strčí mi ho tam." Ta druhá řiká: "Bud ráda, že je takovej aktivní..." a ona odpoví: "No jo, ale v LÍDLU ?"

Protrhne se hráz a voda rychle zaplavuje přilehlou vesničku. Všichni už jsou pryč, jenom farář stojí na věži kostela a modlí se. Přijede k němu člun požárníků: "Pojďte, otče, odvezeme vás." Farář na to odpoví: "Ne, já tady zůstanu, Ježíš mě zachrání." Člun tedy odjede. Voda už dosahuje až nahoru na věž, tam stojí farář, drží se kříže a modlí se. Přijede k němu loď domobrany: "Pojďte, otče, odvezeme vás." "Ne, já tady zůstanu, Ježíš mě zachrání." Loď odjede. Vesnice je už skoro celá zatopená, z vody kouká jen farářova hlava. Přiletí helikoptéra: "Pojďte, otče, hodíme vám lano." "Ne, já tady zůstanu, Ježíš mě zachrání." Helikoptéra odletí a farář se utopí. Potom v nebi potká Ježíše a ptá se ho: "Proč jsi mě nezachránil?" "Co bys ještě chtěl, vždyť jsem ti poslal dvě lodě a helikoptéru.

Dědo, souložíte ještě s babičkou?No to si piš, že jo! Ale bába u toho musí mít plynovou masku. A proč?Za prvé jí to víc sluší, za druhé mi do toho nemůže kecat a za třetí, když ji zacpu filtr, tak sebou hází, jak šestnáctka.

Přijde chlapík do baru v nejvyšším patře mrakodrapu, vypadá to tam slušně, tak si sedne k pultu za barmanem, objedná si a dá se do řeči s chlapíkem vedle.
„Jsem tu poprvé, stojí to tu za to?"
„Jo, já jsem tady pořád, je to velmi výjimečné místo!“
„V čem?"
„Vidíš támhleto okno, to třetí zleva? Vítr tu naráží na stěnu budovy tak zvláštním způsobem, že když vyskočíš ven, uletíš jen pár metrů a hodí tě to zpátky!"
„Ale to přece nejde."
Chlapík se místo odpovědi zvedne, otevře okno a vyskočí. A opravdu – uletí sotva deset metrů, zastaví se ve vzduchu a proletí oknem zpátky.
"Je to sranda, měl bys to taky zkusit," řekne a vrátí se k baru. Človek zaváhá a pak proskočí otevřeným oknem. Deset metrů, dvacet, třicet, padesát... a plác, rozmázne se o chodník. Barman se nakloní k chlapkovi a utrousí:
„Poslyš, Supermane ty když se napiješ seš vážně pěkná kurva!“

Lidojedi zajmou Pražáka, Brňáka a Ostraváka. Přijde náčelník a povídá:
"Máte to špatný, pánové, sežerem vás a z vašich kůží si naděláme kánoe...ale
že jste cizinci, můžete si vybrat jak umřete." Pražák se zamyslí, řekne
si o dvě krabičky rohypnolu, všechny ty prášky sní, usne a tiše umře.
Moravák se zamyslí, řekne si o pět litrů slivovice, vypije to na ex,upadne do
bezvědomí a umře na selhání jater. Ostravák se zamyslí, řekne si o
vidličku a začne se s ní bodat všude, po celém těle.... Už je samá
díra, krev stříká, Ostravák pomalu vypouští duši, ale z posledních sil
se ještě vzchopí, koukne na náčelníka a povídá: "A máš po kánoi, píčo!

Ulicí Jeruzaléma běží Maří Magdaléna pronásledovaná davem, který chce cizoložnici kamenovat. Ježíš ho však zarazí výzvou: "Hoď kamenem, kdo sám jsi bez viny!" Kameny padají z dlaní, jeden však přesto zasviští. Ježíš zapátrá v davu a vyčítavě řekne: "Ale mami..."

Pusa otevřená a zubař něco pozorně vrtá. V tom ji zazvoní telefon. Po pátém zvonění ho nasranej zubař popadne a řve: "Kdo jste?" manžel - ozve se z mobilu.
"Tak poslouchej manželi! Budu za chvíli hotovej, ona to vyplivne, vypláchne si hubu a pak ti zavolá!"

Víte proč při kocovině tolik bolí hlava? Protože mozkové buňky, které přežily, kopou hrobečky pro ty mrtvé...:D

:cheche: :cheche: :cheche:
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipný Ondrův koutek

Nový příspěvek od Ondřej »

Dva policisté vyjdou pozdě v noci z restaurace a vidí, jak jim v dálce mizí poslední autobus.












"Co budeme dělat, tady taxíky nejezdí, jak se teď dostaneme domů?", běduje jeden.
"Víš co, tady jsou garáže dopravních podniků, vlezeme tam a jeden autobus si vypůjčíme."
"Tak dobrá", souhlasí první policista, "tak běž pro autobus, já budu hlídat."
Druhý policista tam vleze a když se půl hodiny nic neděje, vydá se ten první za ním.
"Co se děje?"
"Ale, nemůžu najít dvaadvacítku. Budeme muset ukrást třicetčtyřku a vystoupit u kostela."
* * *
Policajt jede autobusem a sedí vedle hezké slečny. Pořád přemýšlí, jak by s ní navázal rozhovor, ale nic ho nenapadá. Nakonec se osmělí a řekne: "Slečno,taky jedete tímhle autobusem?"
* * *
Jedou policajti na zájezd dvoupatrovým autobusem. Policajti dole se veselebaví, když tu si všimnou, že nahoře je nějak podezřele ticho. Jeden z nich se tam jde tedy podívat a vidí, že všichni sedí jak přikovaní, drží se sedadel avyděšeně zírají před sebe.
"Co se děje?" ptá se překvapeně. Jeden z horních policajtů mu odpoví:"Vám dole je hej, vy tam máte řidiče!"
* * *
Do nemocnice přijede autobus plný postřílených policistů. Doktor na něpřekvapeně dívá a po chvíli se zeptá: "Jak se vám tohle stalo?!"Jeden policajt vzdychne a povídá: "My jsme byli na cvičných střelbách a instruktor říkal, že máme střílet jeden po druhém..."
* * *


Přijde policajt do obuvi: "Potřebuju boty." Prodavačka: "A jaké máte číslo?" Policajt: "Jaké asi? 158!"



Baví se dva policajti a jeden říká druhému: "Víš, jak včera nešel ten proud? To bylo hrozný, já zůstal stát dvě hodiny ve výtahu." A ten druhý říká: "To já to měl horší. Já zůstal trčet pět hodin na jezdících schodech."
* * *
Z policejního hlášení:
Poškozený byl zasažen čtyřmi výstřely. Dva byly smrtelné, další dva naštěstí ne.
* * *
Dva policajti nemají kde bydlet a tak si koupí vyřazené vlakové vagóny. Potkají se po roce a jeden povídá: "Jak bydlíš?"
"Ujde to, jen mi vadí ta cedulka zákaz kouření, že musím jít kouřit i vzimě ven. A jak bydlíš ty?" "Taky dobrý, ale mě zase vadí ta cedulkana záchodě 'používat jen za jízdy', protože já vždycky než ten vagon roztlačím,tak se pose*u..."
* * *
Ráno nastupuje policista do služby a strašně pláče. Náčelník se ho ptá, co je sním, a on, že mu umřel otec. Tak ho pošle domů, aby se trochu uklidnil. Na oběd se vrátí a je uplakaný ještě víc. Náčelník se ptá, co se zase stalo. "Ale,dneska je to hrozné; potkal jsem doma bratra a jemu taky umřel otec..."
* * *
Na policejní stanici v Melbourne přivedl policista klokana.
"Šéfe, našel jsem ho na ulici, nikdo se k němu nehlásil, tak co sním?"
"No, co s ním?" To jste tak neschopný, že nedokážete nic vymyslet?!Dejte mu napít a zajeďte s ním do ZOO!"
Druhý den jde velitel po ulici a uvidí policistu, jak se prochází s klokanem.
"Vždyť jsem Vám přece řekl, abyste ho vzal do ZOO!"
"Ano, šéfe, tam jsme byli včera, dneska jdeme do kina a zítra do cukrárny na zmrzlinu..."
* * *

Sedí policajt na lavičce v parku a usedavě pláče. Přisedne si k němu babka aptá se ho, proč pláče.
"Ztratil se mi služební pes!"
"Však on trefí na stanici, uvidíte."
"On jo, ale já ne!"
* * *
Jdou dva policajti lesem a jeden najednou zkolabuje. Druhý volá mobilem donemocnice. "Co mám dělat? Můj parťák umřel." Doktor mu odpoví:"Jen klid, nejdříve se přesvěčte, že je opravdu mrtev." Chvíli jeticho a za chvíli se v telefonu ozve výstřel. Teď je zase chvíli ticho a zachvíli se ozve: "Hotovo, co dál?"
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipný Ondrův koutek

Nový příspěvek od Ondřej »

Cikán povídá knězi při zpovědi:
Otče, já se pomalu nemám z čeho zpovídat.
Už 8 let nepiju alkohol, nekouřím, drogy si nepíchám, nechodím za ženami,
dokonce nekradu, ani barevné kovy, nikoho nepřepadám, auta nevykrádám
.........
Já vím, synu, vím. Však tě už brzo pustí na svobodu...
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipný Ondrův koutek

Nový příspěvek od Ondřej »

.


Hlášky pilotů a dispečerů:
Jedná se o opravdové záznamy.

Věž: "Abyste zabránili hluku, uhněte prosím o 45 stupňů doprava."
Pilot: "Co můžeme dělat za hluk ve 35000 stopách?"
Věž: "Takovej rachot, jako když vaše 707 narazí do 727 před vámi."

Věž: "Jste Airbus 320, nebo 340?"
Pilot: "Samozřejmě, že Airbus 340".
Věž: "V tom případě buďte tak laskav a zapněte před startem taky ty dva další motory."

Pilot: "Dobré ráno Bratislavo"
Věž: "Dobré ráno, pro informaci, tady je Vídeň"
Pilot: " Chystáme se na přistání Bratislavo."
Věž: "Tady je opravdu Vídeň"
Pilot: " Vídeň?"
Věž: "Ano Vídeň".
Pilot: "Ale proč? My jsme chtěli do Bratislavy."
Věž: "OK, tak přestaňte přistávat a zahněte doleva."

Věž ironicky k pilotovi, který právě obzvlášť tvrdě přistál: "Nojo, přistání nemusí být žádný tajemství, pasažéři můžou klidně vědět, že už jsou dole.
Pilot: "To nevadí, oni stejně vždycky tleskaj"!

Pilot společnosti Alitalia, kterému vyřadil blesk z provozu půlku kokpitu:
"Skoro všechno nám vypadlo, nic už už nefunguje, ani výškoměr už nic neukazuje......"
Po pěti minutách nadávání se ozve pilot jiného letadla: "Drž už hubu a zemři jako chlap!"

Pilot: "Máme málo paliva. Okamžitě žádáme další instrukce.
Věž: "Jaká je vaše pozice? Nemáme vás na radaru."
Pilot: "Stojíme na dráze 2, čekáme už věčnost na cisternu."

Pilot: "Žádáme o povolení ke startu."
Věž: "Sorry, ale nemáme váš letový plán, kam letíte?"
Pilot: "Do Salzburgu, jako každý pondělí"
Věž: "Dneska je úterý"
Pilot: "To je super, tak to máme dnes volno."

Věž: "Vaše výška a pozice?"
Pilot: "Měřím 180 a sedím vepředu vlevo".
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipný Ondrův koutek

Nový příspěvek od Jirka »

Čtyři kamarádi se už dávno dohodli, že pojedou na pořádnou pařbu pod stany.
Dva dny před odjezdem najednou říká jeden z nich:
"Sorry, kluci, ale manželka mě nechce pustit, tak si to užijte beze mně..."

Ostatní jsou samozřejmě namíchnutí. Ale mají už všechno
nakoupené, a tak se rozhodli, že jedou.

Za dva dny přijede na místo čtvrtý kamarád už je tam stan postavený, v ohništi hoří oheň, pivo se
chladí a dřevo nachystané na celý víkend.

Ptají se ho, jak je to možné, když jim říkal, že nemůže.

"No, páni, včera večer si sedím na gauči, piju pivo, koukám na fotbal. Najednou se manželka přikradla, zakryla mi oči a když mě pustila, tak tam stála v průsvitném spodním prádle. Potom mě vzala do ložnice. Tam hořely svíčky,po zemi plátky růží a na posteli pouta.
Řekla mi, ať ji přivážu k posteli.

Když jsem to udělal, pokračovala: "Teď můžeš dělat, co jen chceš....."

"TAK CHLAPI, JSEM TADY!!!!!!!!!!!!"
Honza1

Re: Vtipný Ondrův koutek

Nový příspěvek od Honza1 »

Matka přivede dospívajícího syna k lékaři a povídá:" Pane doktore, podívejte se, co se stalo mému synovi s pindíkem!"
Doktor pacienta vyšetří a říká:"Paní, ode dneška tomu nebudeme říkat pindík, ale pohlavní úd, a začneme synovi léčit syfilis"
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipný Ondrův koutek

Nový příspěvek od Ondřej »

Již od nepaměti se vede spor o to, co je největší bolest.
Ženy většinou zastávají názor že největší bolest je porod.
Muži naopak tvrdí že kopnutí do koulí.
Bolest se dá těžko změřit ale pokusme se rozhodnout tento spor logickou úvahou:
Poměrně často se stává že rok či dva po porodu žena prohlásí:
“Miláčku co kdybychom měli další děťátko?”
Naproti tomu není znám jediný případ kdy by nějaký muž dva roky po výše zmíněné zkušenosti řekl:
“To by bylo pěkné kdyby mě tak dnes někdo kopl do koulí.”
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipný Ondrův koutek

Nový příspěvek od Ondřej »

Když jsem šel dnes ráno do práce po nábřeží Vltavy, spatřil jsem topícího se
cikána. Zoufale se snažil udržet nad vodou, poněvadž měl kolem těla omotaný
ukradený měděný kabel. S ním zápasil se živlem i jeho asi desetiletý syn,
který měl na zádech přivázané ukradené kolo od automobilu.Bylo mi jasné, že
pokud brzy nepřijde pomoc, tak určitě oba utonou. Jako
zodpovědný občan ČR, který nesnáší slepý rasismus, jsem událost neprodleně
oznámil městské policii, hasičům a Záchranné službě Hlavního města Prahy.
Jsou čtyři hodiny odpoledne. Oba utonuli a já se nemohu zbavit pocitu, že
jsem zbytečně vyhodil peníze za tři poštovní známky...
Honza1

Re: Vtipný Ondrův koutek

Nový příspěvek od Honza1 »

Muž se dostane do letadla a zjistí, že byl posazen vedle roztomilé blondýnky.
Okamžitě se k ní otočí a udělá "první krok". "Víte", říká, "slyšel jsem, že let lépe utíká, pokud se dáte do hovoru se společným pasažérem. Pojďme si tedy povídat." Blondýna, která si zrovna otevřela knihu, ji pomalu zavře a řekne muži:
"O čem byste se chtěl bavit?" "Hmm, nevím," řekne muž. "Což takhle nukleární energie?" "OK," řekne blondýna,"To by mohlo být zajímavé téma. Ale nejdříve mi dovolte se na něco zeptat jako první. Kůň, kráva i jelen jedí to samé - trávu. Nicméně jelen vyloučí malé kuličky, kráva placatou koblihu a kůň vdolek ze suchých hoven. Proč si myslíte,že to tak je?" Muž je ohromen. Až nakonec odpoví:"Nemám nejmenší tušení." "Tak mi řekněte," odvětí blondýna, "jak je možné, že se cítíte kvalifikovaným pro diskusi o nukleární energii, když neznáte ani hovno?"
Honza1

Re: Vtipný Ondrův koutek

Nový příspěvek od Honza1 »

Skvělý gynekolog se rozhodne, že už dál nebude snášet krizi našeho zdravotnictví a přihlásí se do rekvalifikačního kurzu na automechanika. Těsně před složením závěrečných zkoušek ho poučuje zkoušející: "Za bezchybné rozložení motoru na nejmenší součástky můžete získat maximálně 50 bodů, za jeho opětovné bezchybné složení dalších 50. Přeji vám hodně štěstí." Gynekolog nakonec získá 150 bodů, tak se jde zeptat předsedy komise, jak je to možné.¨ No, motor jste rozložil perfektně, to máte 50, složil jste ho taky skvěle, to je dalších 50, no a těch posledních 50 je bonus za to,že jste to všechno zvládnul skrz výfuk.
Honza1

Re: Vtipný Ondrův koutek

Nový příspěvek od Honza1 »

Chlápek stojí u hotelové recepce. Když dostane svůj klíč, odchází. Jak se otočí, vrazí do nějaké ženské, co stála za ním, a loktem se jí silně opře o výstřih. Oba jsou pěkně zaražení a on neví, jak se omluvit, tak řekne:
"Madam, jestli je vaše srdce tak měkké, jak vaše poprsí, určitě mi odpustíte."
Ona odpovídá:
"Jestli je váš penis tvrdý jako váš loket, mám pokoj 436."
Honza1

Re: Vtipný Ondrův koutek

Nový příspěvek od Honza1 »

V baru přistoupí mladík k pěkné slečně, která sedí u pultu sama, a zeptá se jí, jestli ji může pozvat na skleničku. Na hotel?! vykřikne ta slečna. Ostatní hosté zpozorněli. Mladík vysvětluje: Vy jste mě, slečno, nepochopila. Chci vás jen pozvat na malý drink. Chcete mě pozvat na hotel? vyřvává ta slečna. Lidé se otáčejí. Mladík, červený až za ušima, zmateně odchází. Slečna ho rychle dohoní a šeptá: Promiňte, že jsem vyvolala rozruch, ale jsem studentka psychologie a zajímá mě chování lidí v nečekaných situacích. Cože?! Zařve mladík na celý lokál, pět set euro?!!!
Honza1

Re: Vtipný Ondrův koutek

Nový příspěvek od Honza1 »

Lákal dívku do žita,
neboť byla opita.
Řekla: já si nehajnu,
obávám se kombajnu.
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipný Ondrův koutek

Nový příspěvek od Ondřej »

Američan, Francouz a Čech jsou v pekle.

Američan si potřebuje zavolat. Zeptá se Satana, zda si může zavolat do Ameriky. Může. Hovor trvá 5 minut.
Satan řekne Amikovi, že to stojí 4000 dolarů a ten zaplatí.

Také Francouz chce volat do Francie. Může. Hovor trvá 5 minut.
Satan mu řekne že to stojí 4000 eur a ten zaplatí.

Potom si zavolá Čech do Česka, trvá to 5 min.
Potom se zeptá Satana kolik to bude stát.
Satan: "1 euro. "
Čech: "Tak málo? "
Satan: "Víte, z pekla do pekla, to je místní hovor."
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipný Ondrův koutek

Nový příspěvek od radek »

Odpovědět

Zpět na „Kecací koutek“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti