Prečo nemáme FB stránku?

... zde jsou zveřejňovány všechny novinky, které jsou určeny všem příznivcům Wranglerů
Pravidla fóra
Pro přispívání je nutná registrace. Díky! :wink:
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Prečo nemáme FB stránku?

Nový příspěvek od cihlík »

koukám že ten odkaz nějak nefunguje, kdyžtak ho natvrdo překopírujte do adresového řádku a mělo by to jít :wink:
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Prečo nemáme FB stránku?

Nový příspěvek od Henry »

cihlík píše:koukám že ten odkaz nějak nefunguje, kdyžtak ho natvrdo překopírujte do adresového řádku a mělo by to jít :wink:
Už jsem ti to spravil - odkaz funguje - stačí klepnout !
Ale myslím, že by jsi to měl ještě na chvíli přibrzdit, chtělo by to doladit nějaké drobnosti.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Prečo nemáme FB stránku?

Nový příspěvek od Jirka »

Chlapi, nedá mi to, dost jsem o tom přemýšlel a musím se trošku vyjádřit k fb stránce:

Nemám nic proti novinkám, ALE:

Fb mně osobně nic neříká, nevím jak to funguje, nemám ho a ani nemám žádnou potřebu ho mít, tedy někomu sdělovat své dojmy, fotky a další "intimní" údaje. Taky nevím kolik lidí z našeho klubu s fb pracuje, ale nemyslím si, že by to byla většina - ale třeba mě opravíte. Nechci nikomu brát iluze, ale mně osobně - trošku staršímu - to připadá jednak jako zbytečnost, jednak jako zbytečné plýtvání energií. Proč chceme mít fb? K čemu to bude dobré?
Máme jedny webové stránky, jedno forum. Ani jedno nestíháme mít pořádně aktualizované. Proč chceme další informační kanál? V čem je to výhodnější? Ptám se, protože to nevím.....

Další co se mi moc nelíbí je to, že máme nějakou sekci fora, která je uzavřená, a to proto, že se na ní probírají věci téměř rodinné, a velmi osobní - tedy věci, do kterých podle mne, nikomu "cizímu" a situaci v klubu nezasvěcenému, nic není. Nemůže se stát, že tyto informace - říkejme jim třeba důvěrné - budou tímto, v podstatě nekontrolovaným informačním kanálem, proudit běžně ven na veřejnost??

Osobně si myslím že jakási virtuální komunikace po fb není úplně ideální - což jsme se mohli mnohokrát přesvědčit i v případě fora, a že energie věnovaná vytvoření a správě fb by byla daleko lépe využita, kdyby se věnovala například na vytvoření pěkné víkendové akce, kde si všichni mohou popovídat face to face, podat si ruku, společně se zasmát - a zase ne úplně všichni, ale jen ti se společnými zájmy.......

Takže - opravdu nevím zda je to dobrý nápad a možná bych uvítal k tomu širší diskuzi, než splodíme něco, o co buď nebude zájem a nebo to bude některým lidem nepříjemné.......

Přesvědčíte mne tedy o opaku?? :wink:
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Prečo nemáme FB stránku?

Nový příspěvek od Henry »

Jirko :todáš:
Tak nějak jsem to myslel s tím "doladit nějaké drobnosti", ale nechtělo se mi to takto a zde rozepisovat.
Nechal bych to na schůzi a s Cihlíkem jsem si už nějaké "prozatímní" pravidla řekl a dále komunikujeme.
FB by měl fungovat jen a pouze na další podporu propagace činnosti klubu na veřejnost a zejména pro nečleny či zájemce.

tožtak
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prečo nemáme FB stránku?

Nový příspěvek od radek »

Je před schůzí a čiperové se probouzí po zimě.

Po Jiřím názor ještě staršího - souhlasím, FB nemám. Je to běžné a co jsou zvyklí ať to mají. Není to nové, je to.

Jako vždy mě Jiří dostal s tím, jak si všichni podávají ručičky ale jen někteří, protože jen ti, co mají zájmy - tos šéfe nemusel. Jako šachista přece víš, že když někam potáhneš, udělá protihráč přece to, co máš vědět už před tahem. Tys mě chtěl obudit. Navrhuji zatím jen slabý tah pěšcem.

Nesouhlasím, že : "informace - říkejme jim třeba důvěrné - budou tímto, v podstatě nekontrolovaným informačním kanálem, proudit běžně ven na veřejnost??". Zatím nesouhlasím jen trochu, protože na tom dělám, abych se na FB přihlásil a zjišťuji jak a co omezit, Info tam dát jen to co chci a komu chci. To co nedám, přece nikdo nezjistí. Tak svoje tajnůstky necháme jinde.

Můj střední chlapeček, když se motal kolem fa a antifa akce a nechtěl být moc vidět, hlavně kámoše nechtěl moc ukazovat, tak FB odhlásil na chvíli. Když to puboši neomezí a dají tam sebe v nejlepších barvách, to pak koukáte. Však si řekneme a napíšeme dle zkušeností. Chvíli povídání jak omezit a co udělat k tomu, aby se člověk neodhaloval bych uvítal s net profíky i s Jiřím jistě. Zájem nás všeobjímajícím způsobem popojí a budeme třepat ručky až do podzimku.
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prečo nemáme FB stránku?

Nový příspěvek od radek »

Vlastně jsem chtěl psát, že když je třetina z klubu ve vedení, ať se domluví. Kdo bude chtít, tak bude využívat i bez dobrých rad. Za FB díky a zaregistruji se, i když nechci.
Jana Münsterová
malá Jana
Příspěvky: 51
Registrován: 30 říj 2008, 16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Prečo nemáme FB stránku?

Nový příspěvek od Jana Münsterová »

K Facebooku jen tolik - je zcela neodiskutovatelné, že je to fenomén dnešní doby. Kolik členů/nečlnů/příznivců jej má je věc druhá. Soukromí, aneb to co na sebe prozradíš má velmi flexibilní nastavení, u někoho se dopátráš jen jména a přijmení, na jiného i to co bys neradějši nevěděl. Na druhou stranu tvorba stránek na Facebooku není nikterak složitá, naopak jedná se o velmi uživatelsky příjemnou a propacovanou záležitost nad kterou není třeba trávit hodiny času. V neposlední řadě lze (ostatně jako na fóru) diskuze moderovat a odbourá se ti anonymita, která mnohým "přezdívkářům" zde hraje do noty. :wink:
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Prečo nemáme FB stránku?

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

Ať je to jak chce já jsem se přihlásil na FB (moja mě přihlasila) :cheche: nedávno a přineslo mi to jen to,že mi pořád na mail chodí kdo se chce se mnou seznámit koho si mám přidat do přátel a já jen mažu ,mažu a mažu :blb: To už není pro nás starší byť puberťáky :blééé: :blééé:
Myslím,že tyto stránky jsou zlaté,platinové :todáš: :todáš: :todáš: a kdo bude chtít se se přidá sem a je! :tožvitaj:
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prečo nemáme FB stránku?

Nový příspěvek od radek »

Jani a co rodič - ten je zaregistrován?? Až mě vysvětlíš, jak vše omezit na hranici anonymity, bych ho po zaregistrování dal do pytle přátel. K psaní o dětech.
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Prečo nemáme FB stránku?

Nový příspěvek od cihlík »

Ahoj Jirko, jak uz rekla Jana, vytvoreni stranky priznivcu na FB neni nikterak slozita zalezitost a urcite to cele nebylo zamysleno jako alternativa k nasim strankam, spis jako prezentace naseho klubu a toho co delame sirsi verejnosti. At uz je to jak chce, FB je dnes fenomen a nebyt jeho, tak ja bych se urcite se spoustu lidi neseznamil a se spoustou nebyl ani v kontaktu. To co tady pises - jako ztrata soukromi, zverejnovani citlivych udaju snad mezi rozumnymi lidmi nehrozi, tohle je spis hrozba pro deti, co se doma nudi a na FB placnou cokoliv, co je napadne. Cela tato prezentace nebyla ani takto zamyslena, stranky priznivcu JWC na FB jslouzi spis k propagaci klubu jako takoveho, fotky, videa z expedici a srazu, odkazy na zajimave clanky a v neposledni rade ke komunikaci a navazovani kontaktu s jinymi kluby i ze zahranici. V soucasne dobe je asi nejviditelnejsi zalezitosti pozvanka na nas velky sraz v kvetnu, ktera se myslim Meettakovi docela povedla :todáš: Jsou tam i odkazy na nase stranky a podrobnosti k akcim, ktere poradame. Nic nas to nestoji a potrebne usili, veskere zadne. Nemusis se tomu nejak extra venovat, jen obcas zkontrolovat obsah a zkorigovat nepatricne prispevky :wink: Vzhledem k tomu, ze je nas spravcu vice, tak nadmerne zapojeni jednotlivce, nebo kontrola obsahu neni zas takovym problemem :wink:
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Prečo nemáme FB stránku?

Nový příspěvek od cihlík »

Podle máho názoru bychom neměli toto médium zbytečně démonizovat nebo zatracovat, spíše se snažit využívat možnosti, které nám nabízí :wink: .....a co se týče toho kolik lidí z klubu používá FB, tak já osobně jsem jich v kontaktech napočítal 32 (včetně příznivců klubu) a to už podle mě, není zanetbatelné číslo :wink: ...nikoho nenutím, aby jej využíval, je to zcela na rozumném uvážení každého jednoho z nás,...myslím si, že obavy že by někdo z nás zveřejňoval na FB věci z klubu, které by měli zůstat neveřejné taky nehrozí, už z toho jednoduchého důvodu, že účty na FB nejsou anonymní a zveřejnování informací pod cizí identitou je zbytečně složité. Přesto kdyby k tomu někdy došlo, každý takovýto případný příspěvek by byl okamžitě smazán někým z adminů. :wink:
Uživatelský avatar
PETARDAK
hodně velkej kecal
Příspěvky: 145
Registrován: 30 pro 2009, 22:20
Bydliště: Nový jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Prečo nemáme FB stránku?

Nový příspěvek od PETARDAK »

Zdravím :tožvitaj: nejsem člen JWC a tedy do "toho" nemám co kecat, ale na toto fórum chodím a přispívám rád, tak si dovolím pár názoro-postřehů.
Toto fórum není příliš živé a má relativně málo aktivních(diskutujících) členů, pokud se rozjedou "duplicitní" stránky na FB, výsledkem bude že ti "mladí"(moderní) budou občas na FB a těch pár "zralejších"(nemoderních) občas koukne sem kde to bude víc a víc umírat...
Bohužel stejný osud, potkal ještě před rokem-dvěma velmi aktivní fórum: 4x4nazory.cz, kde odlivem na FB a jiné fóra "chcíp pes"...
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Prečo nemáme FB stránku?

Nový příspěvek od cihlík »

Ahoj Petardaku, pochybuju ze lidi sem chodi mene kvuli FB, FB prezentace nic neduplikuje!!!!, navic prave propaguje klub a jeho stranky i akce a odkazuje do fora, takze by to melo spise pritahnout vic priznivcu i na nas web. Oslovuje to spise lidi, kteri by se na nas web jen tak nedostali a neznaji nas. Lidi co jsou z klubu na FB, tam byli stejne i pred tim a myslim ze na jejich aktivitu na klubovych strankach to ma jen pramaly vliv. Mrkni na FB profil a uvidis, ze se mylis :wink: Nesmis to chapat jako alternativu k JWC webu, to nebylo ani zamerem, obsahove je to uplne o necem jinem :wink:
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Prečo nemáme FB stránku?

Nový příspěvek od Laco »

Jojo Cihliku, fotky Meetaka z roku 2007 su super :wink: Normalne som ho skoro nespoznal, aku mal detsku tvaricku :wink:
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Prečo nemáme FB stránku?

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

Taky to bylo ještě děcko - než nás všetkých spoznal... :cheche:
Odpovědět

Zpět na „JWC aktuality“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti