Startér JK

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Startér JK

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

Zdar všeci,ať hledám jak hledám nikdo nemá problém s startováním.Když vidím jak někteří auta kůpů v bahně :cheche: tak se divim,ale možná su jen slepý :bit:
Můj problém spočívá v tom,že při startování auto jen chrčí.Asi se nevysouva pastorek či co.REklamace asi vzhledem k (zvednutí) nehrozí.Asi budu muset přikůpit nový.Tak jen jestli se někomu nepřihodilo něco podobného.Dik za rady. :nečtešnevíš: :nečtešnevíš:
Uživatelský avatar
Radek 66
hodně velkej kecal
Příspěvky: 343
Registrován: 23 led 2010, 00:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Startér JK

Nový příspěvek od Radek 66 »

Začni baterkou ať máš 100 % jistotu že je dobrá, stejně tak kontakty od ní.
To co popisuješ mi letos udělal Grand se značkovou 3,5 roku starou baterkou - sundaná z nabíječky , jen chrčení ale startér neroztočila, napětí držela ale proud už nedala dostatečnej.
Honza1

Re: Startér JK

Nový příspěvek od Honza1 »

Podle mě ho vykurvil stop-start systém, ale baterku jsem nezkoušel, to je pravda dobrej nápad... :todáš:
Při reklamaci to sváděli na bahno, že ho byl plnej... a že až odejde, záruka nee... :fuj:
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Startér JK

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

Baterku prověřím :nápad: ,ale jak píše Honza bude to tím start stop system.Nechal jsem ho(starter) :wink: vydělat vyčistit, borec převinul cívku,prý byla chycená.Jezdil a startoval jsem bez problému asi14 dnů a pak to začalo znovu.Někdy na poprvé chytl,někdy jsem to zkoušel aj 7x :blbost:
No tak budem vidět :frown: :frown:
Dik Za rady :todáš:
Jiras

Re: Startér JK

Nový příspěvek od Jiras »

Systém start a stop mám u auta taky , jde přece vypnout já to tak mám .
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Startér JK

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

Jasné,že to jde vypnout,ale to přece neřeší startování např.ráno v garaži :nečtešnevíš: pouze zastavení třeba na červenou,zdechne motor a když zmačkneš spojku tak tobě to nastartuje,ale mě MOŽNA.Proto když nastartuju, tak hned sahám po vypinači a ten START STOP stupid :fuj: system vypinam :cigarko:
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Startér JK

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

:nečtešnevíš: :nečtešnevíš: Takže dnes jsem se dozvědel,že ten bordel v tom startéru nedělá pastorek,ale je tam volnoběžka v háji :nototo: :nototo: Tak včil babo raď :frown: :frown: :frown: JEEPu zdar.
Jiras

Re: Startér JK

Nový příspěvek od Jiras »

Já to mám vypnuté pořad , nastaveno na počítači přes volant to jen jako prevence dobudoucna
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Startér JK

Nový příspěvek od Harley »

Myslivec ze Zlína píše::nečtešnevíš: :nečtešnevíš: Takže dnes jsem se dozvědel,že ten bordel v tom startéru nedělá pastorek,ale je tam volnoběžka v háji :nototo: :nototo: Tak včil babo raď :frown: :frown: :frown: JEEPu zdar.

:nápad: Novou volnoběžku a vypnout ten nesmyslnej systém,kterej nic nešetří.
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Startér JK

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

Myslíte hoši,že že ta volnoběžka bude k mání,já jsem si myslel že budu muset koupit celý ten startér nový. :down: A druhá věc jak píše Jiras,to se aj dá vypnout přes volant,nebo je třeba navštívit servis?
Jo a ten systém co jakože šetří zřejmě vymyslel nějaký kokůtek je fuck uplně na prd :blb: Jenom do firmy to mám přes 7 světel a představa úspory na každé křižovatce které jsou od sebe všecky kolem pětiset metrú mě děsí :fuj: :fuj:
Dík čůsek
Jiras

Re: Startér JK

Nový příspěvek od Jiras »

Na volantu si to deaktivuješ sám.
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Startér JK

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

Tak nevím,asi budu muset jít do příručky páč na displeji sice svítí auto start off,ale po vypnutí a zapnutí klíčku musím znova zmačknout cuplik u šajtry.Na volantu se mě neptá pouze hlásí že je OFF :frown:
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti