Trik na sundání Hardtopu ?

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Birddog
malej kecal
Příspěvky: 26
Registrován: 21 led 2007, 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Trik na sundání Hardtopu ?

Nový příspěvek od Birddog »

Jsem sám a žádný Jeepař v okruhu minimálně sta mil. 2x ročně řeším problém : jak na jaře sundat hardtop a jak ho na podzim nandat. Má někdo nějaký trik ? :question: :question: :question:
jeepster

Re: Trik na sundání Hardtopu ?

Nový příspěvek od jeepster »

Pěkně jsi to popsal, je to přesné, chce to trochu rovnováhy jako u manekýn a podplazit se pak ven. Jiný trik není. Dávám je na palety a alespoň se neodře a máš ji výše, zase se tam musíš trefit s tou tíhou za krkem.
Ahoj Vláďa
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Trik na sundání Hardtopu ?

Nový příspěvek od cihlík »

Robine a to jsem zrovna začal přemýšlet, jestli se po nějakém hardtopu pro svého JK nepodívám :lol: ....ale když jsem tak četl ten tvůj instruktážní předpis, tak ještě uvažuju o tom, že to ještě vydržím a nejprve si půjdu na pár let trénovat balanc :cheche: :cheche:
pepan

Re: Trik na sundání Hardtopu ?

Nový příspěvek od pepan »

no potom jak mě to vysvětloval prodejce,tak asi sundám jenom tu část nad předníma sedačkama.to je jednoduchý a nechce se mě vzadu šroubovat a šroubovat :)
pepan

Re: Trik na sundání Hardtopu ?

Nový příspěvek od pepan »

takže když chci sudat i zádní,tak musím vyndat zadní okno? pochopil sem to dobře? jéje tak to nato asi se.u :)
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů