Tradiční Novoroční jízda - NEW YEAR JOYRIDE 2013

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Tradiční Novoroční jízda - NEW YEAR JOYRIDE 2013

Nový příspěvek od Jirka »

Jsem rád že opět mohu tlumočit skvělou pozvánku od Birddoga"

"Vážení přátelé, i rok 2013 zahájíme spanilou jízdou Spojeneckých klubů U.S.Army klubů a JWC první sobotu v roce. Sraz bude opět mezi 9.00 a 11.00 hrs. Zulu Time na Kampě v sobotu 5. ledna. V 11 hodin odjezd na Hrad, kde bude zastávka, poté pojedeme na Palachovo náměstí, kde bude další zastávka. Vzhledem k problémům na dalších místech bude následovat pak už jen průjezd Václavákem /eventuelně s krátkou zastávkou/ a kolem parašitustů v Resslovce. Dále každý pokračuje už svou cestou. Přivezte prosím Vaše krásná vozidla, dobrou náladu, zbytky svátečních hostin a přimluvte se za prima počasí.
Colonel Birddog, Old Car Rangers"


Takže já doufám že se opět nenecháme zahanbit a rok zahájíme společně s mnoha Jeepaři :todáš:
bantu

Re: Tradiční Novoroční jízda - NEW YEAR JOYRIDE 2013

Nový příspěvek od bantu »

Ako som už písal v maili pri podaní prihlášky - teším sa. Palo
KLM
malej kecal
Příspěvky: 12
Registrován: 19 led 2012, 19:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Tradiční Novoroční jízda - NEW YEAR JOYRIDE 2013

Nový příspěvek od KLM »

Jestli to jen trochu vyjde termínově, budeme tam!
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tradiční Novoroční jízda - NEW YEAR JOYRIDE 2013

Nový příspěvek od Ondřej »

Hmmm... :frown: tak to se můžete zastavit u mě na exkurzi - jsem v práci.
Uživatelský avatar
Tanaki
malej kecal
Příspěvky: 42
Registrován: 09 pro 2012, 18:51
Bydliště: Praha JO70FD
Kontaktovat uživatele:

Re: Tradiční Novoroční jízda - NEW YEAR JOYRIDE 2013

Nový příspěvek od Tanaki »

Ahoj, rada bych se take zucastnila. Od patku jsme cerstvou majitelkou noveho JW, jak jsem si cely zivot prala :-)
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Tradiční Novoroční jízda - NEW YEAR JOYRIDE 2013

Nový příspěvek od cihlík »

Tak to je super, takových bláznů je nás tu víc :wink: ...krásné auto, sice na mě trochu dlouhé, ale hezký citrónek :todáš:

...jinak doufám, že se akce v Praze povede a vyjde i počasí, škoda že to mám trochu z ruky na jednodenní otočku :frown: ...ale budu se těšit na nějakou další akci :wink:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Tradiční Novoroční jízda - NEW YEAR JOYRIDE 2013

Nový příspěvek od Jirka »

Tak vzhledem k tomu, že letos bude celá jízda o něco kratší a stejně se končívávávalo tak okolo oběda, jsem právě domluvil, že by nebylo špatné se po této jízdě - a tedy v podstatě buď přímo od Rudolfina, a nebo pak po průjezdu Václavákem, pokud se to uskuteční, - se někde sejít na oběd.

Takže jsem domluvil s Kubou, že po jízdě, kdo bude chtít, se sejdeme u něj v hospodě Na rozcestí na Slivenci a dáme tam společný obídek, posedíme, pokecáme, prostě ten novej rok společně přivítáme. :todáš:

Takže se myslím hned nabízí dobrá příležitost pro všechny nové Jeepaře, hlavně ty co mi psali - momentálně ve stádiu příznivců, se samozřejmě přidat a trochu nás ostatní "poznat" a sebe "představit" :todáš:

Takže - pro všechny - kdo máte chuť, po Novoroční jízdě Prahou bude připravena rezervace na oběd v hospodě Na Rozcestí!! Jen bych poprosil, abyste sem napsali alespoň velmi přibližně, kdo by měl chuť se přidat. Bude potřeba alespoň přibližně udělat nějakou rezervačku.....

Já se tudíž hlásím jako druhý, Kuba jako první :wink:

Pokud nevíte kde je Rozcestí, dám sem časem odkaz......
Uživatelský avatar
Petr Krátký
Tiskový mluvčí RS
Příspěvky: 390
Registrován: 06 zář 2007, 11:35
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Tradiční Novoroční jízda - NEW YEAR JOYRIDE 2013

Nový příspěvek od Petr Krátký »

Nepřijedu,sloužím.Hezky si to užijte! Zdravím Hugo!
Uživatelský avatar
Remi
hodně velkej kecal
Příspěvky: 174
Registrován: 13 říj 2010, 21:21
Bydliště: Praha/China
Kontaktovat uživatele:

Re: Tradiční Novoroční jízda - NEW YEAR JOYRIDE 2013

Nový příspěvek od Remi »

Jiří, tento rok ja budu 8000 km od Prahy :frown: :blb: :frown:
Přeji vám, abyste bavit všichni den spolu!
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Tradiční Novoroční jízda - NEW YEAR JOYRIDE 2013

Nový příspěvek od Standa »

Ahoj Kluci,
Vzhledem k tomu, že jsem členem klubu 3rd. army Plzeň, a tudíž i tak trochu Old Car Rangers, zasílám poslední info ohledně "NEW YEAR JOYRIDE 2013" od Colonela Birddoga. Požádal mě o vložení.

"Ahoj Stando,
Sgt. Trubka udělal docela hezkou pozvánku. Mohl bys to hodit do fóra „Akce i pro nečleny – Novoroční Joyride“ ? Ještě maličkost k Vašemu obědu po akci. Prosím, zkus odhadnout čas, abys v té hospodě dal vědět. Když v 1100 vyjedeme z Kampy, dohrabeme se před 11:30 na Hrad. Při minimální zastávce ½ hod pak k Rudolfinu ( 12:30 ) , zase ½ hod zastávky, ve 13:00 odjezd a průjezd Václavákem atd. Takže jde o zpožděný oběd. Taky to můžete udělat operativně – třeba odfrčet v konvoj přímo od Rudolfina. Ono se to dá rozhodnout operativně. Megafony máme s sebou."

Veselé Vánoce a šťastný nový rok !

Yours
Colonel Birddog.

GOD BLESS THE U.S.ARMY !
NYR2013invitx.pdf
(287.55 KiB) Staženo 481 x
NYRfoto2012x.pdf
(331.13 KiB) Staženo 444 x
ravolf
hodně velkej kecal
Příspěvky: 346
Registrován: 16 led 2007, 10:34
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Tradiční Novoroční jízda - NEW YEAR JOYRIDE 2013

Nový příspěvek od ravolf »

Jo jo, obídek s kamarádama si nenecháme ujít. Takže my jako třetí :bufet: :cheche:
eri

Re: Tradiční Novoroční jízda - NEW YEAR JOYRIDE 2013

Nový příspěvek od eri »

Hm...radi by sme aj mi dosli ale casovo nevychadza (takmer 480km) Tak aspon touto cestou Vam vsetkym zucastnenym novorocnej jazdy prajeme pekny zazitok a vela kilometrov bez škabancov.
eri & tauro
www.jeepwrangler.sk
Uživatelský avatar
Sychrak
malej kecal
Příspěvky: 15
Registrován: 06 bře 2012, 10:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Tradiční Novoroční jízda - NEW YEAR JOYRIDE 2013

Nový příspěvek od Sychrak »

Tady je ten odkaz, pokud je to ono?
http://www.u-rozcesti.cz/

Na gulášek ve Slivenci bych se asi taky přidal, jestli nebude lejt jak z konve, uvidíme...
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Tradiční Novoroční jízda - NEW YEAR JOYRIDE 2013

Nový příspěvek od Jirka »

:wink: Jo jo, je to ono :todáš:

Samozřejmě jste VŠICHNI srdečně zváni a vítáni zahájit tu novou sezonu 2013 :todáš: :todáš:
Karel Sommer
hodně velkej kecal
Příspěvky: 148
Registrován: 05 kvě 2008, 11:11
Bydliště: Finská 582/1, Praha 10, 10100
Kontaktovat uživatele:

Re: Tradiční Novoroční jízda - NEW YEAR JOYRIDE 2013

Nový příspěvek od Karel Sommer »

Jirka píše:Tak vzhledem k tomu, že letos bude celá jízda o něco kratší a stejně se končívávávalo tak okolo oběda, jsem právě domluvil, že by nebylo špatné se po této jízdě - a tedy v podstatě buď přímo od Rudolfina, a nebo pak po průjezdu Václavákem, pokud se to uskuteční, - se někde sejít na oběd.

Takže jsem domluvil s Kubou, že po jízdě, kdo bude chtít, se sejdeme u něj v hospodě Na rozcestí na Slivenci a dáme tam společný obídek, posedíme, pokecáme, prostě ten novej rok společně přivítáme. :todáš:

Takže se myslím hned nabízí dobrá příležitost pro všechny nové Jeepaře, hlavně ty co mi psali - momentálně ve stádiu příznivců, se samozřejmě přidat a trochu nás ostatní "poznat" a sebe "představit" :todáš:

Takže - pro všechny - kdo máte chuť, po Novoroční jízdě Prahou bude připravena rezervace na oběd v hospodě Na Rozcestí!! Jen bych poprosil, abyste sem napsali alespoň velmi přibližně, kdo by měl chuť se přidat. Bude potřeba alespoň přibližně udělat nějakou rezervačku.....

Já se tudíž hlásím jako třetí (Karel Sommer) druhý, Kuba jako první :wink:

Pokud nevíte kde je Rozcestí, dám sem časem odkaz......
Zamčeno

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům - 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů