Jeep cukač

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
karel
malej kecal
Příspěvky: 2
Registrován: 03 lis 2012, 12:54
Kontaktovat uživatele:

Jeep cukač

Nový příspěvek od karel »

Nazdar chlapi a děvčata. Jsem rok majitelem naftového Rubiconu JEEP JK JXHF9 B5HD3A, Wrangler CRD. Auto jsem koupil u autorizovaného dovozce. Najel jsem 10000 km. Vše podle očekávání. Jediná zrada se objevila. Za vlhkého počasí sebou bez varování trhne (cukne) - občas. Nafta OMV, palivový filtr vyměněn, počítač nic nehlásí. Bojím se kombinace - náledí - škub - elektronické srovnání smyku. V čem je prosím zrada. Předem děkuji za informaci, která mi pomůže odstranit závadu. Live to ride
Honza1

Re: Jeep cukač

Nový příspěvek od Honza1 »

Mě se to občas stávalo za silnějšího deště, když jsem měl otočený sání šnorchlu (kobry) dopředu. Po zastavení a otočení do strany problém ustal. Poučení z toho plynoucí - JK, ani se silnějším motorem, na vodu nepojede :nototo: , zas se to nepovedlo :bit:
karel
malej kecal
Příspěvky: 2
Registrován: 03 lis 2012, 12:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep cukač

Nový příspěvek od karel »

Mě to dělá prostě při vysoké vlhkosti vzduchu i když neprší. Sání nemám vyvedeno bokem. Protože auto je v záruce, tak nebyla prováděna prozatím žádná úprava. Děkuji za velice praktický postřeh, do budoucna chci instalovat vyšší sání a budu připraven. :cigarko:
LUKI

Re: Jeep cukač

Nový příspěvek od LUKI »

mno nevím někde jsem čet a US foru že to dělá vadný motor stěračů :cheche:
Návštěvník

Re: Jeep cukač

Nový příspěvek od Návštěvník »

V prosinci mi vyměnili řídící jednotku. Už necuká
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů