Rozdíl v brzdách 2007 vs. 2010

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Jiras

Re: Rozdíl v brzdách 2007 vs. 2010

Nový příspěvek od Jiras »

Tak až budeš hotov tak dej vědět.
Uživatelský avatar
XaX
malej kecal
Příspěvky: 49
Registrován: 23 dub 2012, 08:50
Bydliště: Svojetice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozdíl v brzdách 2007 vs. 2010

Nový příspěvek od XaX »

Tak auto mám od včerejška doma, je to na Tobě, jestli chceš přijet si to vyzkoušet, aspoň se projet pro představu, jaký je rozdíl mezi malýma a velkýma brzdama. A nebo pokud jsi rozhodnutý, tak v sobotu bychom to nejspíš mohli spáchat.

Jen mám poměrně dost malou garáž, takže to bude opruz, pokud bys to chtěl prohazovat na místě, jedno auto by muselo být venku - byť mám přístřešek, tak pokud bude chladno, není to dvakrát příjemné. Radši předem sundat, dovézt, a já už to můžu mít taky připravené, a jen si vyměníme díly :-)
Jiras

Re: Rozdíl v brzdách 2007 vs. 2010

Nový příspěvek od Jiras »

Tuto sobotu už něco mám ty menší kotouče jsem vyzkoušel na kamarádově autě je to sice automat ale učinost si myslím je dostatečná dej na sebe kontakt ja to mužu sundat a přijet jen s díly a doma si to dodělat doufám že to bude fungovat
Uživatelský avatar
XaX
malej kecal
Příspěvky: 49
Registrován: 23 dub 2012, 08:50
Bydliště: Svojetice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozdíl v brzdách 2007 vs. 2010

Nový příspěvek od XaX »

OK, tak kdy to můžeš přivézt "na výměnu"? Dej prosím vědět dopředu, abych to když tak rozdělal ještě v sobotu, nebudu na to mít moc času. Sundám brzdiče (plus desky), kotouče - OK?. Jezdím s autem denně, tak to potřebuju za víkend udělat, a v neděli už budu mít minimum času.

Telefon 777 016 231
Jiras

Re: Rozdíl v brzdách 2007 vs. 2010

Nový příspěvek od Jiras »

Tak se během příštího týdne přesně domluvíme předběžně na sobotu já bych přijel s díly k tobě a vymenili by jsme si to počítam že někdy behem dopoledne bych dorazil . Přesný termín si domluvíme já ti zavolám a upřesníme to . Zatím
Uživatelský avatar
XaX
malej kecal
Příspěvky: 49
Registrován: 23 dub 2012, 08:50
Bydliště: Svojetice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozdíl v brzdách 2007 vs. 2010

Nový příspěvek od XaX »

Ještě detail - zadní brzdy jsem neměřil, ty se vejdou? Předpokládám, že ty jsou stejné, ale došlo mně, že na ně jsem se teda nedíval, a tak nějak předpokládám, že řešíme přední.

Jo a dej vědět, co s tou sobotou, zatím si ji blokuju, ale ženě se to moc nelíbí, tak potřebuju vědět co nejdřív, jestli s Tebou mám počítat ;-)
Jiras

Re: Rozdíl v brzdách 2007 vs. 2010

Nový příspěvek od Jiras »

Tak pro zájemce ovýměnu předních velkých brzd tak kromně větších kotouču jiných delších držáků brzdičů je rozdíl i v samotných brzdičích velké jsou širší . Tak že při změně je třeba všechny tři věci . Brzdové destičky jsou ale stejné .
Uživatelský avatar
XaX
malej kecal
Příspěvky: 49
Registrován: 23 dub 2012, 08:50
Bydliště: Svojetice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozdíl v brzdách 2007 vs. 2010

Nový příspěvek od XaX »

Ja bych dodal, ze trochu jinak vypada jak drzak brzdice, a i brdic samotny sice je na pohled temer stejny, ale je tam par rozdilu, ktere znamenaji, ze dily brzd tech dvou modelu nejdou k sobe.

Rozdil v brzdnem ucinku na prvni "pokus" neni nicmene nejak vyrazne znat.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host