Kterého z těchto dvou wranglerů JK koupit?

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kterého z těchto dvou wranglerů JK koupit?

Nový příspěvek od Standa »

Klucí, Klucí,
to já všechno chápu, ale Jeep a CRD ?
Teď to není vůbec o vínový Sahaře ale v obecný rovině.
Každý jiný auto bych voli v naftě.
Ale Jeepa, Mustanga, Corvetu, Camaro atd. prostě ne.
Asi jsem staromilec, ale takhle to mám.
Pochopitelně respektuji všechny Vaše argumenty, ale moje gusto to prostě není. :tožvitaj:
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kterého z těchto dvou wranglerů JK koupit?

Nový příspěvek od Tom »

jj Staníku, je to na pytel! Ale ten starej 3,8L s tou starou převodovkou je fakt na prd. Harley to vyřešil šalamounsky, zpřevodoval to do síly. Ale nejezdí rychle, to by to bylo pěkně vytočený...

Jak jsem psal, nová 3,6L s novejma převodovkama, to je jinačí kafe! Halt globalizace ničí i idoly!

PS: nafta v Jeepech je už pěkně dlouho. Už CJ2, to byl nástupce Willyse, měla naftu! Škoda jen že do Wraníka nedali svůj legendární Cummins diesel!
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kterého z těchto dvou wranglerů JK koupit?

Nový příspěvek od Harley »

Ta 3,8 je fakt slabej motor a rozhodně předchozí I-6tka byla lepší motorizace. Nicméně,co ho hlavně zabíjí a naopak vylepšuje jízdu s CRD(a teď s Pentastarem) je ten čtyřkvaltovej automat. Bejt u toho motoru pětikvalt jako u CRD,tak je to jiný kafe .
KLM
malej kecal
Příspěvky: 12
Registrován: 19 led 2012, 19:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Kterého z těchto dvou wranglerů JK koupit?

Nový příspěvek od KLM »

Díky všem za názory a příspěvky, pomohly mi v přemýšlení. Se Standou jsem dnes mluvil po telefonu a dozvěděl se ještě hodně o tom vínovém. Mezitím jsem také dostal další nabídku na dva roky starou Saharu s najetými 20000 km v naprosto originálním stavu, s oběma střechami, za podobné peníze, jako modrý wrangler od dr. Ti. Je to benzín 3,8 l a automat, takže zase další varianta. Během týdne všechna tři auta plánuju objet, prohlédnout a prověřit. A doufám, že jedno z nich vyberu. Tak mi držte palce, ozvu se pak, jak jsem dopadl!
KLM
malej kecal
Příspěvky: 12
Registrován: 19 led 2012, 19:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Kterého z těchto dvou wranglerů JK koupit?

Nový příspěvek od KLM »

TAK UŽ JE V GARÁŽI !!!
leden-12-a--kopie.jpg
Soudruzi v USA ho vyrobili tak přesně, že do vrat garáže vjel s dvoucentimetrovou rezervou na výšku a s asi deseticentimetrovou po stranách. Uvnitř je naštěstí prostoru o něco málo víc.
Je to tedy nakonec ten modrák po Dr. Ti, 2,8 turbodiesel Rubicon, kraťas, manuál. Viděl jsem v týdnu tři auta, včetně toho v Plzni, všechna byla ve výborném stavu a za dost podobné peníze, lišily se ale podstatně výbavou, motory, převodovkami, sériovostí atd. Po několika bezesných nocích a mnoha tabulkách s váženými průměry všech pro a proti jsem se rozhodl takhle :-)

Zatím jsem najel 400 km z Ostravy, více než z poloviny po dálnici (rychlostmi dost nad limitem, doprovodná mazda 1,8 kombi měla co dělat), kde byla spotřeba cca 13 litrů, celkově za celou cestu 12 litrů. Včera, v době největší kalamity, jsem byl v Praze a v noci jel zpátky, celkem dalších 350 km, průměrná spotřeba 10 litrů. Vyzkoušel jsem parkování na rozbahněné stráni (jinde nebylo místo), na náledí české Sibiře otestoval ABS (auto jelo jako sáně), vyrovnal několik smyků (jeden v příliš vysoké rychlosti vzhledem k podmínkám trochu se štěstím), píseckou neprohrnutou dálnici projel se 4x4, objel několik roztočených anebo bezmocně postávajících aut, hledajících sjízdnou stopu, musel jsem dvaktát zastavit a čistit ve vánici zamrzlé nefunkční stěrače a zapadaná světla, atd. atd. Na první dva dny celkem dost silných zážitků. Vynikající audio Premium k tomu všemu vytvářelo střídavě country a střídavě rockovou atmosféru, topení nezklamalo.

Další dojma budou časem následovat, zatím vše funguje na jedničku, některé detaily ovládání ale ještě budu muset nastudovat, ve světě 4x4 jsem nováček. Tak se už těším na nějakou společnou akcičku, rádi bychom se se ženou a s naším Rubim stali členy klubu :-)
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kterého z těchto dvou wranglerů JK koupit?

Nový příspěvek od Tom »

tož gratulace a přeji vám mnoho spokojených kiláků a zážitků!
PS: ty žážitky vzals od podlahy :wink:
Uživatelský avatar
Radek 66
hodně velkej kecal
Příspěvky: 343
Registrován: 23 led 2010, 00:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Kterého z těchto dvou wranglerů JK koupit?

Nový příspěvek od Radek 66 »

:wink: pěkný :wink:
A co úpravy ???
:todáš:
Přílohy
2007-Jeep-Wrangler-All-Access-Front-And-Side-1280x960.jpg
2007-Jeep-Wrangler-All-Access-Rear-And-Side-1920x1440.jpg
all_access2.jpg
Uživatelský avatar
Monty
Rada Starších
Příspěvky: 320
Registrován: 30 pro 2010, 22:07
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Kterého z těchto dvou wranglerů JK koupit?

Nový příspěvek od Monty »

Myslím že jsi nekoupil špatně, DrTi ho vždycky šetřil. A úpravy na něm nějaký dělal. Do žádný jankoviny se nikdy nepustil a když mu to ujelo a natuknul si zadní světlo byl z toho hodně špatnej, mužu posoudit byl jsem u toho.
Přílohy
OFF-JEPPA_10_12_011_243.jpg
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kterého z těchto dvou wranglerů JK koupit?

Nový příspěvek od Harley »

Jj,taky blahopřeju ke koupi. :todáš:

A na tý fotce je asi největší terén,který to auto vidělo. :wink:
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Kterého z těchto dvou wranglerů JK koupit?

Nový příspěvek od meett »

Taky gratulace a vítej mezi námi :cheche:
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů