Trable s přihlášením vozidla bez vyraženého VIN kódu

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trable s přihlášením vozidla bez vyraženého VIN kódu

Nový příspěvek od Harley »

Kolega měl u WJ ve vyjímce i to,že vyústění výfuku je v pravo a né vlevo. :cheche: :pako:
Uživatelský avatar
Radek 66
hodně velkej kecal
Příspěvky: 343
Registrován: 23 led 2010, 00:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Trable s přihlášením vozidla bez vyraženého VIN kódu

Nový příspěvek od Radek 66 »

Ale českej úředník dokáže kouzla.
Přílohy
tp.jpg
prodam-jeep-commander-4-7-v8-trail-6476.jpg
Vojta

Re: Trable s přihlášením vozidla bez vyraženého VIN kódu

Nový příspěvek od Vojta »

Já měl na evidenčce taky namále, VIN nebyl pod nátěrem vůbec vidět, hledali asi 20 minut a nakonec šikmým světlem našli. TO jsme si oddechl. Hned jsem ten asfaltový nátěr trochu umyl a VIN obkreslil. Určitě ho tam máš taky, jen je potřeba hledat nebo to prostě pod dveřma umejt. Mám EU verzi.
Jiras

Re: Trable s přihlášením vozidla bez vyraženého VIN kódu

Nový příspěvek od Jiras »

Při vyměně ramu je rám dodáván bez vyraženého VIN kodu povýměně ho vyrazili podle puvodniho kodu.Nevím jestli je toto potřeba ještě někde na úřadě nahlásit a schválit VIN je stejný tak jsem zatim nic neřešil ve fa mam poznamenáno že byl znovu vyražen.To jsou mé zkušenosti při výměně rámu na mém jk model 2011
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trable s přihlášením vozidla bez vyraženého VIN kódu

Nový příspěvek od Harley »

Jakej je rozdíl mezi vyražením na úřadě a vyražením vlastníma raznicema?? Vzhledem k tomu,že ani nevědí,kde se VINy nachází,tak těžko ještě můžou porovnávat vzor raznic. Nehledě na to,že tak,jak je vyraženej na Jeepech,tak je to úplně normální raznicí. Sice Tom říká,že ho má vytečkovanej ale já ho mám na JK i předtím na TJ normálně raženej.
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trable s přihlášením vozidla bez vyraženého VIN kódu

Nový příspěvek od Tom »

...se opravuji. Na CJ i JK jej mam raženej. Ale na nějakym TJ či YJ jsem měl tečkovanej. Bůh ví, jak moc byl origo... :wink:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Trable s přihlášením vozidla bez vyraženého VIN kódu

Nový příspěvek od Jirka »

Jo jo, origo by mělo být vytečkovaný...Ale ono to časem zajde a sjednotí se a vypadá to jako normálně ražený..... A vpředu a vzadu hvězdičky...... Ty v normálních raznicích neexistujou....

Nicméně - malý křížový sekáč a třikrát do kříže a hvězdička je na světě............. :todáš:

A jinak? Na jednom Wrangleru jsem tu operaci s oficiálním dodatečným vyražením podstoupil, i když samo přes známého, ale pak jsem toho litoval.... Jak si myslíte, že ten "jedinej" člověk v kraji, co na to měl opravnění, to číslo razil??? Chcete si tipnout? :cheche: :cheche:

Příště jedině sám.................... :wink:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trable s přihlášením vozidla bez vyraženého VIN kódu

Nový příspěvek od Harley »

Jirka píše:Jo jo, origo by mělo být vytečkovaný...Ale ono to časem zajde a sjednotí se a vypadá to jako normálně ražený..... A vpředu a vzadu hvězdičky...... Ty v normálních raznicích neexistujou....

:
Hvězdičky tam jsou, ale na TJ 04 a JK 07 jsem měl a mám VIN ražený. Žádný časem sjednocený tečky!!
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Trable s přihlášením vozidla bez vyraženého VIN kódu

Nový příspěvek od Jirka »

Pak je otázkou, kde a jak se ti tam ty čísla vzaly :todáš:

No já mám taky "americký" a taky 07, ale VIN mám vytečkovaný...... No, možná že ty "krátký" to maj jinak..... :cheche: :cheche:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trable s přihlášením vozidla bez vyraženého VIN kódu

Nový příspěvek od Harley »

Fabricky! Myslím že to poznám. Ale možná na krátkejch šetří a tak dělaj VIN jen dulčíkem. :cheche:
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Trable s přihlášením vozidla bez vyraženého VIN kódu

Nový příspěvek od elvis »

Já jsem měl kdysi taky problem na Ducati Monster když jsem měnil nabořenej rám. Navíc jsme ještě nebyly v EU, takže jsem rám pašoval abych nemusel platit clo a nevím co buhví ještě, už si to moc nepamatuju. Takže nezbývalo nic jiného než vzít důlčík a klepat, ruka se mi taky klepala, ale prošlo to. Na autě bych to jinak neřešil, ale na tom Monstru, což je naháč bez kapot, a ten VIN je pěkně na ráně, tak to jsem měl docela bobky.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti