Nekompletni softtop - co s tim

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
XaX
malej kecal
Příspěvky: 49
Registrován: 23 dub 2012, 08:50
Bydliště: Svojetice
Kontaktovat uživatele:

Nekompletni softtop - co s tim

Nový příspěvek od XaX »

Zdar vsici

Tak nejak resim, co dal s autem, a jedna vec co mne mrzi je, ze na unlimited jsem sice zdedil softtop, ale asi toho dost chybi.

Mam proste strechu s konstrukci, ale je to jen ta hlavni cast. Nemam ani boky, ani zadni okno, ani ramecky okolo dveri. Bez toho (tedy kdyz bych rad mel auto zavrene) to asi nepujde vyuzit. Takze bych to potreboval zkompletovat, ale poteboval bych tip, kde to sehnat. Nemusi byt nove, ale nekompletni softtop je spis k vzteku...
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekompletni softtop - co s tim

Nový příspěvek od Tom »

co říci, to je ke vzteku. Slídy, lištu, rámečky můžeš koupit v originálu po kusech, ale je to raketa! Na inzerát se to jednotlivě schání naprd, když někdo prodává tak jako komplet...
Hodně štěstí.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekompletni softtop - co s tim

Nový příspěvek od Harley »

Buď jako ND od Moparu ale j to jak říká Tom. Pak ebay,tam je toho dost ale většinou komplet. Ale možná se to vyplatí,protože i já prodával komplet softop za desítku a to ty chybějící díly by nový stály víc.
Uživatelský avatar
XaX
malej kecal
Příspěvky: 49
Registrován: 23 dub 2012, 08:50
Bydliště: Svojetice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekompletni softtop - co s tim

Nový příspěvek od XaX »

Tak to je vážně k vzteku, protože to mám softtop naprd. Teda aspoň kdyby k tomu byly ty rámečky kolem dveří, tak by se s tím dalo jezdit jako s otevřeným...
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekompletni softtop - co s tim

Nový příspěvek od Harley »

To časem seženeš i jetý za pár korun. Ale je fakt,že softop bez těch dveřních rámů nedrží.
Přílohy
Kopie - Snímek 214.jpg
nebukadnesar
malej kecal
Příspěvky: 13
Registrován: 29 zář 2011, 09:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekompletni softtop - co s tim

Nový příspěvek od nebukadnesar »

Harley píše:To časem seženeš i jetý za pár korun. Ale je fakt,že softop bez těch dveřních rámů nedrží.
Prosim ta, to spatne zrkadlo v pante dveri je original alebo vlastna vyroba? Prave som toto leto riesil (a nic nevyriesil) co so zrkadlami po zhodeni dveri. Toto riesenie sa mi velmi paci... Ak sa to da niekde kupit, hod sem prosim link. Dakujem.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekompletni softtop - co s tim

Nový příspěvek od Harley »

To jsou zpětný zrcátka s HD. Ten má montáž takovou,že to vychází na prostrčení pantem a matku. Tohle je obyčejný sériový ,který se dává od 03 roku. Tvary můžou bejt i jiný. Koupit se dí kdekoliv,kde se prodávaj ND na HD .Třeba u mě.

Tyhle,03+ jseou hezký na motorkách ale na auto bych radši volil jejich předchůdce,který byly hranatý a dělaly se i na delších nožkách. Pokud si zvyklej na větší zrcátka,tak v těch novějších je hůř vidět,hlavně na pravý straně.Ale účel to splní.
Přílohy
$(KGrHqJ,!qYFCSdfDY!GBQmt1mhZYQ~~60_12.JPG
$(KGrHqJ,!qYFCSdfDY!GBQmt1mhZYQ~~60_12.JPG (4.33 KiB) Zobrazeno 6846 x
$T2eC16h,!)cE9s4PvnLCBQby+RfmSQ~~60_12.JPG
$T2eC16h,!)cE9s4PvnLCBQby+RfmSQ~~60_12.JPG (8.12 KiB) Zobrazeno 6846 x
Uživatelský avatar
XaX
malej kecal
Příspěvky: 49
Registrován: 23 dub 2012, 08:50
Bydliště: Svojetice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekompletni softtop - co s tim

Nový příspěvek od XaX »

Tak jen pro dokončení celé story - v sobotu jsem si z Bratislavy dovezl kompletní softtop, sice ne nový, ale rozhodně v super stavu. Takže problém mám vyřešen :-)
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host