Zemřel armádní generál Tomáš Sedláček

... pocta všem hrdinům, ať u nás nebo ve světě
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Zemřel armádní generál Tomáš Sedláček

Nový příspěvek od Standa »

Zdravím vespolek,

Nedá mi to a po delší době přispěji do této sekce našeho fora.

Pana generála jsem měl možnost vidět v mnoha dokumentech o našich novodobých dějinách a velmi jsem si ho vážil.
Čest jeho památce.

http://www.mediafax.cz/domaci/4093380-Z ... s-Sedlacek
stalker

Re: Zemřel armádní generál Tomáš Sedláček

Nový příspěvek od stalker »

Měl jsem tu možnost se s ním pracovně potkat už na začátku 21. století. Někdy v roce 2004 jsem se s ním poprve setkal při nějaké vojenské parádě. Tehdy měl s sebou ještě manželku a viděl. Měl jsem možnost se s ním dát do hovoru a přeptat se jej na jeho vojenský život. Velmi mě udivilo a do paměti vypálilo nechutnou značku když mi odpověděl na otázku kolik němců během 2. sv osobně zabil, že ŽÁDNÉHO. Že byl celou válku ve štábu jako písař a podržtaška (jak tomu říkám). Prostě jako voják behem války kdy měl zabíjet naše okupanty nezabil ani jednoho. Po válce pak stihl vystudovat vysokou komunistickou školu, mít puštěnou hubu na špacír, za blbý keci sedět, pak být propuštěn, mít blbý kecy, být hlídán stb za ty blbý keci a po "revoluci" pak mít hubu na špacír. Prostě jen žvanil. Setkával jsem se s ním až do jeho smrti kařdý rok aspoň 2x a musel jsem poslouchat jeho keci které mi v mnohém připomínali plamenné proslovy milicionářů a činovníků KSČ. Jen se otočili slova. Tyhle proslovy jsou nadčasové. Jen slovo komunista vyměníš za kapitalista a je to. Nemusíte se mnou souhlasit, pravděpodobně nejste profesně nuceni poslouchat projevy prdelolezů tak jako já. Od roku 1981 do těď to poslouchám několikrát ročně a je mi z toho už na blití. Ze Sedláčka především. To raději kdyby přednášel proslov nějaký tankista od Sokolova to bych bral raději.
Uživatelský avatar
Petr Krátký
Tiskový mluvčí RS
Příspěvky: 390
Registrován: 06 zář 2007, 11:35
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemřel armádní generál Tomáš Sedláček

Nový příspěvek od Petr Krátký »

A znal alespoň pravopis?
Odpovědět

Zpět na „Vzpomínky na hrdiny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host