Rubiconem do Afriky?

... zde jsou zveřejňovány všechny novinky, které jsou určeny všem příznivcům Wranglerů
Pravidla fóra
Pro přispívání je nutná registrace. Díky! :wink:
Jira

Rubiconem do Afriky?

Nový příspěvek od Jira »

Ahoj,

chtěl bych se Vás zeptat, jaký máte názor/zkušenosti s volbou Jepp Wrangler Unlimited Rubicon 2.8 na několika měsíční offroad cetu napříč Afrikou a Asií.... spolehlivost, servis ..... Doporučíte spíš značku Toyota LC 7, LC Defender, MB G-čko nebo jiný vůz?

Jirka
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rubiconem do Afriky?

Nový příspěvek od radek »

O off road a africe jsem tady kdysi psal. Když se chlapi domluví, tak jim často dělá průvodce můj známý, který tam kdysi jezdil s anglickými geology se seismikou. Zapamtoval jsem si z hodin povídání to, že před lety tam byly hlavně landrovery, nyní více Toyot. Jezdili hlavně u Kadáfiho. Jestli umí i střední a jižní afriku nevím.

Jetli chceš více, tak mu napiš - je to ušař z Mladé Boleslavi : Martin Vedral mvedral@iol.cz
napiš, že jsem ti dal adresu a pozdravuj od Radka z Brna
Naposledy upravil(a) radek dne 21 zář 2012, 15:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Rubiconem do Afriky?

Nový příspěvek od meett »

odpoved na otázku ...
ANO rubiconem do afriky ANO ( je to jen o odvaze a penezích). Myslím ze v dnesní globalizované dobe se da dojed ode vsad ( i v pripade poruchy ) viz priklad moji paní ..
tu dyz nastvu tak zmizi odkud koliv :cheche: :cheche:
Uvidis co ti to prinese a jak to dopadne... spis bych to prevratil na klasicke kdo se moc pta moc se dozví .
Uz od roku 1985 planuju projet Rusko jak si myslis ze to dopadlo.. ?
Pres stopa a motorku jsem upustil od Jeepa. A dneska si nejsem jistej ani UAZem 452.
Takze je to spis o odvaze nez o autě .
Měj se a víc odvahy. jinak jestli sezenes penize tak, jedu s tebou samo Jeepem Rubiconem
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rubiconem do Afriky?

Nový příspěvek od radek »

Martine zdravím
k tvé poznámce - o penězích - ten kolega referoval, že cca 100t je na přípravu vozu - jistě nové pneu a kontrolu podvozku. Hlavně jezdil s Hamříky

A Rusko je o výběru aut. Nedávno byli kluci hodně na východě a auto jim doporučili nejběžnějšího Žigulíka. Každý opraví a i v menším městě díl kolem pulnoci zajistili po sousedech.
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rubiconem do Afriky?

Nový příspěvek od Tom »

jj, víme. nejraději bych vyrazil už tenhle ročník, bo se bojim že příští ročník už bude našláplej k prasknutí...
Odpovědět

Zpět na „JWC aktuality“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti