Door cards

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
PET77
malej kecal
Příspěvky: 43
Registrován: 14 led 2012, 23:29
Kontaktovat uživatele:

Door cards

Nový příspěvek od PET77 »

Narazil jsem na tohle video: http://www.youtube.com/watch?v=P9sDQXYm_g0
Prezentovany vysledek je podle mne dost hrozny, ale to je vedlejsi.

Proc to sem davam je, ze na tom aute jsou celoplastove tapecirunky dveri, ktere jsem dosud nikde nevidel. Nevite nahodou nekdo, o co se jedna? Vypada to docela profi, tak bych hadal, ze to je fabricka vyroba... Proc se o to zajimam je, ze v nekterych barevnych kombinacich mi prijde vizuelne hezci, ten nabarveny kov v interieru schovat...
Uživatelský avatar
PETARDAK
hodně velkej kecal
Příspěvky: 145
Registrován: 30 pro 2009, 22:20
Bydliště: Nový jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Door cards

Nový příspěvek od PETARDAK »

Tohle auto z videí znám a dle mě,sou vnitřní "plechy"dveří jen polepené matnou fólii.

A je to vedlejší :wink: ,ale dle mě je to jedno z těch (nej)hezčích :todáš: JéKáček prezentovaných na netu...
PET77
malej kecal
Příspěvky: 43
Registrován: 14 led 2012, 23:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Door cards

Nový příspěvek od PET77 »

:-)
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Door cards

Nový příspěvek od Harley »

To auto je fakt pěkný! :todáš: . Mě se naopak plechový části dveří co nezakrývá plast tapecírungu,líbí. Do stejný kombinace jsem i dolakovával zbytek interiéru.
Přílohy
dscn2810.jpg
PET77
malej kecal
Příspěvky: 43
Registrován: 14 led 2012, 23:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Door cards

Nový příspěvek od PET77 »

Dyk to vypada jak ruskej gazik! :-)

Jinak Harley, proto jsem psal, ze na "nektrejch" barvach. Ta Tvoje je samozrejme luxusni, ale treba stribrna nebo bila mi moc v interieru nesedi.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Door cards

Nový příspěvek od Harley »

No s bílou souhlas.Proto jsem i nalakoval vnitřek hardtopu.Bylo to jak v nemocnici. :fuj:
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host