Střešní nosič

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Fousek

Střešní nosič

Nový příspěvek od Fousek »

Prosím o radu a zkušenosti. Mám JK Rubikon 2011 5dv. a jsem v počáteční fázi úprav. Jedna z věcí, kterou si nejsem vůbec jistý, je typ střešního nosiče. Zda trubkový, použitelný na hardtop i softtop, či kolejničky přímo přišroubované na hardtop, např, rhino rack. U rhino racku upozorňují na nižší nosnost hardtopu a já také řeším spaní v autě/na střeše. Na druhou stranu jsem našel video, kde chlap na tom skáče na střeše http://www.youtube.com/watch?v=j5uyRMynk-U :nototo: . Díky.
LUKI

Re: Střešní nosič

Nový příspěvek od LUKI »

Já tam mám namontované hagusy (na HT), a stan uspěšně vozím , dělali mi to v neumax praha měli by tam mít někde rozměry , bylo to na zakázku ... :wink:
bobeš

Re: Střešní nosič

Nový příspěvek od bobeš »

Dotaz!!!
LUKI můžeš poslat foto, těch hagusů a kolik to stálo udělat v té Praze??
Diky
Bobeš
Honza1

Re: Střešní nosič

Nový příspěvek od Honza1 »

Podle mě je nejchytřejší tohle:

http://www.jeeptuning.cz/cz/katalog/wra ... hagusy/102

Hagusy jak z kombíku na hardtopu, když na nich není stan, vypadaj nepěkně :pako:
PET77
malej kecal
Příspěvky: 43
Registrován: 14 led 2012, 23:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Střešní nosič

Nový příspěvek od PET77 »

jaky hagusy? vzdyt vsechna ta reseni jsou postavena na kolejnicich, ktere jsou tam samozrejme natrvalo...
Honza1

Re: Střešní nosič

Nový příspěvek od Honza1 »

PET77 píše:jaky hagusy? vzdyt vsechna ta reseni jsou postavena na kolejnicich, ktere jsou tam samozrejme natrvalo...
No dyť právě! Kolejnice brát, hagusy nebrat :cheche:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Střešní nosič

Nový příspěvek od Harley »

Ty ližiny a na ně příčníky se mi moc líbí! :todáš:
bobeš

Re: Střešní nosič

Nový příspěvek od bobeš »

Jo taky se mi to moc líbí!
Už to řeším s Tomem!
Ty stranky jsou jeho :todáš: :nápad:
PET77
malej kecal
Příspěvky: 43
Registrován: 14 led 2012, 23:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Střešní nosič

Nový příspěvek od PET77 »

Vzhledem k tomu, ze universalni lyziny s pricniky napr. od Thule muzes koupit nove za 5.000,-Kc, tak nevim, proc davat za tyhle 10.000,-

Popravde, kdybych to resil, tak nejspis zajdu nekam na vrakac, necham si za 500-1.000,-Kc sundat lyziny treba z Espace a mam poreseno...
Honza1

Re: Střešní nosič

Nový příspěvek od Honza1 »

PET77 píše:Vzhledem k tomu, ze universalni lyziny s pricniky napr. od Thule muzes koupit nove za 5.000,-Kc, tak nevim, proc davat za tyhle 10.000,-

Popravde, kdybych to resil, tak nejspis zajdu nekam na vrakac, necham si za 500-1.000,-Kc sundat lyziny treba z Espace a mam poreseno...

To sice máš, ale to auto si to nezaslouží... :cheche:
PET77
malej kecal
Příspěvky: 43
Registrován: 14 led 2012, 23:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Střešní nosič

Nový příspěvek od PET77 »

na stechu nevidis a cerny kolejnice, jako cerny kolejnice...
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Střešní nosič

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

Kopie - jeep rakev.jpg
:nápad: Takto jsem střešní nosič vyřešil já :cigarko:
LUKI
malej kecal
Příspěvky: 14
Registrován: 15 úno 2013, 12:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Střešní nosič

Nový příspěvek od LUKI »

o tomtok jsem přemýšlel jako o první variantě, ale pak mne odradila myšlenka pevnosti těch žlábků a v představě že tam bude stan 50 kg a dva lidi cca 180 kg , pojal jsem vážnou obavu že to někde prdne , proto jsem dal hagusy .. Ale na lyže to snad bude fungovat :wink:
Honza1

Re: Střešní nosič

Nový příspěvek od Honza1 »

Myslivec ze Zlína píše:
Kopie - jeep rakev.jpg
:nápad: Takto jsem střešní nosič vyřešil já :cigarko:
Sakra, to je tak krásný auto!!! :todáš: :todáš: :todáš:
Ale i když je to ve všech směrech praktický, rakve nesnášim. Radši bych ty lyže přivázal na prasáka na zadní gumu, nebo vepředu na rám napříč, jako ulovenýho kance. :cigarko: Wrangler je drsoň, a rakve jsou, dle mého mínění, zženštilý a na oktávky :cheche:
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Střešní nosič

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

:čuně: Kaneček vleze na rezervu,velký do voziku :cigarko: .Dovedeš si představit jak by asi ty lyžě vypadali po 5-stech km? :fuj: Je to možná neetické,dávat na,,DŽEJARA"rakvu,ale pro mne je to praktické.A na víc by byla blbost kupovat další štragadlo do garáže :cheche: :cheche:
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti