Záruka a jeí uznávání po úpravách

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Honza1

Záruka a jeí uznávání po úpravách

Nový příspěvek od Honza1 »

Tak definitivně vyzkoušeno u dealerství pod nadvládou Fiatu. Do špatně utěsněnýho stabíku mi natekla voda, vyhořel, tak šel Jeep do opravy v záruční době. Výsledek kontroly záručního technika je, že stabilizátor je součástí podvozku, který jsem neschválenou úpravou (2,5 palce lift) znehodnotil, tudíž se reklamace neuznává. A konec diskuse. Naštěstí bez stabíku to jede taky. A teď už si s autem konečně můžu dělat, co chci :pako:
FAJER

Re: Záruka a jeí uznávání po úpravách

Nový příspěvek od FAJER »

dnesna skusenost..
JK UNL RUBICON... 2,8CRD NEW 2011 , predna poloosa na srot ucho kriza., taktiez samozrejme kriz.. auto ma cca 8000km, namontoval som BESTOP FRONT BUMPER.. zaruka neuznana , vraj vysoka vaha na prednu napravu..
TOTO NENI DOBRE. :nototo: smeruje to k nekupovaniu novych JK, ... neprimerana cena na dane skutocnosti.
Samozrejme ze s novym pevnostakom prejdenych cca 1500km.

ZLATE TJ. ziadne taketo paskvile..
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Záruka a jeí uznávání po úpravách

Nový příspěvek od Harley »

Já nevím,já se jich nechci zastávat ale tak trochu je chápu. A není to jen nástupem Fiatu ale tohle se řeší už dlouho i v USA. Někdo tam se zárukou nemá problém,jinej dealer prudí a hned na začátku upozorňuje,že pokud si auto upraví,padá záruka. Není to jen u Jeepu ale u všech značek a hlavně u těch,který jsou stvořený pro úpravy. U HD je to nemlich stejný.
LUKI

Re: Záruka a jeí uznávání po úpravách

Nový příspěvek od LUKI »

Tak tak, tato zkutečnost je mi již známa cca 4 roky, technici mne na to upozornili po výměně tekoucího serva že je to poslední práce v rámci garance , fiat nemá s tímto nic společného , upravené vozidlo záruka padá :wink:
PET77
malej kecal
Příspěvky: 43
Registrován: 14 led 2012, 23:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Záruka a jeí uznávání po úpravách

Nový příspěvek od PET77 »

jaj, to se ty rubikony fakt tolik serou lidi? servo, el. stabik, nekdo drive psal kulove cepy. co koukam do tohoto fora, tak neuplyne mesic, aby si nekdo nepostezoval na problemy s novym autem...

necist popis dlouhodobe zkusenosti, ktery nedavno udelal harley, tak nevim, zda tu objednavku nakonec nezrusit a nekoupit misto tyhle plecky radeji normalni priblizovadlo...
LUKI

Re: Záruka a jeí uznávání po úpravách

Nový příspěvek od LUKI »

Si asi nevybereš , jakmile se auto začne upravovat tak se logicky vždy něco vysere jednoduchý zákon akce a reakce :wink:
Uživatelský avatar
PETARDAK
hodně velkej kecal
Příspěvky: 145
Registrován: 30 pro 2009, 22:20
Bydliště: Nový jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Záruka a jeí uznávání po úpravách

Nový příspěvek od PETARDAK »

PET77 píše:jaj, to se ty rubikony fakt tolik serou lidi? servo, el. stabik, nekdo drive psal kulove cepy. co koukam do tohoto fora, tak neuplyne mesic, aby si nekdo nepostezoval na problemy s novym autem...

necist popis dlouhodobe zkusenosti, ktery nedavno udelal harley, tak nevim, zda tu objednavku nakonec nezrusit a nekoupit misto tyhle plecky radeji normalni priblizovadlo...
Jo,jo základ je 3,8benzín :todáš: a žádnej rubicon :blééé: uzávěrky doděláš mechanické,do přední D30 vrazíš pevnostní poloosy a paráda :wink: čim míň elektroniky,tim míň se toho může na autě srát :blb:
PET77
malej kecal
Příspěvky: 43
Registrován: 14 led 2012, 23:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Záruka a jeí uznávání po úpravách

Nový příspěvek od PET77 »

LUKI píše:Si asi nevybereš , jakmile se auto začne upravovat tak se logicky vždy něco vysere jednoduchý zákon akce a reakce :wink:
to bych pochopil, ale problem je, ze se jk zrejme sere i bez toho, abys ho upravoval...

pravdu ma zrejme petardak, akorat jsem si myslel, ze bude jednodusii koupit rovnou jiz "komplet", nez to vse dodelavat po castech. ale asi to tak neni:-)
FAJER

Re: Záruka a jeí uznávání po úpravách

Nový příspěvek od FAJER »

stejne vse co prinasa nove JK v modernizacii oproti YJ ci TJ (ESP , el. stabik, sekvencne radenie a pod. ) pada do zabudnutia zmenou podvozkovych skupin, pneu, prevodov..

a samozrejme vsetkym urcite dobre znamy problem, ABS v blatovom vyjazde.
LUKI

Re: Záruka a jeí uznávání po úpravách

Nový příspěvek od LUKI »

Vše co jsi uvedl lze odpojit strašně to vypadá pak na palubce :wink:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Záruka a jeí uznávání po úpravách

Nový příspěvek od Harley »

PET77 píše:
to bych pochopil, ale problem je, ze se jk zrejme sere i bez toho, abys ho upravoval...
A co se na JK sere??
Návštěvník

Re: Záruka a jeí uznávání po úpravách

Nový příspěvek od Návštěvník »

Harley píše:
PET77 píše:
to bych pochopil, ale problem je, ze se jk zrejme sere i bez toho, abys ho upravoval...
A co se na JK sere??
Reznou panty od kamínků ale vyřešeno chranicema za cca 80 k / dveře :cigarko:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Záruka a jeí uznávání po úpravách

Nový příspěvek od Harley »

No to je závada!!! :nototo: Né že by mi to nevadilo,kdyby mě to potkalo ale je třeba si uvědomit,že to není limuzína nebo nějaký negerský SUV na chromovanejch 22" ale poctivý teréní auto.
LUKI

Re: Záruka a jeí uznávání po úpravách

Nový příspěvek od LUKI »

Mno já mám najeto míň než harley cca 80tis ale zase na 35 , 37 obutí a jediná závada je servo což je opravdu slabé na velké pryže poresim přestavbou na jiné , auto má najeto cca 80 procent expedice a terén i závody. Ale podotýkám olej a filtry co deset a mám ropu, údržba po každé výpravě tj. odvzdus. Hadice difu ,kontrola naplni promazani kloubu a cepu maznici, rozborka winche ,kontrola naplni v difech, tesnost atd... což by měl dělat každý, je to skoro náklaďák takže podobná péče, pak .....nezklame
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Záruka a jeí uznávání po úpravách

Nový příspěvek od Harley »

:todáš: Tak to má bejt a pak to funguje.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host