17.3. 2012 Mohelnické lomy

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: 17.3. 2012 Mohelnické lomy

Nový příspěvek od cihlík »

Jo jo měli to kluci složitýýý :-DDD.....ten co to řídil, si asi myslel že má tank nebo co, jinak si nedovedu představit, že se pokusil vyjet ten kopec z místa a ještě do zatáčky :bit: no jo když se kluci od rána přesvědčovali že H2 je nejlepší do terénu, tak některým narostla křídla :-) to jsem furt slyšel, že jestli nemáme strach jezdit v těch wranglerech s "papírovými" střechami.....no jo, něco se mu tam urvalo a zdechlo mu to v tej jámě...blbý bylo, že se mu seklo to řazení automatu v té "1" a nemohl to dostat na "P" aby nastartovat...nemohl tedy ani odpojit "pohon od kol" jelikož tohle jde v H2 elektronicky přepínacím spínačem jen při nastartovaném motoru...je to sice elegantní reření - lehce jedním prstíkem, ale velmi nepraktické v těchto případech...dozadu to nešlo, bo tam byla jama a zůstal by na rezervě, tak ho museli tahat na kvalt dopředu přes kopec...no, ale kluci to zvládli a aj ten podval snad dorazil :wink: ....to ten chudák na 4-kolce to měl asi horší :frown: ...tak nakonec prý nepřepadl a nepřejela ho...ale rozjel se pod plynem přes jámu do stoupání, tam ho to ale koplo do svahu, přední kola se mu vyhodila do vzduchu a jak z toho sletěl na záda, tak na něj potom ještě přistála tam 400 kg mašina :bit: ....no nic pěkného, snad se to nedopadne nejhůř a bude moct zase chodit...
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 17.3. 2012 Mohelnické lomy

Nový příspěvek od radek »

Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: 17.3. 2012 Mohelnické lomy

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

Měl jsem na mysli Cihlíkovi a Henryho.
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 17.3. 2012 Mohelnické lomy

Nový příspěvek od radek »

retušujeme, zatím jsou jen momentky. Ještě moment počkej


Po chvíli - už je vyretušováno:

Zdraví klub pan Zelinka - z party H1. Mám sem dát odkaz na jeho fotky:

http://surikata-rosa.rajce.idnes.cz/hamr_mohelnice/
Naposledy upravil(a) radek dne 19 bře 2012, 20:55, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Metalforce
malej kecal
Příspěvky: 30
Registrován: 15 úno 2012, 13:19
Kontaktovat uživatele:

Re: 17.3. 2012 Mohelnické lomy

Nový příspěvek od Metalforce »

Chtěl bych Vám poděkovat za Hummráky za Vaší účast na akci a už připravujeme další ježdění tak zase dáme vědět. :pivko:

nějaké fotky a videa jsou tady:
http://www.hummerforum.cz/viewtopic.php?f=29&t=2009

pro Cihlík: mám za to že jsi to buď špatně pochopil nebo jsi něco slyšel špatně, že by lidi z Hummerfora pomlouvali jeepy. Naopak s jeepařema si velice rozumíme a jezdíme s nima rádi sám jsem admin hummerfóra a mám Wranglera a nikdo s tim nemá vůbec žádnej problém a nikdo nic ani proti tomu nic nemá a nidky by proti tomu ani nic neřekl viz. Michal který s námi byl v Milovicích. :wink: mám za to že to bylo nějaké nedorozumění
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 17.3. 2012 Mohelnické lomy

Nový příspěvek od radek »

Běžné přátelské prostředí. Byli jsme z Dannym až do konce, protože jsme nikam nespěchali. Takže víme. Mladé, nekonfliktní vztahy. A kdyby pomlouvali Jeepy, tak asi ne Cihlíkova krasavce. Já jsem si v rezavcovi ničeho nevšiml. A kdyby náhodou ano, tak mně to nevadí. a navíc bych si to zasloužil.
Hummeráci ne. Ale Koudelka - to si poředstavte - před startem mi říkal, že si mám uvědomit stáří svého vozu. Tím mě sebral sebevědomí, nevyjel jsem kopeček vpravo a trochu uvízl na břuchu. Když jsem si nic neuvědomoval, tak jsem jezdil jako H1 na 37 kolech.

Tak Metalforce nehledej, bylo vše super. Organizačně i společensky.

P.S. jestli se Ti líbí ty fotky přes jedno, tak si vem odkaz na stránku offroadfora, či hummerfora - s autorem dojednáno
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: 17.3. 2012 Mohelnické lomy

Nový příspěvek od Henry »

Jojo, páru dobrých fotografií se povedlo ... jako obvykle, tak vydržte a já je musím zpracovat a nahodím je do akcí.
Akorát nevím, kam to hodit pro humeráky :todáš:

tožtak

Pár ochutnávek:
9.jpg
8.jpg
7.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg
Uživatelský avatar
Metalforce
malej kecal
Příspěvky: 30
Registrován: 15 úno 2012, 13:19
Kontaktovat uživatele:

Re: 17.3. 2012 Mohelnické lomy

Nový příspěvek od Metalforce »

To Henry: Já to na hummerforum nafrkám odsud :todáš: :pivko:

Jo mimochodem Henry ta fotka Michala jak je v pozadí rozmazanej tak ta je hodně SUPER :todáš:
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: 17.3. 2012 Mohelnické lomy

Nový příspěvek od cihlík »

Metalforce píše:Chtěl bych Vám poděkovat za Hummráky za Vaší účast na akci a už připravujeme další ježdění tak zase dáme vědět. :pivko:

nějaké fotky a videa jsou tady:
http://www.hummerforum.cz/viewtopic.php?f=29&t=2009

pro Cihlík: mám za to že jsi to buď špatně pochopil nebo jsi něco slyšel špatně, že by lidi z Hummerfora pomlouvali jeepy.....
To Metalforce: Špatně nepochopil, ani špatně neslyšel :wink: ...o pomlouvání nebyla vůbec reč, to jsi špatně pochopil ty mě :wink: ....to že se lidi z různých klubů štengrujou je normální věc ne :wink: ? ...nesmíš to brát tak vážně, to neměla vyznít jako výtka ke komukoliv z hummerfora...je to logické že pro vás budou hummery jednička, stejně jako pro nás wranglery...ale to o těch hadrových-papírových střechách tam určitě od jednoho ogárka padlo, stál vedle mě :wink: ....ale na tom nesejde, hlavně že jsme si pojezdili ne :wink: ?
Uživatelský avatar
Metalforce
malej kecal
Příspěvky: 30
Registrován: 15 úno 2012, 13:19
Kontaktovat uživatele:

Re: 17.3. 2012 Mohelnické lomy

Nový příspěvek od Metalforce »

no tak to jsem asi špatně pochopil já tebe :wink: :pivko:
samozřejmě jsem za to rád že ježdění se vydařilo. už se plánoje další hned nějak začátkem příštího měsíce tak dám pak hned určitě vědět. ale tentokrát jen Hummery a Jeepy :todáš: :wink:
Uživatelský avatar
Metalforce
malej kecal
Příspěvky: 30
Registrován: 15 úno 2012, 13:19
Kontaktovat uživatele:

Re: 17.3. 2012 Mohelnické lomy

Nový příspěvek od Metalforce »

Henry padl dotaz na fotky prý čím fotíš?
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: 17.3. 2012 Mohelnické lomy

Nový příspěvek od Henry »

Rukami ... :cheche:
A kdo se ptá? :cigarko:

Ne.... sranda .... spíše nevím co přesně koho zajímá ... značka, tělo, objektivy ...atd :todáš:

tožtak
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: 17.3. 2012 Mohelnické lomy

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

Henry píše:Rukami ... :cheche:
A kdo se ptá? :cigarko:

Ne.... sranda .... spíše nevím co přesně koho zajímá ... značka, tělo, objektivy ...atd :todáš:

tožtak
Dovolím si Metalovi trochu pomoct:
ZNAČKA - Henry
TĚLO - zchátralé přirozeným stárnutím
Takže ty parádní fotky dělá asi oběktiv :blééé:
:cheche: :cheche:
A Prezident by z Tebe měl taky radost - Rukami a nohamami :blbost:
Krásně jsem se Henry pobavil :cheche: (a prosím nadhled - je tu poslední dobou nějak málo srandy).
Uživatelský avatar
Metalforce
malej kecal
Příspěvky: 30
Registrován: 15 úno 2012, 13:19
Kontaktovat uživatele:

Re: 17.3. 2012 Mohelnické lomy

Nový příspěvek od Metalforce »

no paráda :cheche: vzkážu to dál :todáš:

nevim nevyznám se v tom asi jakej foťák a jakej objektiv
Zamčeno

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům - 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti