Slavnosti svobody 2012 - 5.5.2012

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům
POHL Václav
malej kecal
Příspěvky: 24
Registrován: 06 kvě 2008, 18:33
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Slavnosti svobody 2012 - 5.5.2012

Nový příspěvek od POHL Václav »

Radane, 12-15 aut se ještě nesešlo a už organizuješ. Aby z toho ještě nebyl nějaký malér. Radši tedy posílíme sestavu, ale až v sobotu dopo, zato v plném počtu. Ale netrefím. Prosím odkaz na kemp. Jestli stan nebo chatka ještě musím zvážit. Je teď nějaké divné období červených čísel. Tak zatím Varáci
doktor
malej kecal
Příspěvky: 42
Registrován: 17 pro 2006, 19:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Slavnosti svobody 2012 - 5.5.2012

Nový příspěvek od doktor »

Napiš raději "Ricardo+2" - ona se některá chytí :cheche: a pak u mě v chatce bude místa ha(ba)baděj :hopsa:
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Slavnosti svobody 2012 - 5.5.2012

Nový příspěvek od Standa »

http://www.dokempu.cz/kempy/cr/plzensky ... togalerie/

Dávám odkaz na uvažovaný kemp. Je to tam super, přímo na břehu řeky, cca. hoďku od Plzně. :todáš:
Musím tam zajet a zjistit co a jak. Budu tudíž potřebovat nějaké přesnější počty.
Pokud někdo ještě chcete přijet dejte vědět co nejdřív.
doktor
malej kecal
Příspěvky: 42
Registrován: 17 pro 2006, 19:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Slavnosti svobody 2012 - 5.5.2012

Nový příspěvek od doktor »

Staníku a Ty bys taky přijel na večer? Kdyby vyšlo počasí, myslím že to bude parádní akcička... :wink: a ještě když "Ricardo +2..." :cheche:
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Slavnosti svobody 2012 - 5.5.2012

Nový příspěvek od Standa »

No pokud to klapne tak bychom za Vámi přijeli v sobotu večer po "Convoy of Liberty", který projíždí Plzní od 18,00. :todáš:
urina

Re: Slavnosti svobody 2012 - 5.5.2012

Nový příspěvek od urina »

Ahoj ,, rád se připojím , je to moje srdeční záležitost , pokud se dohodnu s kamarádama od Clubu Jeep máme tam 5 Wraníku ,tak pojedem ,já osobně se hlásím děkuji Gota
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Slavnosti svobody 2012 - 5.5.2012

Nový příspěvek od Henry »

Tady je fotka chatiček z akce na Berounce ....
Obrázek

tožtak
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Slavnosti svobody 2012 - 5.5.2012

Nový příspěvek od Jirka »

urina píše:Ahoj ,, rád se připojím , je to moje srdeční záležitost , pokud se dohodnu s kamarádama od Clubu Jeep máme tam 5 Wraníku ,tak pojedem ,já osobně se hlásím děkuji Gota
No super - budeme moc rádi, když se přidáte :todáš: Doufám že Sychrák už taky :todáš: :cheche:
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Slavnosti svobody 2012 - 5.5.2012

Nový příspěvek od Standa »

Fajn kluci, to je dobrá zpráva.
Pokud by jste chtěli jet do Plzně na náměstí, tak by to chtělo dát dohromady tak alespoň 15 - 20 abychom si neudělali ostudu. :todáš:
Z agentury mi budou volat příští týden, tak to už bych potřeboval vědět orientační počet.
Z hlediska kempu a rezervace napište prosím alespoň kdo, kdy a v kolika lidech přijede. :todáš:
Dík
ravolf
hodně velkej kecal
Příspěvky: 346
Registrován: 16 led 2007, 10:34
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Slavnosti svobody 2012 - 5.5.2012

Nový příspěvek od ravolf »

Jéjej, pár dní jsem tady nebyl a takováhle odezva. :todáš: Vypadá to, že do toho jdem.
Potřeboval bych co nejdříve vědět, jestli se přidá ještě někdo z Clubu Jeep. Goto, zkus, prosím, kamarády trochu popohnat. :wink:
Zdeno, dobrej nápad s Bohouškem. Jesti máš na něj spojení, zkus se s ním domluvit, zda-li by měl čas a chuť.
Stando, na Tebe mám prosbu. Pošli mi kontakt na Jirku Koláře, nebo s ním domluv, jestli by neměli harlejáři chuť se přidat do kolony. Koncem týdne Ti zavolám a domluvíme se ohledně trasy, kempu atd.
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Slavnosti svobody 2012 - 5.5.2012

Nový příspěvek od Standa »

Radane s Jirkou jsem mluvil v pátek. Jdou do toho s námi jako vloni a rádi se přidají.
Možná by s Vámi dali i tu sobotní vyjížďku podél Berounky a pak by jste společně jeli na náměstí.
Jirka bude moc rád když to klapne. Dohodneme vše telefonicky konce příštího týdne.
Bohoušovi budu muset asi zavolat já, takže mám mu brnknout jestli má čas ?
V sobotu, nebo neděli pojedu do toho kempu, takže do té doby potřebuji nějaké předběžné počty. :todáš:
ravolf
hodně velkej kecal
Příspěvky: 346
Registrován: 16 led 2007, 10:34
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Slavnosti svobody 2012 - 5.5.2012

Nový příspěvek od ravolf »

Rád bych tam jel s Tebou, ale ceĺý příští víkend jsem s rodinkou pryč. Na předchozí straně budu průběžně doplňovat počet účastníků, takže bude přehled, kolik nás v kempu bude. Bohoušovi určitě zavolej. Zpráva od harlejářů mě moc potěšila, aspoň nás bude větší "síla" a budeme taky víc slyšet. :wink: :wink: :wink:
doktor
malej kecal
Příspěvky: 42
Registrován: 17 pro 2006, 19:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Slavnosti svobody 2012 - 5.5.2012

Nový příspěvek od doktor »

Staníku já bych mu klidně cinknul, ale faktem je, že Ty se s ním znáš víc... Tak ho moc pozdravuj, kdyby to vyšlo byla by toparáda... Myslím že by jsme se na benzín případně náklady co by měl složili,hmm?
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Slavnosti svobody 2012 - 5.5.2012

Nový příspěvek od Standa »

Radánku, tak to prosímtě nějak sečti a aktualizuj.
Potřebuji akt. vědět počet aut a cca. počet lidí.

Díky :todáš:
ravolf
hodně velkej kecal
Příspěvky: 346
Registrován: 16 led 2007, 10:34
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Slavnosti svobody 2012 - 5.5.2012

Nový příspěvek od ravolf »

Tak ještě drobné upřesnění.
Chatky jsou čtyřlůžkové s příslušenstvím, vytápěné přímotopy, nebo je možné ubytování ve dvoulůžkových pokojích v budově, kde je restaurace.
Ceny: ubytování 200,-/os
snídaně 40,-
večeře cca 60,-
cenu za stan zatím neznám
U některých z Vás potřebuji ještě doplnit den příjezdu a požadavek na ubytování (chatka nebo stan). Má-li ještě někdo další zájem se zúčastnit, jste samozřejmě srdečně vítáni, ale potřebuji to vědět co nejdříve, abychom mohli definitivně objednat ubytování a stravu a dohodnout s pořadateli Slavností náš příjezd.
Seznam účastníků je na předchozí straně

Dík Radan
Zamčeno

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům - 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti