Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od meett »

holt seš první kdo nic neumí... za to se nemusíš stydět :frown:
počkej za rok ... hlavně abys nebyl někde mezi elitou .

jo jinak tu latku máš pěkne vysoko. bubka by ti ji moh závidět.
holt vy cyklisti si umíte naložit a to se mi na Vás sportovcích líbí.
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Standa »

meett píše:Tak mi prijde že sem jedinej, kdo špécu zná a kecal s ním :nototo: Teda ještě kromě Zdenka, který mu dělám po dobu než bude člen opatrovníka.
:cheche: :cheche: :cheche:
Každopádně i díky tomu jsem jeho příspěvek pochopil. Stejně tak i styl humoru a nějak se mě to nedotklo.. ba naopak :cheche: :cheche:

Přešel bych to a na nějaký další akci bych to srovnal panákem. Ale nevím jak to kdo má.
Ono to forum je zrádný i na to vtipkování.. není nad " z vočí do vočí.

Každopádně jak sem špécu poznal tak je dobrej.
Meťas to asi vystihl velmi dobře, tak blbej příspěvek přece nikdo nemůže myslet vážně, asi jsme to včera blbě pochopil i já, takže za mě všechno dobrý. :tožvitaj:
Uživatelský avatar
Krtek
hodně velkej kecal
Příspěvky: 146
Registrován: 21 úno 2009, 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Krtek »

Sláva. Špéco tak už je to posvěceno oficiálně. S klidem si můžeš vyplnit přihášku do JWC. Přeskočil jsi proceduru ukázat se na několika akcích. Všichni si tě budou pamatovat již po této. :cheche:
Petr Koudelka
pořád něco slaví
Příspěvky: 108
Registrován: 03 úno 2010, 20:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Petr Koudelka »

Přátelé kamarádi.
Jestliže někdo používá utrpení obyvatel Lidic jako černý humor k pobavení ostatních, vím že si takovým člověkem přinejmenším nemám co říct. Ale někdo se s tím okamžitě ztotožníl. Má to být ten čerstvý vítr, co tady někdo s nadšením vítá. Jen tak dál.
Je mi z toho špatně. Petr.
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od meett »

posměšky na utrpení obyvatel Lidic sem nějak nezaregistroval.
a ani nějak nikoho nemíním obdivovat, obhajovat nebo davat za priklad na čerstvý vítr.

Stejně je to s nějakou urážkou na konkrétní osobu, je v pořádku, že když se někoho někdo dotkne, že se vyjádří tak jak to cítí.
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od radek »

S humorem je to trochu vošajslich, jak se říká v Brně. Po cestování pohraničím je snad možno užít.

Vlastní humor je veselý, kulturní, přátelský, neuráží. Cizí humor je sprostý, hrubý, ponižující. Tak to mají všichni stejný, kromě těch, to tohle ví.

Petře nesmutni. Jsi přece také veselý, tak nehledej. Sedněte si se Špécou a nad 2 promile bude vyřešeno. Možná do toho nemusel hned tak zvostra. Některé překvapil. Některé překvapily reakce jiných některých. Je dobře, že nás nenapadlo všechny to stejný.
Naposledy upravil(a) radek dne 30 kvě 2012, 08:45, celkem upraveno 1 x.
Petr Koudelka
pořád něco slaví
Příspěvky: 108
Registrován: 03 úno 2010, 20:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Petr Koudelka »

Radku, nerozumím Ti.
Uprímně mně to mrzí. Myslím, že toto už není pro veřejné forum. Napiš mi interkou.
Uživatelský avatar
Krtek
hodně velkej kecal
Příspěvky: 146
Registrován: 21 úno 2009, 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Krtek »

Petr Koudelka píše:Přátelé kamarádi.
Jestliže někdo používá utrpení obyvatel Lidic jako černý humor k pobavení ostatních, vím že si takovým člověkem přinejmenším nemám co říct. Ale někdo se s tím okamžitě ztotožníl. Má to být ten čerstvý vítr, co tady někdo s nadšením vítá. Jen tak dál.
Je mi z toho špatně. Petr.
Péťo. Víš že tě mám rád ale neumím si vysvětlit proč se tě dotýká taková banalita. Aź doposud jsem si myslel že jsme stejná krevní skupina. No nic. Omlouvám se všem pokud jsem se někoho nějak dotkl, zvláště pak tobě. Věz, že to bylo nevědomky.
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od radek »

Nic proti ničemu Petře. Už vůbec ne proti někomu. Mrzí mě, že ses naštval.

Zatím mě to přijde jako docela dobrá nadnesená sranda. Na chatech běžná. Mám chlapečka punkera. To je teprve síla si počíst jejich nástřely. Někdy nestihne mašinu vypnout, pak se divím.

Mám ještě trochu vizi, že si děláš srandu taky. Tak to pak JOOO.
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Ondřej »

Mě to tu přijde jako docela psina, ale je pravda,že jsem dost "zvostra" zkoušel ty nový panáky. :cheche:
Špécu nekomentuju, protože si jeho hlášení neumim přiřadit k příslušnému ksichtu,tím pádem nevím jestli je tak vtipnej nebo jenom blbej "sorry". :pako: Jak by řekl kamarád Ježour " Někdo to tak má"
PS: mám radu, před dalším psaním vyzkoušet panáky,bez toho bych sem ani nelez. :todáš:
Uživatelský avatar
Špéca
malej kecal
Příspěvky: 14
Registrován: 16 kvě 2012, 07:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Špéca »

Už jsem se zařekl, že do té bouře mozků co jsem rozpoutal nebudu vstupovat. Ale na tu totální pitomost co napsal Petr musím přeci jenom zareagovat. Pro ilustraci tu větu přesně odcituji : Honza je také super moderátor, ale musí ještě zapracovat na hlasové dikci jelikož vše oznamuje tak, jako by se jednalo o zprávu o vypálení Lidic. Předmětem věty je Honza a jeho vážný monotóní hlas nikoliv Lidice. Vážnost jeho hlasu jsem přirovnal ke sdělování zprávy o vypálení Lidic (nikde tam necítím nic pohrdavého ani zlehčující utrpení lidí). Mohl jsem napsat například "zprávu o ůmrtí lvice Elzy" (to by mě zase mohl napadnout Srstka s Kubišovou), nebo jsem mohl napsat zprávu o pádu komunistického režimu (to je blbost to by asi asociovalo veselý tón). Vysvětlit si výše uvedenou větu jako urážku utrpení Lidického lidu může snad jen totální mimoň, protože je to stejné jako kdybych usoudil na základě růžového přívěsku na klíčích, že jejich držitel je buzerant.
Dokud se jednalo o hodnocení humoru a jeho vhodnosti tak jsem to chápal. Petr to povýšil na rozbor a predikci významu s cílem nalezení obsahu naplňujícího podstatu trestného činu pohrdání, zesměšnění, urážky na cti ... To je taková pitomost, že mi hlava nebere :fuj: :sraní:
Jediné s čím s Petrem souhlasím je, že tato debata do fóra nepatří. Já se buď vtipu zasměju nebo ne. Někdo musí vyjádřit své pobouření, lustrovat a hodnotit lidi o kterých ví hovno podle jejich humoru.
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od radek »

Je to výtečné. Pravdu mají všichni. Ty rozčilené chápu v tom, že od neznámého to byl nástup pro klub nezvyklý. Také si raději píši s někým, koho znám.
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

Hoši hoši. Když Vás tak čtu, nuda to rozhodně není. :nečtešnevíš:
Špéca debil nebude, to se podle slohu pozná. Jen holt začal ty své příspěvky, dovolím si tvrdit, poněkud netradičně. Toto jsme v klubu ještě neměli. Proto zřejmě ta Krtkova nadšená chvalopoznámka o čerstvém větru. :blbost:
Špéco - vůbec Tě neznám (ani nemůžu, bo jsem na akci nebyl). Znám ale ty, které s vtipným nadhledem popisuješ. Abych pravdu řekl, nesmál jsem se. Spíš jsem valil oči. Jedno prvenství se Ti musí přiznat. Svými dvanácti příspěvky jsi rozpoutal výraznou a zajímavou diskuzi, která pravděpodobně ještě nekončí. Osobně proti humoru nic nemám, musím ale vědět z koho, kdy a jak si kozy dělat můžu a kdy se to nehodí. A jak tak čteš reakce vidíš, že mnohým si svým vtipným příspěvkem prostě nesedl. Naopak, někteří Tě již teď obdivují, i když Tě pramálo znají. Jak píše Meett - nasadil sis laťku vysoko. Možná záměrně, možná pouze z neznalosti prostředí. V každým případě nepřehlédnutelné.
Vitaj v klubu. Třeba Tě někdy poznám osobně...
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Laco »

Peto, na narodeniny Ti budem musiet kupit novy klobuk, na obrazku je John Boyd Dunlop.
Inak samozrejme, akoby si mu z oka vypadol.

Obrázek


Speco, nic osobne, ale dal si proste vysoku nahravku.
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Standa »

Laco, myslím, že někdo dostane pár facek..... :cheche: :cheche: :cheche: :blééé:
Znáš přece Koudelku... :cheche: :cheche: :cheche:
Naposledy upravil(a) Standa dne 30 kvě 2012, 16:38, celkem upraveno 1 x.
Zamčeno

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům - 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů