Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od radek »

Nevím, který je Špéca. Jeho humor jsem připraven pochopit. Napsal maličko navíc, než konformní: „děkuji, nejlepší sraz, vohromný klub, supervýlet a nejlepší lidi“ Koukni se každý, jestli za to trochu moc neslízl. Nejsme pohřební ústav plný seriozní vážnosti, ale veselý autoklub. Lacův příspěvek chápu – zkouší odvést pozornost. Slušelo by se Laco ještě tak 3 stránky pokomunikovat o Vás.
Uživatelský avatar
Krtek
hodně velkej kecal
Příspěvky: 146
Registrován: 21 úno 2009, 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Krtek »

Nedá mě to abych se Špécy nezastal. Pravda, jeho příspěvek byl pokus o vtip který nevyšel ale nemyslel to jistě ve zlém. Doufám, že v klubu již skončila doba pranýřování a ješitnosti? Nebo chceme zase vyštvat dalšího? Ne , naopak, my budeme vzorem tolerance.

Jinak samozřejmě poděkování za organizaci celé akce :todáš: :todáš: :todáš:
Návštěvník

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Návštěvník »

Ahoj pánové, koukal jsem na ty auta, kdyz jste okolo mne jeli (musel jsem Holt pracovat) a musím ocenit, že vypadaly skvěle. Nazvedaný až do nebes, listový pera, navijáky....Kdybych neměl landrovera (možna jste moji Discoveru tak trochu zavistivě okukovali :wink: ) tak bych do jeepa šel taky. Jen jsem na nich nikde neviděl žádný blátíčko, všechny naleštěný jak z fabriky :fuj: Měli by jste se nad tím pro příště trochu zamyslet :wink: mmm
Uživatelský avatar
Špéca
malej kecal
Příspěvky: 14
Registrován: 16 kvě 2012, 07:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Špéca »

Pro Laca a další pobouřený,
pánové každý bere jiný humor. OK nemám s tím problém. Cílem není někoho urážet, ale bavit se (třeba černým humorem). Například Martin do mě špičkoval, že nejsem offrouďák ale cyklista. Tak jsem mu řekl, že na kole bych klády zdolal. Vůbec nebyla řeč o Jožinovi (to si rozohněný Laco nějak pomýlil). Co se týče kolegy Koudelky, tak obdivuji jeho odborné schopnosti, není jemu moc rovných. To že si ho pamatuji podle kostkované čepice co nosil starej Dunlop je fakt trestuhodné (nebo minimálně si z toho udělat srandu). Pánové já jezdím víc než 25 let na čopru a když se setkáme hlavně s kluky na Harlejích, tak do sebe šijeme a špičkujeme tak, že by to asi většina z Vás brala jako trestný čin a prožívala by dlouhodobé psychické trauma. Je to ale legrace a vždycky se tomu zasmějeme. Čím blbější rejpnutí, tím větší sranda. Nepamatuji si, že by se někdo urazil jako Laco.
Ještě jednou zopakuji, že sraz, jeho organizace i lidi byli super. Na straně druhé musím konstatovat, že to bylo naposled, co jsem se podobné akci ukázal, jelikož mi reakce přecitlivělých moralistů lezou na nervy. Chápu i Vás o jednoho blbce míň, nebo víc nehraje roli. Udělejte si školní řád, přidělte si vojenské hodnosti podle zásluh a mluvte spisovně.
Je mi jasné, že výše uvedený závěr "nasral" úplně všechny z klubu, ale věřte, že to není míněno plošně. 99% z Vás je normálních a vůbec se jich to netýká. Každý klub je spolkem obětavých nadšenců, kteří věnují činnosti mnoho řasu a úsilí. Přeji JWC mno dobrého do budoucna.

PS: prosím nešpiňme toto fórum kritikou, moralizováním a hodnocením jaký humor je dobrý a jaký špatný. Pokud máte potřebu něco řešit, jsem na majlu a v případě nutnosti můžeme založit i telekonferenci.
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od cihlík »

Návštěvník píše:....Jen jsem na nich nikde neviděl žádný blátíčko, všechny naleštěný jak z fabriky :fuj: Měli by jste se nad tím pro příště trochu zamyslet :wink: mmm
Dík. Mrkni na naše fotky a videa z akcí a expedic, uvidíš :wink: ...jinak výhoda wranglera je, že když ho umyješ a naleštíš, je to docela pohledné auto na cesty :wink: :todáš:
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od radek »

Návětěvníku

To jsi ten bilý na pumpě Robin ?? Měl jsi zastavit a pohovořit s lidmi.
Auto okukovat a závidět ?? to asi ne. To si každý koupí, když se mu líbí. Tak jak my jeepíky.
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od cihlík »

Špéca píše:Pro Laca a další pobouřený,
pánové každý bere jiný humor. OK nemám s tím problém. Cílem není někoho urážet, ale bavit se (třeba černým humorem). Například Martin do mě špičkoval, že nejsem offrouďák ale cyklista. Tak jsem mu řekl, že na kole bych klády zdolal. Vůbec nebyla řeč o Jožinovi (to si rozohněný Laco nějak pomýlil). Co se týče kolegy Koudelky, tak obdivuji jeho odborné schopnosti, není jemu moc rovných. To že si ho pamatuji podle kostkované čepice co nosil starej Dunlop je fakt trestuhodné (nebo minimálně si z toho udělat srandu). Pánové já jezdím víc než 25 let na čopru a když se setkáme hlavně s kluky na Harlejích, tak do sebe šijeme a špičkujeme tak, že by to asi většina z Vás brala jako trestný čin a prožívala by dlouhodobé psychické trauma. Je to ale legrace a vždycky se tomu zasmějeme. Čím blbější rejpnutí, tím větší sranda. Nepamatuji si, že by se někdo urazil jako Laco.
Ještě jednou zopakuji, že sraz, jeho organizace i lidi byli super. Na straně druhé musím konstatovat, že to bylo naposled, co jsem se podobné akci ukázal, jelikož mi reakce přecitlivělých moralistů lezou na nervy. Chápu i Vás o jednoho blbce míň, nebo víc nehraje roli. Udělejte si školní řád, přidělte si vojenské hodnosti podle zásluh a mluvte spisovně.
Je mi jasné, že výše uvedený závěr "nasral" úplně všechny z klubu, ale věřte, že to není míněno plošně. 99% z Vás je normálních a vůbec se jich to netýká. Každý klub je spolkem obětavých nadšenců, kteří věnují činnosti mnoho řasu a úsilí. Přeji JWC mno dobrého do budoucna.

PS: prosím nešpiňme toto fórum kritikou, moralizováním a hodnocením jaký humor je dobrý a jaký špatný. Pokud máte potřebu něco řešit, jsem na majlu a v případě nutnosti můžeme založit i telekonferenci.
Ahoj Špéco, taky se mi moc nevybavuješ, ale neber to osobně, protože to jsem prostě já :bit: ...některé lidi jsem si zapamatoval až po roce co jsem byl v klubu :wink: . Chápu, že tvůj způsob humoru se mohl někoho dotknout a chápu i reakci Laca, Péťi Koudelky a ostatních, ale tos mohl čekat ne :wink: ? Nikde tě za to neodsuzuje, nebo si hraje na uraženého, jak si ty představuješ, tak moc lidem zas v žaludku neležíš, aby se museli na tvými slovy trápit...kdo zná dobře Meetta, Jožina, Péťu, Laca, dobře ví co pro klub udělali a co dokázali a co to jsou za lidi, takže tvé postřehy "nezúčastněného" a ústřely tak "trochu" mimo ho nemůžou nijak ovlivnit. Nikdo nikoho nemoralizuje, neodsuzuje, nikoho si nenesral do té míry, že by to s tebou musel řešit osobně...jen ti prostě demokraticky dali najevo, co si myslí o tvém názoru...a to se může né? :wink: Nemusíš se hned rozčilovat, že se tvůj způsob humoru nezamlouvá jiným, anebo že ho za humor vůbec nepovažují...tak to prostě na světě chodí :wink:
Naposledy upravil(a) cihlík dne 29 kvě 2012, 09:45, celkem upraveno 1 x.
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od radek »

Špéco - to jsi málo nad věcí a svůj, že už nechceš přijet.
Nic se nestalo. Cosis napsal a někdo dal najevo, že to tak nechce. Z toho mi plyne jen to, že bude veseleji, budeš psat a někdo bude dávat najevo, že to tak nechce. Tak těm co to nechtějí nepiš a přijeď. Je to autoklub a ne klub spisovatelů.
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od radek »

LACO

Ty jsi mistr komunikace. Ředitel demagogického ústavu.
Žádná svatba, blbé dotazy, kdy bude malé, jestli si ještě slečna nerozmyslí. Nic. Je téma dignita, serioznost a Špéca. Celé jsi přesměroval. Tolik jsem se na to o svatbě těšil.
Karel Sommer
hodně velkej kecal
Příspěvky: 148
Registrován: 05 kvě 2008, 11:11
Bydliště: Finská 582/1, Praha 10, 10100
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Karel Sommer »

Jo jo, taky by se mi líbilo v dnešní době víc humoru a srandy v klubu. Jsme parta prima lidiček a špičkování, sranda a "dloubání" je to koření co nás může odtáhnot od starostí všedních. Pokud někdo reaguje potrefeně, tak to asi není na místě, neboť neznám v klubu člověka zlého, závistného, nepřejícího rozvraceče. Znám partu moc prima lidí (všichni jsou pro mě prima lidi a každý má své mouchy a starosti a svoje vnímání světa) a sranda by měla být pro nás všedním pojmem - doprdele, ale neříkejte mi , že mám hráškový auto!!! :bit: :nototo: :bit: :hopsa:
Návštěvník

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Návštěvník »

radek píše:Návětěvníku

To jsi ten bilý na pumpě Robin ?? Měl jsi zastavit a pohovořit s lidmi.
Auto okukovat a závidět ?? to asi ne. To si každý koupí, když se mu líbí. Tak jak my jeepíky.
tak to jsem nebyl já, okolo mne jste jen profrčeli. Já stál v Bernarticích, černá D2. Ta závist a ty leštěnky, to bylo jen malé rejpnutí :wink:
Jsem si jistý, že většina z Vás dá těm autům v terénu co proto :todáš:

Kurna, ta Vaše kontrolní otázka, jak mám vědět jak se jmenoval první jeep :blb:
Uživatelský avatar
Krtek
hodně velkej kecal
Příspěvky: 146
Registrován: 21 úno 2009, 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Krtek »

No Špéco, mě se tvůj humor docela líbí. Jako bych cítil svěží vítr ve státě dánském. Tady ho sice moc neuplatníš ale pár příznivců už máš :todáš: :todáš: :todáš:
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od meett »

Tak mi prijde že sem jedinej, kdo špécu zná a kecal s ním :nototo: Teda ještě kromě Zdenka, který mu dělám po dobu než bude člen opatrovníka.
:cheche: :cheche: :cheche:
Každopádně i díky tomu jsem jeho příspěvek pochopil. Stejně tak i styl humoru a nějak se mě to nedotklo.. ba naopak :cheche: :cheche:

Přešel bych to a na nějaký další akci bych to srovnal panákem. Ale nevím jak to kdo má.
Ono to forum je zrádný i na to vtipkování.. není nad " z vočí do vočí.

Každopádně jak sem špécu poznal tak je dobrej.
Uživatelský avatar
Špéca
malej kecal
Příspěvky: 14
Registrován: 16 kvě 2012, 07:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Špéca »

meett píše:Tak mi prijde že sem jedinej, kdo špécu zná a kecal s ním :nototo: Teda ještě kromě Zdenka, který mu dělám po dobu než bude člen opatrovníka.
:cheche: :cheche: :cheche:
Každopádně i díky tomu jsem jeho příspěvek pochopil. Stejně tak i styl humoru a nějak se mě to nedotklo.. ba naopak :cheche: :cheche:

Přešel bych to a na nějaký další akci bych to srovnal panákem. Ale nevím jak to kdo má.
Ono to forum je zrádný i na to vtipkování.. není nad " z vočí do vočí.

Každopádně jak sem špécu poznal tak je dobrej.

konec konců bych se taky mohl podrobit sebemrskání, nebo si nasypat šumák do vočí abych odčinil své hříchy. Lanšmíde, ty snad máš jedinej stejnou krevní skupinu. Já jsem zavrženíhodnej, protože neumím jezdit po předním kole, ani neumím rozebrat motor z Jeepa ve výtahu dřív než dojedu z druhého patra do přízemí. Ach jo můžu si za to sám, nemám si dělat prdel a srát se do elity. Patří mi to.
Michael
hodně velkej kecal
Příspěvky: 108
Registrován: 07 led 2007, 15:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Michael »

já bych to neřešil, nakonec se to tak zamotá že stejně nikdo nebude vědět co kdo chtěl říct. :wink:
Zamčeno

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům - 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host