Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům
Uživatelský avatar
Špéca
malej kecal
Příspěvky: 14
Registrován: 16 kvě 2012, 07:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Špéca »

Dobrý, dobrý, dobrý. Vše se moc povedlo. Díky. Jediná negativa jsou, že každá návštěva srazu mě bude inspirovat což bude mít za důsledek několikatisícová náklady za věci bez kterých nemůže člověk žít. Potom díky nastupující skleróze si stejně nepamatuji jak se kdo jmenuje a jaké má auto (asi by pomohlo kdyby měl každý v profilu auto i tlamu). Pamatuji si jen jaké auto má boxer Simba, Koudelku, který vypadá jako ten co vymyslel nafukovací pneumatiku a taky toho co neumí přejet hromádku klacků ačkoliv má na autě i uzávěrku předního zrcátka ( po silnici to umí každej, ale přejet pár klacků na to je třeba mít fištróna). Dále mě moc potěšily perníčky :bufet: a průvodcovský talent Jany ( zejména o využití opuštěných důlních jam v Žacléři budu hluboce uvažovat). Honza je také super moderátor, ale musí ještě zapracovat na hlasové dikci jelikož vše oznamuje tak, jako by se jednalo o zprávu o vypálení Lidic.
Fakt dobrý, těším se na další podobnou akci. Hlavně si nevyměňujte psy a auta, jelikož potom budu mít guláš i v tom málu co jsem si zapamatoval.

Ahoj a dík

Pavel (Špéca)
Honza1

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Honza1 »

Jo, super akce, díky organizátorům.:todáš: Celou sobotu jsem poslouchal od kluků výčitky,že jsem ty klády nezkusil taky, jsem za sraba :bit: Přebil to až zážitek ze Zorbingu a safari, tak už jsem snad zas uctívaný táta.
Něco nevytříděných fotek:
http://honzaelmer.rajce.idnes.cz/Wrangl ... nose_2012/
Michael
hodně velkej kecal
Příspěvky: 108
Registrován: 07 led 2007, 15:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Michael »

Hlavním organizátorům jsem sice před odjezdem děkoval osobně, ale klidně to zopakuju. Bezva akce a díky :todáš:

Michael + Simba
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od meett »

super lidičky, bomba akcička, škoda že nemáme stejně starý děti :cheche: :cheche: :cheche: :cheche:

Tak zase někdy někde. :todáš:
Uživatelský avatar
Monty
Rada Starších
Příspěvky: 320
Registrován: 30 pro 2010, 22:07
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Monty »

Taky se připojujeme s díky všem za super akci. Hlavně pořadatelům za perfektně připravený program.
Taky za přijetí do klubu.

Jen taková připomínka pro JOŽINA, prosim tě příště toho koníka tak nefutruj tím zelíčkem nebo se ti nafoukne. Kdo jste ho při tom nezastihli to jste o mnoho přišli.

Ještě jednou díky
sommer karel

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od sommer karel »

Supr akce, supr lidi. Moc děkujeme vše a hlavně organizátorům. Zklamání je pouze nad těmi, kteří neumí přejet pár klacků. Cestou domů jsem to musel vysvětlovat dětem, že to není těma krásnejma autama, ale lidičkama co je řídí. :cheche: :cheche: :cheche:
Jožin
Předseda JWC
Příspěvky: 150
Registrován: 05 bře 2007, 18:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Jožin »

Za nás taky díky fšem akce, organizace :todáš: a hlavně lidi prostě 1a :todáš: :todáš: :todáš: .

P.S. pro špécu, škoda žes nám nepředved toho fištróna. Jinak mě říkají Jožin-muž co neumí přejet klády, ať znáš aspoň někoho jménem.
Uživatelský avatar
Špéca
malej kecal
Příspěvky: 14
Registrován: 16 kvě 2012, 07:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Špéca »

Jožin píše:Za nás taky díky fšem akce, organizace :todáš: a hlavně lidi prostě 1a :todáš: :todáš: :todáš: .

P.S. pro špécu, škoda žes nám nepředved toho fištróna. Jinak mě říkají Jožin-muž co neumí přejet klády, ať znáš aspoň někoho jménem.
ahá, Jožin (indiánský jméno - ten co neumí přejet klády). nepodceňuj moje terénní schopnosti. Nedávno jsem zdolal zpomalovací hrb u Kauflandu. Uznej jako odborník, že to není málo. Minimálně jsem riskoval, že si způsobím oděrku laku na spodní části vozidla. Pro sichr jsem trénoval zdolávání této složité překážky v noci když tam nikdo nebyl, abych se nevystavil kritice kdybych to nedal.
Uživatelský avatar
Radek 66
hodně velkej kecal
Příspěvky: 343
Registrován: 23 led 2010, 00:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Radek 66 »

Pěkné prostředí v kombinaci s krásným počasím je super.
A když to Münster team zorganizuje a sejde se parta lidiček, je to paráda.
Děkujeme za akci a těšíme se zase někdy někde.
Radek a Yveta.
Petr Koudelka
pořád něco slaví
Příspěvky: 108
Registrován: 03 úno 2010, 20:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Petr Koudelka »

Přátelé, kamarádi.
Moc Vám děkujeme za krásný víkend s bezvadným programem. Těšíme se na další setkání s Vámi všemi.

PS pro Špécu: Nevím kdo jsi a odkud, ale jestli si těma kecama chceš vytvořit nepřátele, tak jsi začal velmi dobře !!!
Uživatelský avatar
Remi
hodně velkej kecal
Příspěvky: 174
Registrován: 13 říj 2010, 21:21
Bydliště: Praha/China
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Remi »

Velky diky na Münster-teamu taky!!!! :todáš: :todáš:
jsme se milovali jízdu, s průvodcem v rádiu! (a tomboly :hopsa: :hopsa: :hopsa: )
místo bylo velmi pěkné, a tam bylo dost piva ... :pivko: :pivko: :pivko:

PM: .....Laco..... budu mít malé překvapení pro tebe na další akci ...
ravolf
hodně velkej kecal
Příspěvky: 346
Registrován: 16 led 2007, 10:34
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od ravolf »

I my se připojujeme s chválou. I když Věrka tu parádní vyjížďku proležela téměř na smrtelné posteli, přece jsme si celý víkend moc užili. Díky
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Laco »

Janinky, Honzo, proste dakujeme velmi pekne :todáš:

Jirko, to vies, mozu za to ONI :cheche: . ONI ma uhnali a dohnali az k sobasu :wink:

Remi, neblazni, mal som velku radost z toho, ze to Tebe urobilo radost :todáš:
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Laco »

Špéca píše:Dobrý, dobrý, dobrý. Vše se moc povedlo. Díky. Jediná negativa jsou, že každá návštěva srazu mě bude inspirovat což bude mít za důsledek několikatisícová náklady za věci bez kterých nemůže člověk žít. Potom díky nastupující skleróze si stejně nepamatuji jak se kdo jmenuje a jaké má auto (asi by pomohlo kdyby měl každý v profilu auto i tlamu). Pamatuji si jen jaké auto má boxer Simba, Koudelku, který vypadá jako ten co vymyslel nafukovací pneumatiku a taky toho co neumí přejet hromádku klacků ačkoliv má na autě i uzávěrku předního zrcátka ( po silnici to umí každej, ale přejet pár klacků na to je třeba mít fištróna). Dále mě moc potěšily perníčky :bufet: a průvodcovský talent Jany ( zejména o využití opuštěných důlních jam v Žacléři budu hluboce uvažovat). Honza je také super moderátor, ale musí ještě zapracovat na hlasové dikci jelikož vše oznamuje tak, jako by se jednalo o zprávu o vypálení Lidic.
Fakt dobrý, těším se na další podobnou akci. Hlavně si nevyměňujte psy a auta, jelikož potom budu mít guláš i v tom málu co jsem si zapamatoval.

Ahoj a dík

Pavel (Špéca)

Pavle (Špéco)

dovol, aby som Ti napisal moj velmi uprimny nazor.

Ak toto, co si napisal povazujes za humor, tak by som Ti za seba rad napisal, ze mi Tvoje charakteristiky MOJICH priatelov vobec, ale vobec nepripadaju vtipne. Absolutne.

Len pre Tvoju informaciu.

To, co dali doteraz Jozin a Meet so svojimi autami si s najvacsou pravdepodobnostou nedokazes predstavit, jedine, ze by si off roadom zil poslednych vela rokov aspon tak intenzivne, ako oni.
Sudiac podla toho, ze som Ta na ziadnej offroadovej akcii posledne styri roky nevidel, usudzujem, ze to tak nebude. Takze sudis nespravne, neobjektivne a zial ani nie vtipne.

Peter Koudelka nevymyslel nafukovaciu pneumatiku. Len o nich vie uplne vsetko. Potom vie uplne vsetko o Wrangleroch. Mozes len hadat, komu vola pol republiky ohladom tychto aut, ked nevie, co a ako ma pri oprave robit.

Mozno netusis, kolko starosti je s organizovanim podobneho zrazu. Mozno netusis, ze to Janky a Honza urobili pre nas preto, lebo chceli. Nenutia ich k tomu ziadne stanovy, robili to zadarmo a robili na tom vela. Na co sa od Teba dockali tohoto komentaru. K tomuto dokazem napisat len : BRAVO.

Pavle, mozno si tieto svoje komentare pisal v dobrom, a verim tomu, ze si nechcel nikoho urazit, a mozno je tento sposob komunikacie pre Teba bezny. Urazil si vsak minimalne mna.

Laco

Aby si vedel, kto som, tak som ten, ktory oznamil, ze sa bude zenit.
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler sraz - Krkonoše - Květen 2012

Nový příspěvek od Standa »

No, sice drsně, ale asi dobře a na rovinu napsáno.
Laco, velká gratulace :cheche:, už dlouho jsme na to čekali. :todáš:
Počasí Vám vyšlo a určitě to bylo fajn. :todáš:
Bohužel, přepadla mě angína a přesto, že jsme rozhodnutí, zda vyrazíme nebo ne odkládali na poslední chvíli, nakonec to nešlo.
Takže snad příště. :todáš:
Zamčeno

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům - 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti