Dálkové světla

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů YJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
gx-15

Dálkové světla

Nový příspěvek od gx-15 »

Zdravím!
Koupil jsem Jeep Wrangler YJ bez možnosti přepínání světel z tlumených na dálková.
Údajně chybí jakési táhlo pod volantem,ale nemám tušení jak má vypadat.Spíše si myslím,že chyba bude v levém kombinovaném přepínači pod volantem,kterému se u Š100 říká Lukas.(nebo možná u více značek,ale nejsem odborník,tak hádám).
Potřebuji znát typové označení součástky,nebo něčeho,podle čeho by se dala uvedená věc objednat a kde,protože mi na technické dali termín k odstranění závady,jinak zůstane vozidlo provozu nezpůsobilé.
Mezi náma,bez dálkových se obejdu,stejně jako se obešel předešlý majitel vozu,ale bez dotažené tecnické do plné způsobilosti to bude problém.
Budu rád za každou drobnou radu i za návod,jak postupovat v případě výměny nebo doplnění součástky po vyřízení konkrétní objednávky.
Ještě mě napadá,že některé z dřívějších automobilů měly nožní přepínače světel,což by ničemu nevadilo,ale netuším,jestli takové přepínače existují a jak by vypadalo elektrické zapojení.
Díky za návrhy a rady .........................
Gx-15
Návštěvník

Re: Dálkové světla

Nový příspěvek od Návštěvník »

Ahoj, já koupil Wranglera asi před měsícem a měl stejný problém.Když se ohneš pod palubovku na úrovni volantu je bílý přepínač, který stačí zmáčknout a přepnou se dálková.Je to tažené volantem tou tyčí, na páčce je plastové heblo které tyč posouvá.Já si dal klasický vypínač pod palubovku a je to.
Tomes.
gx-15

Re: Dálkové světla

Nový příspěvek od gx-15 »

Ahoj,
díky za radu,zkusím to vyřešit podobně.
gx-15
Odpovědět

Zpět na „Wrangler YJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů