Oslavy 70.let značky JEEP

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
dickee

Re: Oslavy 70.let značky JEEP

Nový příspěvek od dickee »

... tak Vás všechny zdravím. Chtěl jsem poděkovat všem, kdo se podíleli na přípravě této fajn akce. Trasa z Prahy do Jizbic byla moc pěkná, snad jen předek kolony jel někdy moc rychle a mi vzadu jsme předek museli někdy stíhat i devadesátkou, ale jinak vpohodě a mě se to moc líbilo.
Někdy zase ahoj na další akci a snad se více osmělím zapojit se více do diskuze o čem koli co se Jeepů týká :wink: Teď jsem jen tak pokukoval, prohlížel, lelkoval a sbíral inspirace na vylepšení mého miláčka.
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Oslavy 70.let značky JEEP

Nový příspěvek od Ondřej »

:todáš:
300561_170238806399987_124492590974609_324014_1763635502_n.jpg
Dostal jsem fotku
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Oslavy 70.let značky JEEP

Nový příspěvek od Laco »

Tak toto je skutocne dobre foto !
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Oslavy 70.let značky JEEP

Nový příspěvek od Jirka »

dickee píše:... tak Vás všechny zdravím. Chtěl jsem poděkovat všem, kdo se podíleli na přípravě této fajn akce. Trasa z Prahy do Jizbic byla moc pěkná, snad jen předek kolony jel někdy moc rychle a mi vzadu jsme předek museli někdy stíhat i devadesátkou, ale jinak vpohodě a mě se to moc líbilo.
Někdy zase ahoj na další akci a snad se více osmělím zapojit se více do diskuze o čem koli co se Jeepů týká :wink: Teď jsem jen tak pokukoval, prohlížel, lelkoval a sbíral inspirace na vylepšení mého miláčka.
Zdar, jen se zapoj - každý Jeepařský příspěvek vítán :wink:

Jinak - kolona je mrška - už když máš ca 50 aut, tak při rychlosti prvního kolem 70 km/h jede ten poslední ca 90-100 km/h. To je fyzika. A když se musí někde zpomalit -třeba před křižovatkou, tak když se to pak rozjíždí, okamžitě chytáš obrovské zpoždění, které se strašně těžko dohání, ale to prostě jinak nejde - až projedeš pár kolon, tak pochopíš :todáš:
A nezapomeň, že tady nás jelo do Jizbic odhadem hodně přes 100 aut!!! Takže je vůbec obrovský zázrak, že se ty dvě hodiny cesty ta kolona udržela pohromadě, s čímž vůbec nikdo nepočítal......Proto každej dostal mapku, aby byl schopen dorazit sám :todáš: Willysy vepředu jely ca 50-60 km/h...... Je velmi příjemný zázrak, že se zadek kolony byl schopen udržet.... A že to bylo jenom devadesátkou? Tak to je taky zázrak a velký podíl na tom má první auto v koloně, když se snaží jet co nejplynuleji, což udržet dvě hodiny je obrovská dřina, to mi věř......... :todáš: :todáš:
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Oslavy 70.let značky JEEP

Nový příspěvek od Ondřej »

To máš svatou pravdu, někdy problém jenom se udržet na silnici že?
P1120881.JPG
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Oslavy 70.let značky JEEP

Nový příspěvek od Jirka »

Já tě kousnu :bit: :bit: :cheche: :cheche: :cheche:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Oslavy 70.let značky JEEP

Nový příspěvek od Jirka »

Tak jak píše Ondra, je komplet hotové video a na stránkách k oslavám /viz první strana/ je možné toto video objednat. Já už to viděl a je to moc hezky udělané, takže vřele doporučuju :todáš:
Je možné si to zdarma stáhnout, ale je to strašně velké, takže ten symbolickej poplatek je myslím výhodnější a přijde vám krásné video.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Oslavy 70.let značky JEEP

Nový příspěvek od Jirka »

Také jsme dostali krásné poděkování za pomoc při organizaci této akce a já poprosím Henryho, aby sem kopii vložil.
Je to krásně udělané, tvrdý karton ale sken je moc velký :wink:
podekovani70JEEP.jpg
Zamčeno

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům - 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host