Kotárské cypiny 2011 - NATO DAYS 2011 - 22. - 25. 9. 2011

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Kotárské cypiny 2011 - NATO DAYS 2011 - 22. - 25. 9. 201

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

Cihlíku super :todáš: :todáš: (jen teda tu průpisku bys mohl mýmu Toníkovi vrátit :wink: :wink: - krást dětem hračky :nototo: )
Roso
malej kecal
Příspěvky: 6
Registrován: 13 čer 2011, 20:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kotárské cypiny 2011 - NATO DAYS 2011 - 22. - 25. 9. 201

Nový příspěvek od Roso »

Cihlíku,bolo super :todáš: Ďakujeme!!! :hopsa:
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Kotárské cypiny 2011 - NATO DAYS 2011 - 22. - 25. 9. 201

Nový příspěvek od Laco »

Michal - Semiš Breznický píše:Cihlíku super :todáš: :todáš: (jen teda tu průpisku bys mohl mýmu Toníkovi vrátit :wink: :wink: - krást dětem hračky :nototo: )
Nevrati, pretoze ju potrebuje na pokracovanie filmu "Marecku, podejte...." :cheche:

Marku, skvela, vyborne zorganizovana akcia. Dakujeme. A dakujeme aj Vam vsetkym, s ktorymi sme mali tu cest stravit vikend. Bolo fajn, tesim sa na dalsiu akciu.
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Kotárské cypiny 2011 - NATO DAYS 2011 - 22. - 25. 9. 201

Nový příspěvek od cihlík »

Diky Vam vsem, bez vas by ta akce taky nebyla :todáš: Jsem rad ze vas dorazilo tolik, ikdyz to bylo tentokrate vice spartanske a vsichni jsme se museli s tim vice ci mene poprat :wink: A urcite take diky Milene, Henrymu a deckam za super diplomy, odmeny a celkove podpory k uskutecneni cele teto akce :wink: Bylo super byt zase s vami a uzit si jeste trochu toho pozdniho babiho leta s Jeepy na horach :wink:
No jo Jirko poprve je poprve, tak to obcas zadrhne :wink:, ale jinak by to snad ani se mnou neslo ne? :cheche: :bit: tak treba nekdy priste se to zase o neco posune dal :wink:
Semisu, tak na tu propisku jsem prisel az dnes....vytahl jsem od fotaku vsechny ty papiry, bohuzel si nevsiml prupisky zasunute za zip :frown: ...ti za to s Tonikem udelam nejakou peknou fotku :wink: a prupisku vratim nevypsanou :wink:
Laci taky mi byla cest se s vami vsemi vyblbnout se cypinami a priste aspon vim, ze pokud se bude zase hrat paintball, tak bez tebe a "myslivca kudrnaca snipera :cheche: " v tymu to pujde jen tezko :wink:
Chtel bych Vam na zaver vyridit podekovani za super vikend s nadhernymi auty i od obyvatel chaty Mecova. Tesi se, ze se zase nekdy u nich ukazem :wink: Kdovi, tak treba zase pristi rok tady v Beskydech a treba znovu i na Mecove se budu tesit :wink:
Petr Koudelka
pořád něco slaví
Příspěvky: 108
Registrován: 03 úno 2010, 20:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Kotárské cypiny 2011 - NATO DAYS 2011 - 22. - 25. 9. 201

Nový příspěvek od Petr Koudelka »

Moc děkujeme bylo to super :todáš: Petr,Dana a Barborka
meettt

Re: Kotárské cypiny 2011 - NATO DAYS 2011 - 22. - 25. 9. 201

Nový příspěvek od meettt »

zdarec cihlo,

bylo to pekné rekl bych hodne pekné :todáš: :todáš: :todáš:
takze i ode mne pochvala
cus zase na nejaké další akci
Zamčeno

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům - 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů