BUSCHWACKERy JK?

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
PETARDAK
hodně velkej kecal
Příspěvky: 145
Registrován: 30 pro 2009, 22:20
Bydliště: Nový jičín
Kontaktovat uživatele:

BUSCHWACKERy JK?

Nový příspěvek od PETARDAK »

Zdravím,prosím jsou blatníky buschwacker-flat širší než orginály JKá? Eventélně o kolik? Děkuji :redface:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BUSCHWACKERy JK?

Nový příspěvek od Harley »

Který? Pocket nebo Flat style? Ty první minimálně na 35" pneu jinak je auto jak na dojezdových kolech.Ty plochý snad už od 33" . Mě se ale ty plochý nelíběj.Buď originály a nebo ty pocket.Ty jsou ale na JK drahý jako svině! Měl jsem je na XJ ale na všechny krom JK stojí polovic.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BUSCHWACKERy JK?

Nový příspěvek od Harley »

JK s pocket style a 35"
12834.jpg
16844.jpg
flat style a 33"
IMG_3655.jpg
a na 37"
IMG_0997.jpg
Uživatelský avatar
PETARDAK
hodně velkej kecal
Příspěvky: 145
Registrován: 30 pro 2009, 22:20
Bydliště: Nový jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: BUSCHWACKERy JK?

Nový příspěvek od PETARDAK »

Psal jsem flat :wink: a výška(světlost) je mi jasná. Dotaz byl na šířku, zda "flaty" jsou širší(a o kolik) než origo?

Jinak designově "já su" pro flat :todáš: a poket s prolisy pro šrouby se mně vyloženě nelíbí :down: ale vkus a představu o své snové káře máme každý svou :tožvitaj: souhlasím že flaty pošlou wranglera víc do "hárd" a esteticky auto "zlaciní"

2Harley prosím nevíš, ten světle červený co demonstruje na foto rozdíl 33"/37" kolik je zvedlý?
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BUSCHWACKERy JK?

Nový příspěvek od Harley »

já to slovo "flat" přehlídl.

Je zvedlej 3,5"
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů