wrangler na CT1

... cokoliv o čemkoliv, pokud to nemá povahu odborných technických diskuzí, které se píšou do jiného tématu
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Michael
hodně velkej kecal
Příspěvky: 108
Registrován: 07 led 2007, 15:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

wrangler na CT1

Nový příspěvek od Michael »

zitra ve 12,30 by mel byt nejaky test JK v Auto moto stylu na CT1
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: wrangler na CT1

Nový příspěvek od Harley »

Viděl jsem,test vcelku pozitivní,!testovač" byď asi je ho žánr aut asi jinde,byl v celku spokojen a Wranglera dost chápal. Sice takový ty populistický bláboly o volnosti,nezávislosti,klasice,auto pro drsňáky atd atd(jsem na to alergickej ohledně novinářskejkeců kolem HD) ale nijak vlezle. Bylo to ale krátký a čekal nějaký technický popisy a ukázání detailů.

Co mě ale dneska překvapilo nas Radio Beat,že je tam reklama na Wrangler! Nepamatuju si,že bych v našich médiích viděl/slyšel reklamu na Jeep.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: wrangler na CT1

Nový příspěvek od Jirka »

V Bráníku na ostrůvku v křižovatce pod magistrálou směrem do Modřan je umístěno dlouhý stříbrný JK na dřevěným, z klád vyrobeným asi 4 metry vysokým podstavci......Už asi týden. Ale žádnej popis, nic. Jenom tam prostě stojí....... :cheche:
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: wrangler na CT1

Nový příspěvek od Ondřej »

To je jenom zaparkovaný. :cheche: V Praze abys místo k parkování pohledal.
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: wrangler na CT1

Nový příspěvek od cihlík »

tady odkaz na ten Auto Moto Styl s testem: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... moto-styl/ :todáš: no a ke vsemu i testovali novou 9-5 :blééé: :nototo: , toz vim ze Wranik to neni, ale v nasi rodine taky uz pod louhou dobu srdecni zalezitost :wink:
Honza1

Re: wrangler na CT1

Nový příspěvek od Honza1 »

Tak jsem zkouknul test, ve výkonových parametrech měli údaje nového, ale testovali starý model, škoda. Mimochodem, tohle auto jsem málem koupil, nakonec mě odradilo, že je to SPORT, a počkal jsem si na RUBICONA. A SAAB je taky pro fajnšmekry :todáš:
Odpovědět

Zpět na „Kecací koutek“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů