žiju stejně jako ty 4.6.2011

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Uživatelský avatar
Radek 66
hodně velkej kecal
Příspěvky: 343
Registrován: 23 led 2010, 00:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: žiju stejně jako ty 4.6.2011

Nový příspěvek od Radek 66 »

Jo vypadá to, že počasí bude dobrý :todáš:
Zdá se, že část " moravské sekce" taky dojede, asi až v sobotu ráno.
TJ + JK + TJ
Bylo by asi dobré zaktualizovat seznam kdo jede.
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: žiju stejně jako ty 4.6.2011

Nový příspěvek od Standa »

Ahoj Kluci, tak co akce, :todáš:
Jak jste se měli, počasí vyšlo super, včera jsem jel v jeepu jen v kraťasech :cheche: , nikdo nic nepíše..., že by okurková sezóna. :cheche: :blbost:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: žiju stejně jako ty 4.6.2011

Nový příspěvek od Jirka »

No, ono není nic moc co psát, protože si myslím, že z akce má většina velmi, velmi rozporuplné pocity...... Tak tedy něco písnu alespoň pro poučení:

Tak nejdřív to skvělý - zase jsme se mohli vidět, pokecat, pobejt..... Viděli jsme stavbu krásnýho Wranglera /V8..../.... Měli jsme super místo na place - myslel jsem že budeme sedět někde na betoně - ale - byli jsme umístěni na krásné travičce, ve stínu stromů, no prostě nádhera..... Takže až potud myslím pěkná sobota.

ALE: Nějak mi unikl smysl této akce - myslel jsem si, že je to akce na podporu tělesně a různě jinak postižených lidí, dospělých i dětí, ale bohužel to tak tedy vůbec nevypadalo......Alespoň podle mne..... :frown:
Jednak nechápu volbu termínu, kdy se tahle akce kryla s aviatickou poutí v nedalekých Pardubicích, kam se na tento víkend stahují lidé nejen z místa, ale i ze širokého okolí. Jednak má aviatická super program, jednak je to jedna z mála takhle velkých akcí, která je 100% bezbarierová, takže toho s výhodou využívají i ti lidé na vozíčkách a tráví tam krásný víkend, většinou oba dva dny. Takže dost dobře nechápu, proč organizátor myslel, že ti lidé přijedou na chvíli do Hradce..... Ale dobrá - to není moje věc.....
Ale to žalostnější co mi připadalo bylo, že na podiu se během dne střídala různá individua, která se tvářila jako umělci - no, jejich zpěv byl leckdy opravdu tragickej, ale dobrá - dělali to asi zadarmo, tak nekritizuj..... Nicméně - celou dobu co jsme tam byli bylo hlediště víceméně prázdné, i když na podiu kromě někdy opravdu hrozné hudby, bylo spoustu jiných vystoupení s moderátorem a bylo sdělováno poměrně hodně informací, leckdy i zajímavých, nicméně pro postižené asi i hodně užitečných..... Jen to hlediště - stále téměř prázdné, v okolí akce i uvnitř v celém parku se pohybovalo jen pár lidí, z toho většinou nejak postižených. Ano, s tím se myslím počítalo a proto jde zcela mimo mé chápání, že někdo pro tyhle lidi - tj. postižené, nebo rodiče postižených dětí apod., vymyslel tu věc, že jako občerstvení tam postaví dva stánky s klobásama a "masem". ALE: klobása za pade - no to bych ještě zkousnul, taky jsme dostali voucher na 50,- Kč. Ale "steak", což bylo ca 7 až 8 deka masa, na první pohled kuřecích odřezků, za 90,- Kč!!! a k tomu asi 4 brambůrky za 60,- Kč!!!, tak to mi tedy opravdu hlava nebere......
A to nemluvím o desítce Gambrinus za 32,-, Birell za 32,- a Plzeň za 36,-......... A už se raději vůbec nechci více zmiňovat o klasickém čecháčkovství, kdy zrovna když jsme tuhle sprostotu s Bobem rozebírali při klobásce ca ve dvě, přiběhla obsluha stánku a na všech pípách ten "ušmudlanej ceník" napsanej narychlo fixem, ještě stihla začmárat - opět fixem a- asi protže nebyla taková tržba - rychle slevnit desítku a nealko na 29,-..... Když už "netrhneme hodně, tak aspoň rychle něco"......... No prostě - podle mne úroveň vesnické zábavy ve čtyřce hospodě.......

Ale - co si paní moderátorka na podiu neodpustila - bylo rejpnout si, že letos jsou konečně v Hradci, protože až dosud ty dva předešlé ročníky byly v Praze a Praha - tam jsou přeci ti, co si myslím že jsou tím "pupkem světa" a že teď tedy konečně se jim volně dýchá...... Ano, to jí šlo velice dobře..... Jen mi není úplně jasné, co pak dělali s těma pár drobákama v té kasičce, se kterou dvě individua běhala bezradně po place a mámila z lidí alespoň dvacku.....Ještě před odjezdem ca ve čtyři, byla kasička poloprázdná.....

Tak nevím - myslíte že v Praze by to dopadlo taky takhle????


Máte někdo jiný názor? Sem s ním, ať nekritizuju jen já - a třeba se pletu a vidím to špatně...... :todáš:

Tož tak........
Uživatelský avatar
Radek 66
hodně velkej kecal
Příspěvky: 343
Registrován: 23 led 2010, 00:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: žiju stejně jako ty 4.6.2011

Nový příspěvek od Radek 66 »

No nezbývá než souhlasit s tím co napsal Jirka :frown:
Letecký den asi taky udělal svoje, ale stejně si nějak nedovedu představit jak by pořadatel zvládl větší počet lidí.
Co se těch stánkařů týče, hrůza.
Nikomu z nás asi nevadí dát za pivo klidně i 50 Kč, ale pokud je to na dobrou věc a ne pro tyhle lidi co si z toho jen udělali kšeft a zrovna na této skupině lidí.
Byl tam myslím jedinej stánek se zmrzlinou pro děti, samozřejmě spousty různě postižených dětí i dospělých, vozíčkáři a další. A dokonce i tahle Algida která by měla mít stejný ceny zrovna tady měla ceny úplně jiný.
To raději dál nekomentovat.
Naštěstí jsme měli dobré místo, pokecalo se ale byli jsem tam tak nějak sami pro sebe.
Možná škoda, že pak už se to rozpadlo a nejelo se ani na ten gril.
Každopádně ale exkurze na to JK 6,1 SRT byla :todáš:
Přílohy
Hradec 2011 008.jpg
Hradec 2011 004.jpg
Lucík
hodně velkej kecal
Příspěvky: 221
Registrován: 24 led 2007, 17:25
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: žiju stejně jako ty 4.6.2011

Nový příspěvek od Lucík »

Ale děcka si to užila :wink:
Přílohy
DSC06678_x.jpg
DSC06649_x.jpg
DSC06697_x.jpg
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: žiju stejně jako ty 4.6.2011

Nový příspěvek od Harley »

Radek 66 píše: Každopádně ale exkurze na to JK 6,1 SRT byla :todáš:
Jen tak mimo,čí je ta Hemi paráda?? :todáš: :todáš: :bufet: :bufet: :todáš:
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: žiju stejně jako ty 4.6.2011

Nový příspěvek od Tom »

stavbu provádí zastoupení Jeep - Chrysleru v HK pod taktovkou p.Kratochvíla. Pro koho, nevim.
Uživatelský avatar
Radek 66
hodně velkej kecal
Příspěvky: 343
Registrován: 23 led 2010, 00:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: žiju stejně jako ty 4.6.2011

Nový příspěvek od Radek 66 »

Jo jo.
A zdá se že to dělaj zodpovědně :todáš: :todáš:
Tyhle 20 " Nitta jsou už taky připravený
Nádherný pneu bohužel jedno je v ceně celé sady STT ček na TJ :frown: ale krása
Přílohy
Hradec 2011 011.jpg
Hradec 2011 006.jpg
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: žiju stejně jako ty 4.6.2011

Nový příspěvek od Harley »

No,tak to je těžká závist! :nototo: :todáš:
Uživatelský avatar
Radek 66
hodně velkej kecal
Příspěvky: 343
Registrován: 23 led 2010, 00:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: žiju stejně jako ty 4.6.2011

Nový příspěvek od Radek 66 »

:cheche: :cheche:
Ty kola jsou 35" na 20 " diskách.
Vzadu samozřejmě Dana 60 se samosvorem :wink: ,
ale tam toho bude celkově dost k podívání se až bude hotovo :todáš: :todáš:
Naposledy upravil(a) Radek 66 dne 08 čer 2011, 23:18, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: žiju stejně jako ty 4.6.2011

Nový příspěvek od Harley »

Mě by stačil jen ten motor a pětikvaltovej automat. :bufet: :bufet:
Uživatelský avatar
Monty
Rada Starších
Příspěvky: 320
Registrován: 30 pro 2010, 22:07
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: žiju stejně jako ty 4.6.2011

Nový příspěvek od Monty »

Přátelé všechno už o této akci bylo napsáno takže snad jen "AMEN"
Zamčeno

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům - 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host